Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hubsao Wielki dramat dla rodziców.
Dużo siły dla nich.
Teraz Oliwierek jest aniołkiem i czuwa nad rodzicami.
2
@Marcelinho99 Kibice Realu? To ciekawe skoro oni sami wyprzedali prawa z 20 lat wcześniej.
Bayern chyba też .
2
@Lionel_Messi10 Jego traktuje jako pierwsza drużyna. Gość ma mega umiejętności i na moje szybko zagosci w układance Xaviego :-)
2
@Sawik_10 Przecież ile on setek wybronił. Tak Thibo jest ich bohaterem i należy to napisać BOHATEREM.
Obrona wcale nie jest znakomita Live czy City wchodzili jak w masło ale obecnie Belg jest jak ośmiornica.
2
Jak myślicie,kto z Barcy B dostanie szansę w tym sezonie na kilkaset minut i przebije się w kolejnym do pierwszej drużyny.
Moim zdaniem:
Riad,Txus i Balde (jeżeli zostanie).
Liczę też w przyszłości na Iliasa (podobno wielki talent) oraz Demira i Blanco.
2
@Sawik_10 Obrona Realu jest dziurawa i gdyby nie Courtoisa to odpadli by już w 1/8.
1
@AlexDark00 Oby tak było bo Araujo-Kounde to może być ściana.
5
Lisandro Martinez za ponad 50 milionów w UTD.
Argentyna ma super obronę.
Molina/Foyth-Martinez-Romero-Tagliafico.
Oprócz Nicoli to same młode chłopaczki.
0
@aldewir Spoko. Myślałam,że chodzi ogólnie od początków jeszcze przed tą nazwą.
1
@ViscaBarca123 Barcelona ma najpiękniejsza historię,nawet Real takiej nie ma.
Cruyff,Guardiola i reszta. Magia!
0
@Encore Gdzie Cantona,Best i reszta.
0
@GeneralXavi Perez i Laporta trzymają sztamę nie mówię teraz,ale za 5/10 lat bardzo możliwe
1
@mateusz1989VeB Pewnie będzie ta SuperLiga,więc zachowa ten rekord.
Jedynym plusem będzie to,że LM przejdzie do czeluści i wszyscy zaczną od nowa.
8
@Herato Ale wiesz,że gole CRa rozkłady się wcześniej na innych zawodników.
Mieli oni większe pole do popisu.
Tak United było 2gie przed CRem w lidze.
Czy nie wspomnisz,że Juve bez CRa przez kilka lat rok w rok miało mistrzostwo i 2 razy finał LM.
Jeżeli on gra w drużynie to musi byc pierwszoplanowy i inni nie mają polando popisu.
0
@VegetaPolska Za kogo by grał?
Chyba nie myślisz,że rezerwa. Zresztą Benzema byłby kartoflem a takto jest liderem.
CR rozwalił Juve teraz United. Nie bez powodu mało kto go chce.
Strzela gole owszem,ale te gole rozkładały się na innych i mieli pole do popisu.
1
@dariooo Niech idzie na trybuny co to ma być! Miłość do klubu? Chyba miłość do nagród indywidualnych.
Rozwalił Juve teraz United.
Te kluby radziły sobie lepiej bez niego.
Może i strzela dużo goli,ale wcześniej te gole rozkładały się na zawodników,którzy zgasli po jego przyjściu.
0
@Encore Chelsea go podobno nie chce, chyba jedynie Atleti z topu.
Reszta to może półka niżej,niech idzie do Galaty albo gdzieś.
Tak realnie to kto mu został?
Chyba Atletico.
0
@Mocher91 Lepiej dać go na środek razem z Araujo.
Niech tworzą skałę.
2
@FCBparasiempre Argentyna ma mocną kadrę liczę na ich zwycięstwo na MŚ 2022.
Na PO oprócz Foytha jest Molina,który jest świetny i lada dzien w Atleti będzie.
1
@Kwasiak98 Właśnie zyga do każdego a jak przychodzi walka to nie ma nic do zaoferowania.
Linkiewicz by go zgasiła w pierwszej rundzie o Masti nawet nie wspominam bo nie było by co zbierać.
Fajnie,że ma kasę i rodzinę,ale nie powinien zgrywać takiego kozaka tym bardziej,że chłop jest jak Olejnik (umiejętności sportowe).
2
@Rust_Cohle Nitro też jest odklejony.
Każdy z nich ma coś na sumieniu.
Nitro jest najbardziej z nich zakompleksiony.
1
Nitro z każdym kosa (Muranscy,Kasjo,Kamerzysta i Sentino).
Przez telefon zgrywa kozaka a przychodzi co do czego i jest obsrany.
0
@PatrykBarca Jakiej? Influ czy sportowiec?
0
@barcelonaLM O kim mowa?
0
@Image Wymiana Ferrari na malucha?
Słabo to widzę
1
@Lionel_Messi10 Zresztą on chyba i tak przehypowany. Kibice Juve średnio go wspominają.
1
@Janiama Zamiast Alonso to lepszy ten Ciao z Monaco.
Co by nie mówić to pomoc mamy dobrze obsadzoną Pedri i Gavi. (Pierwszego można nazwać już Topem a Gaviego bardzo dobrym zawodnikiem ).
Dochodzi do tego Kessie i Nico+Torre (wydaje się,że też będę przyszłością klubu) +Busi.
Faktycznie za De Jonga przydał by się jeszcze ktoś.
2
Bernardeschi co w tak młodym wieku do MLS poszedł?
Nie dogadał się z Juve?
0
@Coutinho007 Reece
2
Szukamy PO, więc dlaczego nie zainteresowaliśmy się Molina.
Atletico już go podwędziło i myślę,że to będzie dla nich dobre wzmocnienie.
Całkiem dobre statystyki jak na gracza Udinese.
Alemany dawaj Jamesa za De Jonga musisz!