1

@Pawel13sz Nahuel Molina był do wyciągnięcia.
Będzie jednym z najlepszych PO. Nie wiem dlaczego nie zainteresowaliśmy się nim i przeszedł do Atleti.

2

@Kluivert_P Prawdziwi kibice pewnie nie będę za nim przepadać a jego fanboye będę zadowolone z goli przeciwko białym.

7

@HighestInTheRoomAle akurat tutaj napisał prawdę.

0

@Rust_Cohle Ale Simeone powinien wybierać młodszych jeżeli chce coś zdobyć w Europie.
Zresztą przy CR są kwasy.

0

Simeone chce wymienić Griza na CRa?
Trochę to dziwne,Antek bądź co bądź jest ich legendą i pasuje do Atleti a CR za pół roku 38 lat będzie miał.

0

@tomek8756 Tak to zwykle się kończy.

4

@Clue Ale Real przed Barcelona był bankrutem i również wyprzedawał swoje prawa z 20 lat temu.
Ale to są dzieci i tego nie pamiętają.

2

Przy Laporcie Barcelona będzie znowu wielka!
Pedri i Gavi grają w reprezentacji Hiszpanii a mają 19 i 17 lat.
Torre i Nico mogą pójść ich śladami,ponieważ mają ogromny potencjał.
Do tego jest jeszcze Kessie,Busi i De Jong.
Pomoc była nasza największa bolączką od czasu odejścia Xaviego i Iniesty. Leo Messi musiał się cofać i rozgrywać.
Wydaje się,że teraz przy tych młodych chłopaczkach pomoc znowu będzie naszym darem!

7

Dla mnie Azpi i Henrique.
Było by git+ sprzedaż zbędnych graczy.
Silva? Dużo zależy od Frenkiego.
Poza tym mamy Gaviego,Pedriego,Nico,Torre +Kessie i reszta.

0

@AdiKingu96 Najlepsze jest to,że nie wystawiają specjalnie cukru,żeby ludzie myśleli,że nie ma.
Jak się pojawi to ludzie się rzucają i nawet nie patrząc,iż cena wyższa tylko żeby mieć.
Robią idiotów.

0

@Clue Real był bankrutem z 20 lat temu.
Bayern też sprzedawał prawa a Barcelona teraz sprzedaje.
Wiec gówno wiedzą te dzieciaczki co hejtuja.

0

@mindbender84 United było w LM i miało 2 miejsce z Solskjaerem.
To błąd,że wzięli CRa bo wcześniej gole rozkładały się na innych i mieli komfort.

0

@HERORICH2 To pewnie jakiś szejk albo miliarder.
Atletico może szybko nastukac masę pucharów z szejkiem.

2

@Comentateiro Gość jest dziwny.
Mówi ciągle o ambicji i próbie czegoś nowego. Skoro jest ambitny to niech pomoże United wrócić do LM a nie spieprza do Atletico.

0

@PatrychoO Sam sobie niszczy opinie,trzeba było siedzieć w Juventusie.
Dziwnym trafem przed jego przyjściem pod wodzą Solskjaera MU był na 2gim miejscu i grali w LM. Ronaldo był pewien,że z United może powalczyć o LM a tu taki klops. Na końcu pan Mental chce uciekać z tonącego statku.
Messie siedział ostatnie 2 lata w Barsie jak było bardzo źle a CR po rocznym pobycie (gdzie kocha najbardziej i to jego dom ) chce uciekać.

1

@MesQueUnClub96 Laporta wcale nie jest gorszy to dzięki niemu Barca osiągnęła szczyty.
Moim zdaniem nawet lepszy.

1

@BarcaaVEB piwniczanka

1

@Lionel_Messi10 Tak wiem dlatego może był Argentyńczykiem,ale dla reprezentacji w Topie nie ma dla niego miejsca.

3

@Granto Tylko,że Leo jest za dobry na rezerwę. Popatrz jak gra w reprezentacji.
Ten sezon w PSG będzie miał zupełnie inny zresztą widać to już w spraringach.

Spokojnie był by w pierwszym składzie i to na luzie. Przychodzi reprezentacja i Messi oręduje jak szalony.
Barcelona od kilku lat z pressingiem miała problem wszyscy mieli na to wywalone.

3

Ciekawe czy już się urodził kolejny Argentyńczyk i zarówno D10S.
Maradona i Messi najlepsi w historii.
Di Stefano? Argentyńczyk czy podpinamy pod Hiszpana.

6

@Janiama Najlepszym piłkarzem w historii obok Diego Maradony a nie tylko Barcelony.

6

@VegetaPolska Większość go chce, jak gra Messi a jak Ronaldo?
Obecnie Ronaldo tylko ratuje pole karne bo ani dryblingu,podań i gry kombinacyjnej to on już nie ma.

Poza tym oprócz Atleti to CRa nikt nie chce.

0

@Vebrol Pewnie sprowadza kogoś,ale muszą się pozbyć balastu.

6

@KrwawiaceoczyVEB Henrique na LO, niech Albie pali się pod pupą.

0

@vangoor Mógłby wchodzić w buty Alby.
Musimy rozglądać się za nastepca

0

Destiny Udogie LO 19 lat.
SerieA 41 meczów rozegranych 5g i 3A.
Nadawał by się do Barcy?

2

Messi w tym sezonie wykręci koło 30 goli albo i lepiej.
Asysty obstawiam od 10-20.

2

Obrona mocno obsadzona:
*Araujo
*Kounde
*Christensen
*Garcia (Eric wchodzi na wyższy poziom)
*Pique
Pomoc:
*Pedri
*Kessie
*Gavi
*Torre
*Busi
*Nico
*De Jong/Silva?
Pomoc ma ogromny potencjał Pedri i Gavi już grywają w reprezentacji a Torre i Nico mają okazję pokazać umiejętności.

6

Raphinha,Lewandowski,Kessie,Christiansen,Kounde + bardzo prawdopodobny Ciao.
Wątpię w Azpiego ale szef może ogarnąć wszystko + plus Silva (dużo zależy od De Jonga).
Może być pięknie.

1

@MikeBajson Kounde i Araujo.
Geri powinien być jak Xavi w ostatnim sezonie.
Ewentualnie Duńczyk jeszcze do pierwszego/Garcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?