Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To jeszcze Ciao i być może po wielkich mękach Azpi.
Silva? Jeżeli jego ściągnie Alemany to będzie magikiem.
Dużo zależy od De Jonga czy zostanie,czy odejdzie.
Teraz pozbyc się:
Neto
Brait
Puig
Umtitti
Mingueza.
0
@kkbarca Jak ten program się nazywał?
42
Sport:
Raporty z klubu wskazują, że Ansu Fati nigdy nie był w tak świetnej formie fizycznej. Obecnie prognozuje się, że NIE MA SZANS na nawrót kontuzji.
Było by super,oby!
10
@333tricampeones333 Madrisci tacy jak Morata,którzy za hajs całują wszystko po kolei.
1
@darek60 Neto i Mingueza prawdopodobnie na dniach będę transfery.
Mamy jeszcze czas a Alemany to jest szef i ogarnie.
Abde prawdopodobnie do Sevilli na wypożyczenie pójdzie
0
@JordiAlbion Taa jasne, sponsorzy zawsze będę.
13
Mam nadzieję,że Alemany zostanie na długi czas w Barcy bo to jest szef totalny.
6
@Kondziubarca Kounde albo odpuścić obrońcę szczególnie tych przeciętniaków z Hiszpanii.
0
@vangoor Myślę,że jest zbędny Barcelonie. Zawodnik w podstarzałym wieku a mamy już doświadczonego Pique.
Na pierwszy skład jest za słaby, Barcelonie potrzeba kogoś młodego kto będzie stanowił trzon z Araujo.
2
Jak dla mnie ten Ingo to zawodnik na takie Bilbao/Sociedad.
Zamiast kupić kogoś młodego to bierzemy 31letniego zawodnika, który jest przeciętniakiem.
Trzeba było brać tego Chorwata z Lipska.
0
@Emhyr Hiszpania to biedny kraj a Anglia jest bogata.
0
@Emhyr To nie ich wina,że PL jest najbardziej upragnioną i hypowana liga
0
@Kgorecki2500 farcie o nazwie Courtoisa
0
@Worny Real radził sobie w miarę dobrze,oni byli wypaleni po prostu.
Barcelona bez Messiego w LE.
Bayern da radę.
1
@Peszko07 Ja gazu nie używam,płyta indukcyjna i te tematy.
3
@AmigoBlancos Jak on napisał odpowiedź do innego użytkownika,który właśnie życzy Leo MS.
1
Atleti chce Ronaldo,ale ich nie stać.
Ronaldo strzela 5 Realowi i całuje herb Atleti. Było by ciekawie.
Chyba z tych topowych klubów tylko Atleti jest chętne.
Barcelona,Bayern,Chelsea,City i reszta odrzuciły 37latka.
0
@Vintee Pedri jest już Topem od wcześniejszego sezonu xd.
Pedri był znakomity rok przed Vinim.
Gavi? Przecież Gavi to podstawa w Hiszpanii i bardzo dobrze się rozwija.
11
Dawaj Ronaldo do Atletico! Ucałuj herb i będzie git.
0
@CZAJUN_119 Czepiają się Messiego? Benzema to nawet nie ma połowy goli/asyt Messiego.
Chyba zapomnieli jak Benz 4/5 lat temu miał chyba 6 goli w sezonie.
0
@Kamiloza91 Barcelona przy każdej LM/mistrzostwie gratuluję Realowi a oni nam chyba nie.
0
@daniel32778 Będzie ciekawie jak bez Ronaldo UTD wejdzie do LM i zgarnie po drodze LE.
Wtedy to będzie drugi klub po Juve,który znacznie lepiej radzi sobie bez pana Mentala
12
Alemany to jest szef!
Jeżeli Azpi przyjdzie za 3 mln to jak za czapkę gruszek.
Azpi w ostatnich sezonach jest świetny.
6
@Lionel_Messi10 Widać,że Kun jest bardziej związany z Barca niż Atleti.
1
@mateusz1989VeB Modric kibic Barcelony a teraz Madrista.
Zresztą Lewy nie był kibicem Realu tylko neutralny.
1
Dybala w Romie?
Przecież Paulo w formie to Top!
Dziwna decyzja... Mógł się ugiąć i zostać w Juve.
Myślę,że w Romie to jego dorobek pucharów za bardzo nie ulegnie zmianie.
1
@Tasde Jest Pedri,Gavi,Torre,Kessie czy reszta chłopaków. Pomoc w przyszłości możemy mieć najlepsza na świecie.
0
Przyznam,że Lewy mnie denerwował jak rywalizował z LIO o gałe.
Zawsze dobrze mu życzyłam w Bayernie,ale nie miałam jakieś ogromnej sympatii do niego.
Bardzo się cieszę,że najlepszy Polak w historii gra w Barsie. Lewy prowadzi po zwycięstwa i zgarniają przy okazji złote galy.
2
@Mns21 Gravenberch to będzie jeden z lepszych pomocników młodego pokolenia.
Pieniądze za niego dali "śmieszne"
2
@PJ777 to już z przyzwyczajenia całą karierę prawie był to i zostało