Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real do 2013 mial 2 LM wiecej od Milanu teraz ma wiecej o połowe.
Jak jest dobra druzyna to w krotkim czasie moze skoic i 10 w 20 lat.
0
@ranger3120 No a jak Real przez 11 lat nie wygrywał to Barcelona nadgoniła 3.
0
@Abominacja 3 lata nie wygrywał. Kazdy ma leosze i gorsze chwile.
0
Dlaczego Perez chce SuperLige?
Przeciez wtedy LM straca na znaczeniu jak Puchar miast Targowych.
Nie chce byc rekordzistą?
W tej Super... Kazdy bedzie zaczynał od zera.
1
Jakie szczescie?
Real jest pragmatyczny do bolu.
Tak jak Djoko nie gra pięknie ale ten pragmatyzm pozwala mu byc goatem.
2
Ja jestem szczesliwa,ze nie mam bólu dupy.
Gęba Cerafina bedzie najleosza przy wreczaniu pucharow
1
Kluczem do LM był Beznema a nie pan CR.
0
@JohnA Jak to jest,ze Real gra słabiej od przeciwnika a i tak wygrywa? Nie chodzi tu o mental...
Moim zdaniem jest pragmatyczny do bolu jak Novak Djokovic.
0
Belgia mistrzem swiata zostanie!
9
Ale Ronaldo dupa piecze pewnie.
Przynajmniej widac ze RM bez CR potrafi a Barca bez Leo odpada w drugorzednych rozgrywkach.
1
Co tu takie placze wygrywaja LM po 3 latach. Za sezon wygra sobie Bayern i tak co roku.
Jak powstanie SuperLiga to LM bedzie cos ala puchar miast targowych.
0
Real z takim składem wygrywa LM prawdopodobnie.
Ancelotti jest słabszy od Kloppa,ale tak juz jest licza sie gole a nie ładna gra.
Cieszmy sie poki wygrywaja Hiszpanskie kluby bo za 20 lat to bede wspomnienia. Bieda Hiszpanii, malo który zawodnik bedzie chciał tu grac.
0
Duzo lepszy ten LFC? Czy Real? Bo nie oglądam
1
Serena zakonczyla karierę?
2
Jak tak dalej bedzie to za 20 lat Real i Barca bede tylko zyły piękna historią jak Ajax.
Laliga za kilkanascie lat będzie zwykla ligą skoro juz zawodnicy wola odchodzic do sredniaka z PL to jest cos nie tak.
Hiszpania to biedny kraj a bedzie coraz gorzej. Najlepsi bede grali w PL,Francji czy Niemczech bo te graje byly i bede bogate.
0
@mekston Selest miała 17. Ona dopiero za "małolata" była kocurek nawygrywała sie WS bardzo mlodo, byc moze gdyby miała parcie tych szlemow bylo by znacznie wiecej.
0
@mekston to moze mi sie wydawało,ze był najmłodszym zwycięzca.
Zawsze myslałam,ze miał 17.
0
Alcaraz dobry na maczce jak Nadal czy na wszystkich nawierzchniach bez różnicy.
Rafa miał 17 latek zdobywajac pierwszy szlem, Djoko chyba 20/21.
0
@MesQueUnClub96 Alcarazie bo tak przegladam neta i dali mu miano "dominatora". Chyba zapomnieli,że Nadal i Djoko jeszcze nie skonczyli.
Ps nie mam do niego nic,tylko te tytułu takie niesmaczne a takto niech chlopak wygrywa.
0
@takisobiektos co zrobił?
1
@MesQueUnClub96 a co "król" nie daje rady?
Tabloidy ogłaszają go dominatorem, chyba zapomnieli ilu juz sie przewijało takich przyszłych "królów".
Danił 26 lat i jeden wielki szlem" Tsitsipas czy Zverev 0.
Do 3 królów to mu daleko niech osiagnie chociaz 10 wielkich szlemow to bedzie znakomicie.
0
@msmsms "bedzie wielki"
Owszem,moze byc wielki a moze byc jak Del Potro.
Jezeli wygra tyle ile Andy Murray to bedzie dobrze. Ilu juz było takich co mieli zwojowac tennis a sie nie udało.
Mental to kazdy zawodowy tenisista ma, poprostu ktos ma wieksze umiejetnosci i dlatego wygrywa.
1
@Cadafaz "Tak sie poznaje wielkich" To zdanie powinno tyczyc sie Djoko,Nadala czy Federera a nie chłopca,ktory poki co nie osiągnął nawet 1/20 tego co Medviedew.
0
@cris2706 Dla kibicow Bayernu Bayern jest najlepszy,dla nas Barca i tak z kazdym klubem.
Stworza Superlige to najlepszym bedzie United,jezeli puerwsze wygra bo LM przejda jak puchar miast targowych w zapomnienie.
Bedzie potezne United ( najlepsze w historii ). I tak w kółko
0
Mbappe nie musi wcale żałować. Co Hiszpania to najwspanialszy kraj piłkarski czy jaki luj? Rownie dobrze moze wybierac między Anglia,Włochami,Niemcami te kraje "zawsze będę bogate". Nie wiadomo,czy LL zawsze będzie mocna tym bardziej,ze Hiszpania to coraz biedniejszy kraj. Rownie dobrze Real czy Barcelona moze skończyć jak Ajax (nie przez pieniądze nie jest juz w Topie ) chyba,ze szejki albo osoby pokroju Abramowicza wykupią te największe kluby.
Jezeli nawet by sie tak stało to LL wcale już nie będzie taka poządana bo będę tylko 2/3 drużyny.
Kasa rozwala futbol,ale takie jest zycie.
Predzej czy później PSG wygra LM. Jasne,mozna powiedzieć,iz City sie nie udało,ale z drugiej strony jest Chelsea,ktora ma 2. (Roznica tylko taka,ze sa to rosyjskie "dolary")
0
@Barca1992 Nie do końca,rownie dobrze Vini,Foden i reszta będę rowniez chcieli tyle zarabiać.
1
@MarioVeB! Jezeli zmieni sie zarządzanie to predzej czy pozniej LM wygrają.
Chelsea tez miała nie wygrac nigdy a ma 2, wiec przy takich funduszach wygraja i to nie raz.
0
@VegetaPolska Kolego jak bys dostał tyle pieniedzy to bys zmienił zdanie. Łatwo jest kogos krytykowac nie będąc w takiej sytuacji.
3
Kylian pisze własną historię,być moze zostanie w PSG na zawsze albo i wyladuje w PL (najlepsza liga świata)
Hiszpania to biedny kraj,zreszta Tebas to beton i nie wiadomo co bedzie z najlepszymi zespołami.
Być może żółw wyladuje kiedyś w City czy LFC (najbardziej hypowana liga ).
0
@takisobiektos Chelsea tez miala nie dac rady a ma 2 xd