1

@Comentateiro Nie poziom Mbappe ale kiedys moze zgarnie balona.

0

@miladi Ja nie płacze i tak po kolezensku to szkada czasu na pieczenie pupki.
Moze i jestesmy rywalami ale za kilkanascie lat moze to byc tylko juz historia patrząc na to jak pienadze rządzą piłką.

Obecnie najlepiej gra City,to musze przyznać. Gdyby sie nie zesrali metr przed kiblem to pewnie oni by podniesli LM ale popuscili. Nie musisz grac pieknie aby wykrywać,Barcelona musi postawic na fizycznosc i celownik a nie koslawe "kolana" pana Dembele.

2

@miladi nie płacz już. Powstanie SuperLiga to kazdy zacznie od zera.
Pamietasz Puchar Miast targowych? Pewnie nie to był kiedys wyznacznik LM.
Za 20 lat napiszesz,ze X jest najlepszy bo na najwiecej SuperLig.

Najlepsze bedzie,to ze zwykli pilkarze bede mogli bic rekordy CR i Leo bo pojda w zapomnienie jezeli zmieni sie format.
Haaland czy Mbape na koniec 200 goli albo i wiecej.

1

@miladi My tez mielismy farta z Chelsea np. To wina Dembele i reszty,ze nie potrafia miec dobrej skutecznosci. ( oprocz Fatiego)

0

Hiszpania na arenie miedzynarodowej jako kraj zaczela odnosic sukcesy dopiero w drugim tysiacleciu.

Była kiedys bogatym krajem,ze tutaj powstaly takie potęgi? Czy inny przypadek?

3

@miladi to sa umiejetnosci bramkarskie a nie fart.

0

Ciekawe czy jak Leo by tam wyladowal za dzieciaka to czy mieli by jeszcze wiecej pucharów czy Barcelona mając Crisa.

2

@Rastafarnianin Śmieszne jest to mowienie o szczesciu.
Sama tak mowiłam ale to zadne szczescie tylko ambicja i wyrachowane granie.

21

@miladi Grecja tez grała anty a wygrała. Atleti od 10 lat gra anty i tez wygrywało no ligę.
Kto komu broni taka taktyke obierać.

16

Jedno jest pewne, Messi znaczył dużo wiecej dla Barcelony niz Cris dla Realu.
Przynajmniej te LM nie będę przypisywane CR7 (gdyby nie Cris to nie było by tych LM).
Rownie dobrze mozna powiedzieć,ze gdyby Benzema miał mozliwosc grania na 100% a nie był "pomocą" to byc moze w grudniu odbierał by 3 ZP bo potencjał miał na bycie R9.

0

Ta SuperLiga,ktora tak mocno chce Perez to ma byc kontynuacja LM czy wszyscy mają zaczynac od zera?

1

@AV0CAD0 Też mi sie tak wydaje,ze Barca,Real i reszta tych mocniejszych drużyn z Hiszpanii będzie słabsza z roku na rok.
Po pierwsze pieniadze a po drugie nawet jak szejkowie przejma te 2/3 najlepsze ekipy to liga bedzie mało atrakcyjna i zawodnicy nie bede chcieli tu przychodzić.
Juz teraz PL jest najbardziej wyrownana i hypowana a jak wiemu Angliaa to bardzo bogaty kraj.
Dojdzie do tego,ze najlepsi bede chcieli tam grac bo bedzie to kolebka pilkarska o ile juz tak nie jest.

1

@Deeespacito W 10 lat odjechał Milanowi o 5 LM a miał tylko 2 wiecej teraz ma az o połowę wiecej.
Swoja drogą ciekawe czy bedzie taki klub ktory tez tak zdominuje LM jak Real w ostatnich latach.
11 lat nic nie wygrywali,wrecz sie z nich smiano a teraz w tak krotkim czasie,az tyle wygrali.
W futblou jest wszystko mozliwe,nawet taki Milan jak sie odrodzi tez moze nazdobywac kilka LM w krotkim czasie.

0

@P33ck Argentynie.

0

@norbi77 chyba srd

1

@tomek8756 Chodzi o pieniądze.
Hiszpania to biedny kraj. Myslisz,ze zawodnicy bede chcieli przychodzic do LL i placic ogromne podatki.

Ponadto mozliwe ze LL bedzie nieatrakcyjna bo 3/4 wielkie kluby ( oczywiscie jezeli szejkowie wykupia ) bo Hiszpania to biedny kraj.

0

@Adamski69 Niestety,ale odbija spbie w kolejnych latach LL jest biedna i najlepsi nie bede chcieli tutaj przychodzić.
Angia ma grube siano a pienadze zawsze wygrywają.

0

Kto wygra finalissima? Wlochy czy Argentyna?

0

@bari_94 Piłka była wtedy bardziej techniczna,dzisiaj jest siłowa.

0

Real i Barca zawsze wygrywaja finały.
Chyba nie było takiej sytuacji w LM aby polegli.
Byc moze przed edycja LM dawno dawno temu porazka sie zdarzyła.

0

@PatrykBarca Nie wkreca,akurat na poważnie bo ten jej chce zeby było orginalne i zeby nikt tak nie miał.
Chyba kuku ma...

0

Buchanodozor... Jest takie imię?
Maz mojej kolezanki chce dac takie imie dziecku?
Az mi szkoda tego malenstwa.

0

@P33ck puchar wagi pietruszki? Czy zalicza sie do trofeum reprezentacyjnego np jak Liga Narodow?

0

Finallisima to cos na miare pucharu konfederacji? (Tego co Chile ostatnio wygrało ) ?

0

@Gracek10 Pele i Maradona maja 0 łał. Tylko debile tak na to patrzą

6

Leo Messi najlepszy piłkarz w historii a Real najlepsza druzyna w Historii LM.

1

Komentarz usunięty

0

Finallisima to jest cos ala puchar konfederacji? Czy jakos tak?

0

@Alan_fcbfan Ale LM bedzie wtedy jak Puchar miast targowych.
Kazdy id nowa bedzie zaczynał jak 70 lat temu powstała LM to juz nikt na powaznie nie brał wczesniejszych rozgrywek.

0

Nie wiem co sie dzieje ale nie mam bólu dupy.
Gratulacje dla Realu.
Sa jak Nole pragmatyczni do bólu.
Jak widac to nie CR wygrywał im LM tylko cały Madryt!
Zastanawie mnie jedno. Perezowi nie bedzie szkoda tych LM?
Przeciez w tych nowych rozgrywkach każdy by zaczynał od zera a tutaj maja polowe wiecej niz Milan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?