1

@IronSanHybrid Ojojoj Boras wstawaj! Zesrales sie. Kylian jest MŚ!

1

Mbappe jest MŚ, za 3 lata kto wie jak bedzie w Hiszpani (biedny kraj) zespoły tez mogą byc coraz słabsze.
Moze Kylian chce pisac własną historię w PSG czy tam LFC/City/United. Tutaj byłby wiecznie porownywany do CR czy Leo a w 2025 moze sie wiele zmienic i kazda droga bedzie stała otworem.
Jest MŚ, byc moze wnet i podwojnym inni moga marzyć.

0

Moim zdaniem odpowiednia osoba za sterami klubu plus Zidane/Guardiola/Kloop i osiągnął sukces. Po sezonie muszą skończyć z samowolka.

4

LL chce podać PSG?
Haha przecież Real,Barca i Juve same moga wylecieć z LM.
LL niech sie nie ośmiesza.
Juz widze jak UEFA wyjasni PSG tym bardziej,ze Real "nasikał" na UEFA.
Cerefin czy jak mu tam byłby głupi.

0

@FCBMati10 Nie ma sie z czego śmiać, jak twoim znajomym sypneła by Barca 10 milionow z osobna to by kochali FCB a jezeli nam to odwrotnie.

2

@Jacu327 1/8 ten klub był juz w finale. Chelsea tez miała miec 0 LM a ma 2 xd.
Dla mnie to żaden załosny klub. Mają kase to korzystają bo mogą.
Inaczej byś spiewał,gdyby szejk kupił Real.
Hiszpania to biedny kraj,za 20 lat zawodnicy wcale nie koniecznie bedą marzyć tutaj grać,wiec bardzo mozliwe,ze potegi przejmą przedstawiciele petro albo innych "dolarów".

1

@Bykunn Ale przepaść do Angoli,Francji czy Niemiec bedzie rosła. Te kraje ida naprzód.
Wiec własnie mnie to zastanawia czy nie stana sie Ajaxem ( oczywiscie Ajax nie z powodu biedy nie jest juz najlepszy ).

0

Podobna Hiszpania jako kraj jest "biedniejsza". Mozliwe,że Barcelona,Real,Atleti czy tez reszta ucierpia na tym za kilkanascie lat?

Anglia,Niemcy czy też Francja te kraje "chyba" od zawsze były bogate. (Więc nie pytam o sytuacje tych klubów).

Chodzi mi o to,ze staną sie klubem typu Ajax. ( kiedys zwyciestwa w LM i jeden z najlepszych klubow na swiecie ) a teraz wiadomo.
Własciwie co stało sie z Ajaxem,ze nagle przestał być " Barcelona,Realem czy tez United"? Holandia to chyba tez kraj z wysokim poziomem zycia?
Na pewno.

1

Co taki płacz o Kyliana.
Do finału LM mozna dojsc z Rodrygo,Asensio ( przecietniak ) i Naczosem majac znakomitego bramkarza.
Za rok moze taki Eintracht wygrac nawet przy szczesciu.
Skoro Grecja była ME to wszystko jest możliwe. Mozesz miec miliony grac pięknie a w 2 min dostac wylewu i odpasc jak City.
Polska MŚ w zimie,odprawimy modły i tak jak Grecja na Euro ( w takim stylu ) Polska bedzie MŚ.
Wyjazd do szamana załatwiony wiec tylko modły zostały.

0

@Kgorecki2500 To dlaczego Ronaldo czy Messi odeszli?
Dla pieniędzy.
Skoro moge miec wiecej pieniędzy to chyba logiczne,ze trzeba korzystać jeszcze z tak lukreatywnej ofery.

0

@AmadiRM Nie bądź smieszny PSG było w finale LM, Chelsea miała 0 LM a juz ma 2.
Hiszpania jest coraz biedniejsza skąd wiesz,ze zawsze będę potęgą.
Kiedys Ajax 3 LM a gdzie jest teraz.

Majac kase PSG czy City moga robic co chcą. Takich zawodnikow u jednej reki zliczyć co "kochaja klub".

0

@AmadiRM Myślisz,że jak bys był na jego miejscu to bys takiej kasiury nie wział? Śmieszne

0

@Kgorecki2500 Łatwo sie mówi,gdyz nie jestesmy w takiej sytuacji.

0

Podobno Tchouameni uwielbia Barcę.
Modric tez kiedyś był fanem tak jak Neymar Realu.
Fanem sie jest dopóki nie ma pieniędzy na stole.
Czy Mbappe przejdzie do Realu czy tez nie nie? Mniejsza z tym. Widząc taką furę pieniędzy kazdy z nas "zapewne" zrobił by tak samo.

1

@AmadiRM parowa z PSG?
Ta parówa lała by Ci na twarz za milion złotych a ty bys chętnie wział kasę.

0

@ShawnC Nie tylko on bo bez Ramosa nie bylo by tych lm

0

@AmigoBlancos Dlaczego sie ośmiesza? Jak gra to przyzwoicie a kontuzje tam czy tu mial by tak samo.
Ponaddto zarobi wiecej i wygrał ligę,wiec nie wiem czy pojscie na wiekszy zarobek jest osmieszeniem.

0

@KacperVEB Stadionu pozwiedzać nie można? Powiedziała,ze jest ich fanką. Pewnie na pilke ma wyjebongo.

1

@MesQueUnClub96 Ale to nie oznacza,ze jest ich fanką. Obstawiam,ze zostala zaproszona ze wzgledu na turniej w tym mieście

0

@BartqRKO ona chyba poszla stadion tylko zwiedzić

0

@Antimadridista_WR jakos od 3 lat fart im nie służył,więc to takie gdybanie.

0

@Antimadridista_WR Dominować? Nie badz śmieszny.
Barcelona miala trio a tylko 1 LM.
Druzyna jest wazniejsza niz tylko glosne nazwiska.

0

@AmigoBlancos Liga narodów to smieszny wyznacznik.
Imo IO juz cos bardziej znaczą.
Co do reszty zgoda chociaz Egipcjanim moze powalczyc jezeli zgarnie kilka pucharów

2

@Jacu327 W ostanim czasie to napewno wiecej niz z Realu i Barcy.

0

@tomek8756 ta kura z 2005 to ta z MC Donalda i KFC

0

@DaPidejpi pisze o atrakcyjnosci PL pod wzgledem do LL.

Wiadomo,ze LL ma najwięcej LM,ale i tak PL dzierży miano najlepszej.

Podbicia? Anglia traci 4 a Włosi 6 gdzie ostatni raz wygrał Milan kiedy to było.

0

@tomek8756 Drużyny? 4x Real i raz Barcelona.

0

@tomek8756 pod wzgledem atrakcyjności, glownie o to mi chodzi.

0

@DaPidejpi Patrzac na takie Atleti to czlowiek ziewa.
Zresztą chodzi mi o atrakcyjność meczy.

0

@Bykunn Co ma wspólnego to z kibicowaniem Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?