Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze,że jest PL ta liga zjada wszystkie oprócz Włoskiej a co to dopiero będzie jak konkretnie wszyscy zaczną w nią inwestować Liga Marzeń!!!
Może będzie to takie NBA
0
@kkbarca Bieli nie wygrają LM w ciągu kilku lat tak jak FCB teraz Anglia jest najlepsza
0
@busquets5 No ogolnie FCB czy Real najbardziej utytułowane kluby,ale już niedługo bo Anglia zyskuje ogromną przewagę i będzie SuperLigą
1
@Pewex LL to też liga ogórków.
0
Jakim cudem liga Hiszpańska jest "niby" najlepsza w historii skoro w Anglii jest tyle gwiazd?
Hiszpania była w dawnych czasach taka bogata? Bo przecież oni pierwsze MŚ wygrali dopiero w 2010 roku a Anglia od 19 wieku jest kojarzona z futbolem
1
@AdiKingu96 nie martw się wszystko może się obrócić szybko.
Chociaż tyle że w LM nie mają szans na wygranie
2
@Ojciec5tkidzieci ważne że LM jest zarezerwowana dla Anglii!!! Lub Bayernu
1
Oby Pochee poleciał Guardiola z takim składem to grałby jak jego City.
Pochee out mieć taki skład i nic nie grać Tuchel miał gorszy skład a gra wyglądała o niebo lepiej.
8
@busquets5 trener to ogor
2
@Pewex no po 3 latach czy 4 to wypada aby coś grał
0
@Jacu327 Za szybki transfer sam się zniszczył decydując się grać w Realu powinien zostać w Bundeslidze
9
@maroon Jak na razie to zbiera złote piłki
0
@Jacu327 Real go zniszczył w Bundes wymiatał transfer który być może przekreślił jego karierę bo zapowiadał się jak obecnie Vlahovic
0
@TheBestKoeman Top3 świata to niezłe by pogrzało Vini nie jest w 10 nawet
1
Komentarz usunięty
0
@kubix05 haha dobre sobie do Maradony? Króla
0
@Oskar00 To już 10 razy jest lepszy Mikel Oyarazabal od Rodrygo czy Asensio i tak Orayzabal miał by pierwszy skład w większości klubów
0
Benzemie się benzyna w baku skończyła
0
@Oskar00 Nie weszli by z buta bo są lepsi jak Ansu, Gavi czy Dembele
4
@ranger3120 W USA uważają za "Boga" 2paca ten to by dopiero karierę miał genialna a zmarł w wieku zaledwie 25 lat
0
@PodkarpackiKibic Mbappe piękny ale ta koszulka do podtarcia.
0
@FCB24 W LaLidze dobrze że nie na świecie heh.
1
@VamosRakieta Dla mnie 3 to: Messi,Maradona i Pele :-)
0
@Objectivo No jasne,tylko obecnie to byłby krok w tył bo Bayern jest Topem razem z 3 Angielską.
Może lubi wyzwania.
0
@Muhitos To współczuję bardzo,sama mam syna prawie 2letniego dzisiaj był na szczepieniu.
Straszna tragedia a to po szczepionce od razu się tak stało czy jak?
Przepraszam,że pytam w ogóle.
0
@Objectivo Parę lat nie od razu jednak PL odjeżdża i będzie tak jak w NBA super Liga PL a reszta to będzie przeciera jeżeli nic się nie zmieni.
Bo zauważ że każdy inwestuje głównie PL najlepsze kluby,najlepszą Liga a inne ma w d....
1
@BarcaFanSince2006 Słuchaj, a dasz mi 100%,że ta szczepionka nie wywoła powikłań? Było już naście zgonów i groźnych powikłań
0
@Vebrol Chyba finał bo w czwartek zawsze ostatnia emisja odcinka dziwne żeby przekładali na przyszły tydzień.
Ma być finałowa Pandora i mocne pytanka
0
Dzisiaj finał Paradise szkoda,że Mati i Miłosz odpadli bo to były najlepsze pary.
0
@william_wallace Tylko jak robot będzie miał wolną wolę to może skrzywdzić człowieka.
Oglądałam kiedyś dokument o robotach i wyglądała jak 100% człowiek, gęsty,mimika twarzy,inteligencja.
Jak prowadzący zapytał jak będziecie traktować ludzi to ona odpowiedziała: " Będziemy was traktować w ten sam sposób co wy nas".