1

Dobrze,że jest PL ta liga zjada wszystkie oprócz Włoskiej a co to dopiero będzie jak konkretnie wszyscy zaczną w nią inwestować Liga Marzeń!!!
Może będzie to takie NBA

0

@kkbarca Bieli nie wygrają LM w ciągu kilku lat tak jak FCB teraz Anglia jest najlepsza

0

@busquets5 No ogolnie FCB czy Real najbardziej utytułowane kluby,ale już niedługo bo Anglia zyskuje ogromną przewagę i będzie SuperLigą

1

@Pewex LL to też liga ogórków.

0

Jakim cudem liga Hiszpańska jest "niby" najlepsza w historii skoro w Anglii jest tyle gwiazd?
Hiszpania była w dawnych czasach taka bogata? Bo przecież oni pierwsze MŚ wygrali dopiero w 2010 roku a Anglia od 19 wieku jest kojarzona z futbolem

1

@AdiKingu96 nie martw się wszystko może się obrócić szybko.
Chociaż tyle że w LM nie mają szans na wygranie

2

@Ojciec5tkidzieci ważne że LM jest zarezerwowana dla Anglii!!! Lub Bayernu

1

Oby Pochee poleciał Guardiola z takim składem to grałby jak jego City.
Pochee out mieć taki skład i nic nie grać Tuchel miał gorszy skład a gra wyglądała o niebo lepiej.

8

@busquets5 trener to ogor

2

@Pewex no po 3 latach czy 4 to wypada aby coś grał

0

@Jacu327 Za szybki transfer sam się zniszczył decydując się grać w Realu powinien zostać w Bundeslidze

9

@maroon Jak na razie to zbiera złote piłki

0

@Jacu327 Real go zniszczył w Bundes wymiatał transfer który być może przekreślił jego karierę bo zapowiadał się jak obecnie Vlahovic

0

@TheBestKoeman Top3 świata to niezłe by pogrzało Vini nie jest w 10 nawet

1

Komentarz usunięty

0

@kubix05 haha dobre sobie do Maradony? Króla

0

@Oskar00 To już 10 razy jest lepszy Mikel Oyarazabal od Rodrygo czy Asensio i tak Orayzabal miał by pierwszy skład w większości klubów

0

Benzemie się benzyna w baku skończyła

0

@Oskar00 Nie weszli by z buta bo są lepsi jak Ansu, Gavi czy Dembele

4

@ranger3120 W USA uważają za "Boga" 2paca ten to by dopiero karierę miał genialna a zmarł w wieku zaledwie 25 lat

0

@PodkarpackiKibic Mbappe piękny ale ta koszulka do podtarcia.

0

@FCB24 W LaLidze dobrze że nie na świecie heh.

1

@VamosRakieta Dla mnie 3 to: Messi,Maradona i Pele :-)

0

@Objectivo No jasne,tylko obecnie to byłby krok w tył bo Bayern jest Topem razem z 3 Angielską.
Może lubi wyzwania.

0

@Muhitos To współczuję bardzo,sama mam syna prawie 2letniego dzisiaj był na szczepieniu.
Straszna tragedia a to po szczepionce od razu się tak stało czy jak?
Przepraszam,że pytam w ogóle.

0

@Objectivo Parę lat nie od razu jednak PL odjeżdża i będzie tak jak w NBA super Liga PL a reszta to będzie przeciera jeżeli nic się nie zmieni.
Bo zauważ że każdy inwestuje głównie PL najlepsze kluby,najlepszą Liga a inne ma w d....

1

@BarcaFanSince2006 Słuchaj, a dasz mi 100%,że ta szczepionka nie wywoła powikłań? Było już naście zgonów i groźnych powikłań

0

@Vebrol Chyba finał bo w czwartek zawsze ostatnia emisja odcinka dziwne żeby przekładali na przyszły tydzień.
Ma być finałowa Pandora i mocne pytanka

0

Dzisiaj finał Paradise szkoda,że Mati i Miłosz odpadli bo to były najlepsze pary.

0

@william_wallace Tylko jak robot będzie miał wolną wolę to może skrzywdzić człowieka.
Oglądałam kiedyś dokument o robotach i wyglądała jak 100% człowiek, gęsty,mimika twarzy,inteligencja.
Jak prowadzący zapytał jak będziecie traktować ludzi to ona odpowiedziała: " Będziemy was traktować w ten sam sposób co wy nas".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?