0

@LUPR Ręcznik w tym a w przyszłym nagroda Jaczyna tak to bywa

0

@Objectivo Jednak nie porównuj Bayernu do Realu bo obecnie Bayern to półka wyżej.
1. Bayern,Chelsea,City,LFC i PSG 1/2
2.Inter,Real,United,Ajax

0

@LUPR Słuchaj każdy ma swoją opinię dla kogoś może być Oblak a dla mnie Gigi i Mendy.

0

@Jacu327 Jak dla mnie to Mendy jakie setki wyciągał w Chelsea przyczynił się do LM.
Dla mnie tak Mendy i Gigi później Courtois i Allison.

2

@chosenone Słuchaj ja bym się mogła zaszczepić,ale dasz mi pewność,iż nic się mi nie stanie? Te szczepionki paraliżowały a i też zmarło naście osób po nich więc to jest ryzyko i dlatego każdy powinien mieć wybór.
Ktoś pójdzie i się zaszczepić a okaże się że zmarł na to co miało go "niby" chronic

0

@Kusiar No nie wiem Gigi i Mendy są wyśmienici.

0

@william_wallace rozwój robotyki? Dlatego nie będziesz miał pracy bo roboty zajmą nasze miejsce.
Będę bardzo wydajne a wypłaty nie dostaną

0

@zadafcb Może się nie kapniesz a twoja "przyszła" panna będzie robotem

0

@takisobiektos Noi co z tego,że odchodzi mają siana w brud,zaraz Kupia Haalanda czy Witrtza lub innych najlepszych. Ten kto ma kasę zawsze jest w Topie :-)

1

@MesQueUnClub96 Arsenal i beka?
Kto klub z piękną historia wróci kiedyś na szczyt musi

1

@MesQueUnClub96 Niech Hamilton wygra piękna kariera tyle mistrzostw i zwycięstw. Max młody jest to ma czas jeszcze.

1

@Jacu327 Courtois najlepszy na świecie?
Moim zdaniem Gigi i Mendy lepsi są

2

@bartas97 No zmienia się i Anglia będzie długo długo najlepszą możliwe że już na zawsze bo coraz więcej idzie w PL i robi się przepaść.

1

Ten cały Zahavi normalny jest?
Chce Lewandowskiego umieścić w słabszym klubie? No sorry ale obecnie Bayern to klasa wyżej razem z City,LFC i Chelsea +PSG jak złapią formę

0

@Janiama Serio? Skład drużyny to nie tylko atak.
Psg atak najlepszy na świecie a nie wygrywają.
Lewandowski zrobi błąd bo przejdzie do słabszej drużyny.

0

@Sau_Ron Ta to chyba tylko Anglia bo Liga Hiszpańska jest jeszcze gorsza.

0

@RobiS What do gorszego klubu? Z Bayernem to ma szansę na LM a tutaj to na Ligę ewentualnie.

0

@Zoker Niech się rozwija chłopak u nas w Barcy rozwija się Gavi,Nico i reszta.
Ansu to też kociak tylko niech go kontuzje omijają.
Ps żałować to bym mogła Sancho czy Mbappe bo Jadon zaczyna grać w Manu a chłop duble duble wykręcał w wieku 18/19 lat.
Jak Vincius zrobi karierę jak Sterling czy Mahrez to powinien być bardzo zadowolony bo uważam,że to nie taki talent jak Neymar,Haaland czy Mbappe

1

@Drozdu7 PSG wystarczy dobry trener aby to poukładał niestety Pochee nie jest taki dobry jak myśleli

2

@l0Messini Ja swojego 2 letniego synka na pewno nie zaszczepie.

1

@Naturopata tak on nawet jak nie gra to uważa że jest najlepszy

0

@Rust_Cohle Niemiecka piłka na mundialu została ośmieszona i oby było identycznie w Katarze

9

Cristiano Ronaldo ma obsesję na punkcie Leo Messiego,zresztą jak i cała jego rodzina.
Człowiek myślał,że ludzie trochę przesadzają ale on pod tym względem jest niesamowity. Co Leo Messiemu wyjdzie to on to podważa. Niech nie zapomina,iż jest hipokrytą bo jego ZP z 2013 czy 2017 to śmiech parodia.

Nawet mnie nie zdziwi to,że jego wybranka serca jest specjalnie z Argentyny,żeby zaskarbić sobie kibiców.

Ciekawe jak ona wytrzymuje z takim narcyzem pewnie co dzień jej pyta czy jest najlepszy a ona musi przytakiwać

2

@daniel32778 10 to by była historia

0

@szkutnik91 Moja kumpela ma 25 lat a partner jej 48 i są 4 lata już razem

0

@Piernik Przecież gdyby Lewy dostał wtedy za 2020 to nie było by żadnej dyskusji.
Leo Messi w 2017/18 miał genialne statystyki a był dopiero 5.

6

@PatrychoO Kurcze ale,żeby były redaktor takie jaja odstawiał?
Może dlatego jest były hmm

0

@Transu96 Lewy ze złota skarpeta u mnie

2

@zaiks Jakie pieczenie? Jest Ansu a prasa Madrycka wkolko pisze o Barcelonie.
Piekło gdyby był tak dobry jak Salach,Gnabry i reszta.
A jak Leo miał sprawy sądowe to Madryt napierdzielał aż kartek brakowało więc nie bądźmy hipokrytami.

1

Tak ludzie jada na Leo a dzięki niemu Lewy będzie miał ZP.
Noi to Lewy zrówna się z Scheva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?