Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Encore to wiem ale Kroos to nudziasz wszystko mu przeszkadza cieszynka zła za niedługo zrobi wykład na temat przybijania piątki szufelką
17
Kroos tak marudzi,że nie ma sprawiedliwości a swojego ziomka Benza by na pierwszym miejscu umieścił.
Haha Kroos jesteś nudziasz jak nie cieszynka Auby to sraczka.
9
@Mixtape Wiadome! DS10
1
@Encore Quebo zrobił mu balona?
Czy wafla z Kasku Stefka Krafta będzie prezentował ? :-)
0
@LUPR Vini ma głowę? Zaczekajmy żeby nie było jak z ZP Asensio
9
Ale się ośmiesza TVP Sport.
Dlaczego Urugwaj nie zgłaszał w 2k16 czy Argentyna w 2k18?
Lewandowski ma tylko więcej goli od Leo a w każdym innym aspekcie jest gorszy. Mało tego Leo w 17 czy 18 zgniótł we wszystkich statystykach a Luis w 16tym więc dlaczego nie anulujmy?
0
@macio_944 haha w takim razie anulujmy wyniki z 16 czy 18 bo tam nie wygrali najlepsi strzelcy.
2
@kaamil1910 Lewandowski nie jest nawet najlepszy według Polaków haha
5
@Rastafarnianin Tak go świętowali aż go rozgnietli w drobny mak
0
@Dankhog Jakie zero? Chłopie odpisałam głupota na głupotę ale ty nie kminisz.
Również nie pozdrawiam 7LM
5
@masq Odstawiasz to ty szopkę, i tak piecze Cię bardzo tylnia część ciała.
8
Kto by się spodziewał,że CR swoją cieszynka będzie celebrował 7ZP Leosia.
Kiedyś było 4:1 później po 5:5 a teraz jest 7:5.
Kierując się statystykami Leo powinien mieć około 9/10 balonów.
Brawo Leo
7
@hoeniker Januszem to wybrali Lewego co z LM odpadł w 1/8 a z Euro z grupy nie wyszedł
5
Leo Messi 7 ZP brawo!!!
DS10!
Kosmita!
Najlepszy w historii!
2
Na YT FF pokazuje cały czas osiągnięcia Leo
0
@Dundersztyc Co roku? XD 2 razy jak na razie Barcelona też go rozjechała w 2015
0
@Gomess Bo to babsko się cokolwiek zna.
1
@Pilka_jest_okragla Oby dołożył jeszcze kolejne jest w stanie nasz Magik z Rosario.
1
Jeżeli jedziemy statystykami to Lio powinien mieć 8/9 ZP, CR 2/3 i Lewy 2.
Więc o co ten płacz Leo w takim razie został oszukany 3 razy.
0
Śmieszni są Ci Polacy. Jada tak na Messiego,że nic nie osiągnął.
Co takiego w takim razie osiągnął Robert?
0
@Rust_Cohle No nie bo kul nie mam xd na całe szczęście chodź u mnie w pracy babka jedną ma kule i jest teraz menem
0
@puyol_presidend5 To ona ma kule między nogami? :o
0
@Encore 2? To za poprzedni rok czy jak?
0
@Encore Człowiek sam się gubi Messi/Lewy.
Tylko skoro Lewy to po czorta oficjalnie fotograf Leo ogłaszał jego zwycięstwo?
0
@Johnyy0 Chłopie Kolumbia to klasa wyżej niż Polska,Austria itd
4
@POLAK12345 Co najwyżej Vini jest na poziomie Anto z Ajaxu.
Wszystko przed nim ale uważam że to nie jest zawodnik z talentem Neymar,Mbappe czy Halaanda
0
Komentarz usunięty
9
@John_Doe liczą się 2 drużyny?
To dlaczego Urugwaj wyjaśnił Portugalię a Kolumbia dała lekcje Polsce?
Nie płacz już, za ostatnie miejsce na Euro balonów nie dają.
0
Komentarz usunięty
2
@John_Doe To niech mu dadzą za 2020 a nie za 21 gdzie Messiemu się należy