12

@FC1899Barca Lewy jak w reprezentacji wygląda masz zdjęcie?

0

Dobrze, szybciej Poche poleci mieć taki skład a tak grać.

3

@Ronmes tak jak w tamtym roku?

0

Zidane coraz bliżej PSG

9

@FC1899Barca Lewandowski prócz gola nie istnieje

0

@amanter Może nie wyleci ale współczuję jego kolegą z szatni, może ich nagrywać kto to wie.

14

@amanter Mieć tyle forsy i szantażować kolegę.
Wstyd panie Benzema, możesz być nazwany przestępcą.

0

@Remi70 Dlaczego nie wspomnisz o osobach co się zaszczepiły i zmarły?
Nic nie jest dobre.

0

@Abominacja Co ma piernik do wiatraka?
Dlaczego mam ryzykować skoro były już zgony po szczepieniu.

1

@Triv44 Jadon Sancho bohater spotkania

11

@Remi70 Od razu anty? Nie chcę się szczepić bo nie czuje takiej potrzeby.

0

@mekston Czyli nie pobije rekordu szybko odpadnie.

11

@hoeniker Twój komentarz to jedno wielkie XD

3

@puyol_presidend5 Absurdem bd ZP dla Lewego porażka w LM i brak wyjścia z grupy na Euro

0

@NiemoralnyAdam Robert Lewandowski pogromca San Marino i Litwy?

4

@Katalonbar Ja tam wolę żeby to trofeum zdobył piłkarz PSG

5

@Comentateiro Nie wiem czy ironicznie piszesz ale moim zdaniem dzieci nie powinni tykać

1

@BorzyKrzys A co pękło pupsko?

0

Czy to prawda,że planują szczepienia dla dzieci od 3 do 5 lat?

2

@bartas97 Niech ta Legia gra dobrze, przynajmniej w pucharach się nie błaźni jak reszta.

3

@MeMyselfAndI Oby wygrało

1

@Encore No przed kontuzją to był koks.
Moim zdaniem są na równi.
Halka d w gorszej drużynie i słabej reprezentacji a ładuje aż miło

0

@FC1899Barca Kupia Halaanda i po sprawie. Kylian to nie CR.

0

@Mixtape Vincius jest dobry ale to nie będzie taka Topka jak Neymar czy Salah

0

@DaPidejpi Kasjo z Wrzoskiem nie przegra, ma doświadczenie w boksie a do tego pomimo picia ma super kondycję i jest wyższy.
Norman wygrał tylko dlatego,że grał w "brudny boks" bo warunki i wszystko za Kasjem przemawia.

0

@Encore Właśnie ciekawi mnie co pokaże bo krążą o nim ploty że to uliczny kozak. Jak wygra to gratka bo w takim wieku i z kontuzjowaną ręką

0

@Encore Akurat lubię wiadomo,że podymi ale trochę miał rację bo niby Arek taki zasadowiec a klepie sprzedajnych po plecach.
Ps nie mam nic do Arka ale lubię tych Muranskich fajne zadymki robią.

5

@deyna2018 te testy to o "pupę" rozbić u mnie z 50 na 10 przecenili hehe

0

Fajnie że w sobotę fame! Będzie można pooglądać w końcu jakieś "uliczne"bitki.
Team Wiewiór, chłopak nie jest odklejony jak jego oponenci.

1

@Encore Dobrze Encore poniosło mnie he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?