Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Asensio ZP ahh kiedy to było chłop miał być CR czy Leo a jest przeciętniakiem
1
@ElKamil Myślę,że jednak nie powinnam. Pzdr
0
Chelsea dominuje a United strzela cóż taki futbol
19
@ElKamil Myślę,że jutro nie zobaczymy ZP za 2020 rok
7
@Kondziubarca najśmieszniejsze jest to,iż głównie Polaczki cebulaczki to wypisują większość świata jest oczywiście za DS10
0
@ElKamil Jak to jest,że jak Messi zaliczy 3 asysty to mówisz,że słabiak bez formy a Lewy 3 bramki i Goat?
2
@Bocheno1 to naczelny hejter Leo
9
3 asysty Messiego ale słabe spotkanie! Bang Bang!
0
@zakazskretuwlewo będzie będzie
1
@DonMajkeL taaa akurat oglądam Lewy oprócz goli coś robi? To też słabo w takim razie
6
@Beztroskii piecze ich że 7ZP
1
@mekston ale jak to on taki słaby xd
0
@kaamil1910 Fatalnie? Zobacz sobie jego oceny to że dla CB Lewy to Bóg bo strzela gole a Leo nie to inna sprawa
6
I co słabo Messi 2 asysty?
3
Noi co Mbappe i Neymar słabo ale na Messim trzeba psy wieszać.
0
@ElKamil San Marino za mocne dla Lewego. Yeaa
0
@ElKamil strzelił by tak jak z San Marino?
0
@ElKamil jest zagrożenie z jego strony do tego ma asystę zresztą zobacz sobie jego notę
1
@leomessi1710 Kiepsko? Właśnie gra na plus
0
@Encore Jaki Bóg bardzo dobry trener ale nie fenomen jak Guardiola.
3
Oby PSG pożegnało Pochee jak najszybciej.
Zidane bierzcie albo Ten Haaga taki skład i taką kupę grać.
Pepito od przyszłego roku w PSG to by stworzył monstrum jak w City.
1
@AmigoBlancos Dobrze że Ancelotti to placek trenerski ostatnimi czasy to i Rudiger straci szybko formę
0
@Rust_Cohle Jednak Włosi to ME więc by od tak nie zrobili pyk pyk
0
@amanter Serio najbardziej zależy mu na ZP?
5
@Pilka_jest_okragla śmiech na sali jak Leo nie wygra.
Gdzie ZP za 2018 gdzie Messi bił wszystkich jak chciał. Aaaa no był 5 dopiero.
Lewy katastrofa w reprezentacji w LM nie grał więc jedyny słuszny wybór to Leo
0
@Kacper1998 No Leo jest poza zasięgiem dla Roberta.
Gdzie Robciowi do jego 6 ZP
0
@FC1899Barca Dlaczego Leo nie dostał w 2018?
Dlatego Lewy też nie dostanie
8
@pyra92 Przecież Messi na kadrze dobrze wygląda on ma problem bo nie może wcielić się do PSG w Barcy spokojnie miał by około 50 goli albo więcej w roku kalendarzowym.
Mi się wydaje że potrzebują trenera z jajem a nie Pochee.
28
@A4ron Nie bądź śmieszny.
Zresztą może i masz rację bo Korzeniowski to mistrz olimpijski a Lewandowski nie osiągnął nic z repka.
Więc tak Leo bliżej jest do mistrza niż do ostatniego miejsca na Euro.
1
@FC1899Barca No jak strzela San Marino to okazale.
Piękne jest jego ,dajecie gdy był ostatni na ME