0

@AmigoBlancos Asensio ZP ahh kiedy to było chłop miał być CR czy Leo a jest przeciętniakiem

1

@ElKamil Myślę,że jednak nie powinnam. Pzdr

0

Chelsea dominuje a United strzela cóż taki futbol

19

@ElKamil Myślę,że jutro nie zobaczymy ZP za 2020 rok

7

@Kondziubarca najśmieszniejsze jest to,iż głównie Polaczki cebulaczki to wypisują większość świata jest oczywiście za DS10

0

@ElKamil Jak to jest,że jak Messi zaliczy 3 asysty to mówisz,że słabiak bez formy a Lewy 3 bramki i Goat?

2

@Bocheno1 to naczelny hejter Leo

9

3 asysty Messiego ale słabe spotkanie! Bang Bang!

0

@zakazskretuwlewo będzie będzie

1

@DonMajkeL taaa akurat oglądam Lewy oprócz goli coś robi? To też słabo w takim razie

6

@Beztroskii piecze ich że 7ZP

1

@mekston ale jak to on taki słaby xd

0

@kaamil1910 Fatalnie? Zobacz sobie jego oceny to że dla CB Lewy to Bóg bo strzela gole a Leo nie to inna sprawa

6

I co słabo Messi 2 asysty?

3

Noi co Mbappe i Neymar słabo ale na Messim trzeba psy wieszać.

0

@ElKamil San Marino za mocne dla Lewego. Yeaa

0

@ElKamil strzelił by tak jak z San Marino?

0

@ElKamil jest zagrożenie z jego strony do tego ma asystę zresztą zobacz sobie jego notę

1

@leomessi1710 Kiepsko? Właśnie gra na plus

0

@Encore Jaki Bóg bardzo dobry trener ale nie fenomen jak Guardiola.

3

Oby PSG pożegnało Pochee jak najszybciej.
Zidane bierzcie albo Ten Haaga taki skład i taką kupę grać.
Pepito od przyszłego roku w PSG to by stworzył monstrum jak w City.

1

@AmigoBlancos Dobrze że Ancelotti to placek trenerski ostatnimi czasy to i Rudiger straci szybko formę

0

@Rust_Cohle Jednak Włosi to ME więc by od tak nie zrobili pyk pyk

0

@amanter Serio najbardziej zależy mu na ZP?

5

@Pilka_jest_okragla śmiech na sali jak Leo nie wygra.
Gdzie ZP za 2018 gdzie Messi bił wszystkich jak chciał. Aaaa no był 5 dopiero.
Lewy katastrofa w reprezentacji w LM nie grał więc jedyny słuszny wybór to Leo

0

@Kacper1998 No Leo jest poza zasięgiem dla Roberta.
Gdzie Robciowi do jego 6 ZP

0

@FC1899Barca Dlaczego Leo nie dostał w 2018?
Dlatego Lewy też nie dostanie

8

@pyra92 Przecież Messi na kadrze dobrze wygląda on ma problem bo nie może wcielić się do PSG w Barcy spokojnie miał by około 50 goli albo więcej w roku kalendarzowym.
Mi się wydaje że potrzebują trenera z jajem a nie Pochee.

28

@A4ron Nie bądź śmieszny.
Zresztą może i masz rację bo Korzeniowski to mistrz olimpijski a Lewandowski nie osiągnął nic z repka.
Więc tak Leo bliżej jest do mistrza niż do ostatniego miejsca na Euro.

1

@FC1899Barca No jak strzela San Marino to okazale.
Piękne jest jego ,dajecie gdy był ostatni na ME

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?