1

@bartekvisca Miło by było Boski Diego czuwał nad Argentyna to i może Neapolowi pomoże.
Oby życzę im tego.

0

@kiper09 3 razy?
To chyba nasz skład był losowany w Kinder niespodziance

1

@POLAK12345 ale musi wkurzać to jego głośne mlaskanie

3

@QUNJ Dziękuję bardzo, życzę nam Barcelony, Barcelony na tronie a do tego w CL koronie

0

@Don-Corleone Mam nadzieję,że jutro oficjalnie Leo zgarnie balona należy się mu jak najbardziej!

1

@Encore Sancho byłby idealny do City a Pep potrafi z takich talentów robić najlepszych na świecie.
Szkoda,że pokusił się o tego Jacka a nie Jadona.

5

@Pilka_jest_okragla Oby jutro tego Borka piekło i to bardzo.
Panie Mateuszu to już nie Dzordzinio?

2

@kryhaa Dzięki wielkie :-)

1

@Encore Wygryzie Sancho tego CRa?
Co by nie mówić ma dużo więcej do zaoferowania niż Kapitan Grzmot

1

@Encore Sancho z BVB na równi z Kylianem jak kręcił duble&duble.
Oby się odrodził szkoda,że czerwony a nie niebieski Manchester ale Pepito postawił na Jacka.

1

@Encore Dziękuję bardzo

11

Jeżeli fotograf Messiego napisał oficjalnie to czy może być inny werdykt?
Chyba by się tak nie ośmieszał.
Mam nadzieję,że będę miała piękny prezent na urodzinki.
Inaczej by mnie mocno zapiekło.
Vamos Lionel!

0

@Mixtape Dokładnie

1

@Encore Nowy fizjo i nowy Ansu oby tak było! Co by nie mówic Ansu po kontuzji wchodzi i ładuje gola

2

@Encore To będzie ktoś inny Halaanda nikt 2 lata temu nie znał a teraz jest następcą LM i CR za rok , dwa wykluje się następny "Dawid Hanc" xd heh

1

@zaiks Gdyby babka miała wąsy to Sevilla 3:0 mogła by prowadzić

0

@AmigoBlancos Oby Enrique widział jego formę Azpi go obecnie wciąga i wypluwa

6

@Oskar00 Noi co z tego był CR i jakoś było, w Barcelonie też wykluwaja się młodzi Gavi i Pedri podstawa w Hiszpanii +Ansu i Nico

0

@Encore Za dużo PL się naogladał i myli że LL im dorównuje

1

@ElKamil Lewandowskiego ciągnie reprezentacja.
Messi>Lewfandofski

9

@ShawnC A ZP 16 czy 18 to nie złodziejstwo? Bla bla

0

@4drian0 jednak 2 mistrzostwa to z pupy nie wyciągnął

3

@Coutinho007 Mbappe,Salach,Sane ten z Ajaxu Anthony też kozak ale to chyba na równi

2

@PatrykBarca Wygrywa Ligę wygrywa więc czego chcieć więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Jakie tam typowe taka taktykę mają i luj sprawdza się sprawdza to niech tak grają.

9

@ElKamil Ciebie kolego to tak boli ten Leo że huhu.
Jak faktycznie jutro wygra Messi bo to raczej pewne to pewna część ciała chyba Ci pęknie z tej nienawiści

19

@barcelonaLM Mateusz Borek to falusa wyśle po porażce bęc bęc tego typu Mati

0

@AmigoBlancos Mi kojarzy się z kontuzją tak jak Dembele wieczne talenty

37

@MesQueUnClub96 Ja jestem Polką i chce ZP dla Leo nic mnie nie boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?