Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AdiKingu96 Śmieszne...
Gość zdobywa pichichi asystuje kreuje i ma przeciętny sezon.
To ten Lewandowski musi byc w h*j przeciętny skoro nawet nie jest lepszy od słabszego Leo.
2
@MesQueUnClub96 Haz tu man de tele?
0
@Encore To Niemcy się zbroja taka armatę zakupili że ho ho.
0
Gdzie niby Lewy ma ta sesje do FF?
0
@amanter Osz cholera,szkoda że nie Leo.
No cóż to gratulacja dla doiszlanda
0
@DaPidejpi Ciekawe bardzo oby jednak nie
0
Reasumując to na kogo Polska zapewne trafi w barażach?
1
@MysticCat Lewandowski,Zieliński i patałachy
7
@Encore zaprezentować swój garnitur chociażby.
0
@Dzemix111 XD nie gra a w Argentynie strzelał już gole czy w PSG w LM.
Lewy nie gra w repce
0
Wielkie hejtowanie bo Lewandowski się przejęzyczył czy też pomylił.
Co z tego? Gra w słabej reprezentacji to i może myślał że bez baraży.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB 23 lata
15
@Dzemix111 ja mam nadzieję,że Lewy nie zdobędzie.
0
@Piernik Jasne,jasne Ajax też był potęga i gdzie teraz jest?
1
@Herato ojoj Perez się boi bo LL jest coraz słabsza a słabsza LL to i zawodnicy nie chcą przychodzić.
No za niedługo może być tak,że PL będzie coś na wzór NBA bo już mają ogromną przewagę sportową i finansową a Real,Barca,Bayern będę przeciera do najlepszej ligi jak w koszykówce. Nie teraz ale za kilka lat być może tak będzie
9
Komentarz usunięty
0
Dobrze,że Lewy nie gra mecz o pietruszkę.
0
Co tam 5 goli Lewego, 35 latek strzelił 22 gole w meczu noo rekord Messiego jeszcze pobije
1
Ronaldo ma taki wielki mental i podnosi cała druzyne a Messi płacze i spuszcza głowe.
Otóż ostatnio role sie odwrociły i to CR ma spuszczona głowe. Wiec gdzie ten "mental"?
Prawda jest taka,że oboje mają mental zwyciezcy a nie zawsze sa w stanie pomoc druzynie bo to sport druzynyowy.
2
@AdiKingu96 Kurde a jak Leo obrażają to jest dobrze?
1
@MesQueUnClub96 kontuzja w biedrze
0
@panczo Jaka ZP jest znakomity ale rownie dobrze,moze nie zdobyc ZP bo jest MO Salah, Haaland,Foden i dojdzie kilku znakomitych.
Za rok/2 znowu pojawi sie genialne dziecko i bede mu wreczac piłę
0
@Rust_Cohle Nie mamy obaw, my tak samo mozemy gdybac bo mamy mlodego Gaviego,Pedriego,Nico i Ansu.
Nie było obaw przed BBC wiec nie ma przed nimi,wiecej obaw jest przed MO Salahem i jego trio.
0
@Kacper1998 opioniarz? To kim jest Verstapen jak co chwila wypadki powodował na torach
0
@Kacper1998 to miał farta pretensje niech ma do siebie jak dostanie kare. Kto mu kazał,nie musial tak robic
0
@Kacper1998 nie chodzi o to.
Po kiego hu*a szedł tam wogole i to dotykał. Pretensje moze miec do siebie jakos inni nie chodza i nie macaja
0
@MesQueUnClub96 kto mu kazał macac bryke Luisa pretensje niech ma sam do siebie
1
@paweldunajecfcb Tak.
0
@Chaoss Nikt Ci tego co mecz nie zrobi owszem zdarzy sie raz na jakis czas ale realia sa takie,że Polska piłka kopana jest słaba i Lewandowski sam tego nie pociagnie.