1

@takisobiektos Moim zdaniem Polska jest po prostu słabsza od tych zespołow,Szwajcaria regularnie melduje się w fazie pucharowej.
Druzyny od ktorych jestesmy lepsi z powyższych to Norwegia,Macedonia i byc moze Szkocja ale tu raczej znak równości.
Reszta to sa lepsze drużyny.

0

@socha Historycznie są lepsi, a nie maja wiecej bo dawno zakonczyli kariery.

2

@MesQueUnClub96 Co Ci Lewy zrobi? To nie jest magik,że połowe boiska przejdzie i strzeli.

1

@Lisek Walia,Ukraina,Austria i Czechy to sa lepsze druzyny wiec wcale nie łatwiejszy rywal. Dla nich Polska to łatwiejsze wyzwanie.

1

@kaamil1910 R9,Marco Van Basten,Muller,Eusebio,Luis Suarez,Di Stefano,Puskas,Best,Zico,Baggio,Kempes,Hugo Sanchez

2

@kaamil1910 Z ta historia to niezle poleciałeś.
Samych napastników jest kilku lepszych w historii

4

@mekston te 29 bramek to bardzo duzo i nie nastrzela

2

@Stagiryta Rok jest młodszy to pokazuje ile lat Messi jest na szczycie

0

@Crystalline Czescia historii?
PL staje sie historia bo aktualnie RM czy FCB nie maja szans z mocnymi druzynami

1

@RobiS Lubią tęczę na niebie chyba.

1

@Bykunn Czy ja mówię,żeby coś niszczyli marsz dla zwyklych ludzi, którzy z dumą wspominają przodków co oddali zycie za Polskę?
Moze mam popierac marsze LGBT?
Oni to demolke potrafia dopiero zrobić. Bezczescic Świete rzeczy.

0

Nie chce isc do PL dziwne,tamte druzyny obecnie sa duzo lepsze niz Real czy Barca i miałby wieksze szanse na trofea bo powiedzmy szczerze,że hiszpanska jest słaba w stosunku do PL.

3

@Maciej_T Niech spadają na drzewo!
Ten marsz jest duzo wazniejszy niz te ich. Oni sami organizuja swoje a takie Święto wazne miało by nie miec marszu?

2

@MesQueUnClub96 Co ty tak z tym Dodim to twoj ulubiony gracz czy co?

0

Bardzo dobrze Xavi a jak komuś nie pasuje to wylotka!

0

@Kgorecki2500 I on moze byc 3 zdrowa rywalizacja nikomu nie zaszkodzi

0

@amanter czemu fifa dla Lewgo?

0

Komentarz usunięty

2

@Kidd Watpie,że Torino raczej z tymi statystykami to bedzie chciał lepszy klub na poczatek moze Ajax, Dortmund czy Atalanta jak pisałeś

2

@Kidd Kazdy popełnia błedy to jeszcze dzieciak.
Jak ma byc kotem to moze warto dac mu szansę.

0

@MESSIah16 A to nie jest tak,że zakezy od bolidu bo pamietam jak kiedys cały czas wygrywał Vettel.

0

@mekston Ja Cie sune tak marnuja te opony a takie drogie są

0

@Krazas tak na serio to nie ogladam zadnego z tych 3 sportow.
Curling i snooker to ostatnio w liceum.
Ja wolę biathlon,Lekką czy tenis

3

Niektórzy lubia F1 inni lubią snooker a ja lubie curling hehe.

11

@nammah Kolego kompromitujesz się

0

@kkbarca Jednak pierwszy sezon bez kontuzji a tutaj do sezonu bez prygotowania bo nie oszukujmy sie od 4 sezonow leja na to.
Dlatego po obficie przepracowanym okresie i odpowiednim sztabie wszystko powinno sie zmienić

4

Nie tyle co Ansu jest szklany,bo jak by brac pod uwagę to cała druzyna jest szklana z Araujo i Pedrim na czele.
Głownym problemem jest sztab medyczny w Barcelonie i jestem przrkonana,że po zatrudnieniu odpowiednich fachowców wszystko wroci do normy i Ansu,Pedri i reszta nie będę łapac tak tych kontuzji.

0

@nammah nie osmieszaj sie chłopie 2012 i 2015 to Topowe sezony.
Jednynie w 2010 roku, ale za to w 2017/18 powinien wygrać

0

@kkbarca On sie nie bawi w Dembele cały sztab do wyje*ania bo cały skad prawie kontuzjowany!
A to nie jest normalne.

2

Do obecnego sezonu nie mam wysokich oczekiwań dostanie sie do LM i ukonczenie ligi w najlepszej 4.
Badz co bądź Xavi nie ma kompletnie czasu na jakiekolwiek przygotowanie zawodników gdyz jest srodek sezonu.
Od przyszłego sezonu bedzie miał czas aby przygotowac ich odpowiednio fizycznie i psychicznie oraz przedewszystkim wymienic cały sztab bo to chora sytuacji z tymi kontuzjami.
Jak zaskoczony nas miło nawet z tymi kontuzjami to bedzie super badz co badz Xavi musi budowac jak Jurgen w LFC.
Vamos Xavi! Prowadz Generale do odrodzenia Barcy razem z wujem Laporta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?