0

Komentarz usunięty

1

Czemu Messi nie próbuje walić na prawo, zawsze wali w lewo i mu ciągle ostatnio to bronią.

2

@Survier Nie znam ani jednej osoby, która robi zakupy na święto zmarłych z choćby kilkudniowym wyprzedzeniem.
@Nano22 z okazji tego święta następuje też duża migracja, ludzie odwiedzają po kilka cmentarzy w całym kraju. Nikt w tygodniu pracy nie pojedzie 300 km żeby zapalić znicz na grobie ciotki a w skali całego kraju to już ogromne straty gospodarcze, których nie naprawisz w późniejszym terminie.
A do tego np. kwiaty nie bardzo wytrzymają do przyszłego tygodnia.

0

@daniel32778 Co mieliby zrobić? Ruszyć puste łby, przestać kombinować, przestać się zabawiać kosztem innych i wziąć się do przemyślanej pracy bo ich działania tylko szkodzą.
Cmentarze zamknięte 1 i 2 listopada? Po cholerę, jeżeli w inne dni są otwarte i ludzie się rzucą albo jutro albo 3 listopada?
Po drugie, rozwój epidemii to nie jest magia, to jest statystyka. Od pół roku było wiadome, że druga fala przyjdzie jesienią, ogromny przyrost zarażeń zaczął się półtora miesiąca temu - kiedy rząd wydaje komunikat o zamknięciu cmentarzy? Na je***e półtora dnia wcześniej, w piątek gdy już cała branża cmentarna przygotowała się na najbardziej dochodowy dzień w roku. Kto odda pieniądze sprzedawcom zniczy, świec, kwiatów, wiązanek i innych rzeczy? Ano nikt nie odda. Tak jak nikt nie oddał gastronomii która z dnia na dzień dowiadywała się o coraz to nowszych ograniczeniach ich biznesu - przygotowali się do jednego sposobu działania? Tydzień później im to rozwalili. Bo oczywiście NIE DAŁO SIĘ przygotować planu z określonymi punktami, tak aby było wiadomo na co się przygotowywać, NIE DAŁO SIĘ tego też ogłosić chociaż tydzień wcześniej, ten rząd debili rzeźbi na żywca, oni nie mają żadnego planu, nie wiedzą co robią, nie wiedzą jakie będą konsekwencje bo nie mieli czasu na analizy, nie wiedzą czy to co robią w czymkolwiek pomoże a na dokładkę wymyślili sobie jeszcze robienie kontrowersyjnej polityki, gdzie było niemal pewne, że ludzie wyjdą na ulice i zamiast ustąpić i przynajmniej wstrzymać konflikt czasowo to debil Kaczyński jeszcze podżegał do większych burd... A ty pytasz co mieliby zrobić żeby było dobrze?

0

@Gh0st Jak koniecznie chcesz na premierę, to nie licz na to, bo się zawiedziesz, wiele gier albo znika w kilka chwil albo w ogóle nie trafia na premierę do sklepu, ja ilekroć ostatnio chciałem coś kupić w dniu premiery na płycie, to nie było.

2

@damianex10 Kowal Kowal... Typowy zawistny Janusz, który by się czepiał nawet gdyby Polska w jednym roku zgarnęła LE, LM, ME, MŚ i jeszcze Igrzyska Olimpijskie.
Ciekawe, wczoraj Juventus nie oddał ani jednego celnego strzału, pół roku temu wielki Liverpool przegrał z Atletico nie oddając ani jednego celnego strzału, ale młodziki z Lecha gówno warte, bo zero celnych szczałów... Co z tego, że ich przeciwnik to doświadczona i uznana drużyna w Europie z jedną z legend piłki na ławce trenerskiej a mimo to przez większość czasu grali jak równy z równym, trzeba wtrącić w to swoją pijacką mordę. Może lepiej niech pan Kowalczyk powie, co musiał robić że chcieli w profesjonalnej piłce napastnika, który przez 10 lat strzelił tylko 50 bramek ze średnią 0,3 bramki na mecz.

1

To jest cholernie zła wiadomość wiedząc jak bardzo sędziowie krzywo patrzą na naszą obronę i jak bardzo ona bywa elektryczna. Lenglet to nie byłby sobą jakby nie wyłapał czerwonej już w pierwszych spotkaniach, Pique trochę lepiej pod tym względem się prezentuje (choć nie zawsze) ale za to wyłapuje hurtowo żółte kartki.

0

@ArterkHD Kto to Legia? Nie widzę takiej drużyny w żadnej grupie rozgrywek europejskich

0

@SkN Ja z niecierpliwością czekam aż mnie opluje i zamknie mi ryj swoimi świetnymi wystąpieniami, ale na chwilę obecną po prostu oceniam słabo jego grę. Wiadomo, że beznadziejny nie jest ale statystyki nie grają a widać i to nie tylko wczoraj, że bardzo często podejmuje nietrafne decyzje, wchodzi na siłę w dryblingi gdy ma możliwość podać. Tego ze statystyk nie wyczytasz. Do tego od pół roku już ma problemy ze skutecznością, wolne którymi zabijał teraz wali jak Ronaldo, wczoraj oprócz karnego nie oddał ani jednego celnego strzału a w tym sezonie w 7 meczach zdobył 3 bramki z czego 2 z karnego. Jaki jest sens ukrywania tego, że obecnie Messi nie gra jak Messi? To, że dalej potrafi potrafi wykręcić lepsze statystyki niż większość piłkarzy na świecie nie oznacza, że jest dobrze. A to, że ktoś nie raczy chwalić Messiego za sam fakt że żyje, nie oznacza, że go szkaluje, obraża, wyzywa czy hejtuje, więc się uspokójcie.

3

@BarcaInfo Tyle, że nie ma uznanej asysty, Messi ma 2 gole i 1 asystę w LM.

0

@ArdoFCB Szalik i koszulkę z 2016 roku, miałem więcej w tym unikatowy już dziś drugi komplet z sezonu 05/06 czyli z ostatnią przed pojawieniem się "reklam" na koszulkach, ale niestety się pogubiły a teraz już nie zbieram bo szkoda mi pieniędzy.

0

@NGRonnie10 No ładne statystyki, zapomniałeś dopisać że razem z Dembele zaliczyli najwięcej strat i z tych 4 strzałów tylko 1 był celny bo z karnego, reszta nie trafiła w światło bramki a asysty mu UEFA nie uznała, dalej na koncie ma jedną z poprzedniego meczu. Z resztą patrzenie na statystyki zamiast na grę... Poło La Rambli była zirytowana tym jak często traci piłkę bo pcha się w bezsensowny drybling i to nie tylko wczoraj ale dłuższego czasu, jeszcze raz mam ci przypomnieć, że w 5 meczach La Liga strzelił tylko 1 bramkę i to z karnego i ma 2 asysty (choć La Liga nie uznaje żadnej). To nie jest Messi którego znamy, jest niedokładny, traci piłki, przegrywa pojedynki, ma czasem problemy z minięciem nawet jednego zawodnika ale dalej sobie uważajcie że jest świetnie i cudnie i MVP.

5

@Remi70 Nie konkurencja. Roberto to jest człowiek-Barcelona, oddany, wierny i żyjący tak jak drużyna. Jak drużyna gra słabo to i Roberto gra słabo, jak drużyna gra dobrze to Roberto hamulcem nie będzie. A dla mnie wystawianie Semedo zamiast Roberto było największym kryminałem poprzednich sezonów.

3

@FC1899Barca A czy ktoś mówił o VAR w Lidze Mistrzów czy o żenującym sędziowaniu w LaLiga?

0

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 Nie no, domyślam się, że tak zrobił, ale wytłumaczyłem już, dlaczego nawet w bajaniach tak tego liczyć się nie powinno.

0

Messi powinien trafić na ławę na 2-3 spotkania, tak żeby poczuł głód gry, bo to jak on ostatnio gra, to porażka.

0

@AlexDark00 No ale spalonych nie można liczyć do setek, bo gdyby nie pozycja spalona to mógłby nawet strzału na bramkę nie oddać.

0

@insp1re Skąd 3 dla Juve jak oni jednego celnego strzału nie oddali?

1

Moja teoria jest taka, piękna bramka Griezmanna z zeszłego sezonu gdy trafił jak Messi z lekkiego loba przez całe pole karne narzuciła na nich klątwe, teraz i Messi i Griezmann nie mogą trafić i każdy ich nawet ich pudła wyglądają identycznie. Teraz Griezz strzelił tak jak wcześniej Messi. Tu potrzeba Wiedźmina.

0

Hmm, bez kontaktu z piłką rzucił się w nogi Messiemu i to nie jest faul?

8

Dobry ruch z Dembele. Zrobił swoje, nie forsować go bo się jeszcze przyda.

0

Leo mógł tą piłkę zgarnąć to się zatrzymał i patrzy jak Juve idzie z kontrą...

1

Fati, tam jest bramka, idź coś szczel bo nie wyczymie.

0

K**WA, jak trzeba podać to Dembele strzela, jak trzeba strzelać to Dembele podaje, Holenderskiego też chyba nie zna i nie rozumie poleceń Koemana.

13

Jezus Maria, wysoki pressing i odbiór piłki pod polem karnym rywala, chyba mi się mecz przełączył.

0

@pikass14 Przecież on w Ajaxie grał def. pom - ŚO

1

@VeB77 Nie no, Messi tylko srebro zdobył, to nie jest mistrzostwo świata.

2

Griezz dziś dobrze gra, sam zaczął tą akcję ładnym podaniem a potem nie spodziewał się, że mu Dembele ją odda stojąc metr od bramki i źle ją przyjął. Dembele zwalił bo powinien kończyć lobikiem zamiast kombinować.

1

Cuadrado pajac, Alba ręce w górze, pokazuje że nic nie robi a ten je*nął mu z biodra i się przewrócił - faul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?