Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo Tyle, że nie ma uznanej asysty, Messi ma 2 gole i 1 asystę w LM.
0
@ArdoFCB Szalik i koszulkę z 2016 roku, miałem więcej w tym unikatowy już dziś drugi komplet z sezonu 05/06 czyli z ostatnią przed pojawieniem się "reklam" na koszulkach, ale niestety się pogubiły a teraz już nie zbieram bo szkoda mi pieniędzy.
0
@NGRonnie10 No ładne statystyki, zapomniałeś dopisać że razem z Dembele zaliczyli najwięcej strat i z tych 4 strzałów tylko 1 był celny bo z karnego, reszta nie trafiła w światło bramki a asysty mu UEFA nie uznała, dalej na koncie ma jedną z poprzedniego meczu. Z resztą patrzenie na statystyki zamiast na grę... Poło La Rambli była zirytowana tym jak często traci piłkę bo pcha się w bezsensowny drybling i to nie tylko wczoraj ale dłuższego czasu, jeszcze raz mam ci przypomnieć, że w 5 meczach La Liga strzelił tylko 1 bramkę i to z karnego i ma 2 asysty (choć La Liga nie uznaje żadnej). To nie jest Messi którego znamy, jest niedokładny, traci piłki, przegrywa pojedynki, ma czasem problemy z minięciem nawet jednego zawodnika ale dalej sobie uważajcie że jest świetnie i cudnie i MVP.
5
@Remi70 Nie konkurencja. Roberto to jest człowiek-Barcelona, oddany, wierny i żyjący tak jak drużyna. Jak drużyna gra słabo to i Roberto gra słabo, jak drużyna gra dobrze to Roberto hamulcem nie będzie. A dla mnie wystawianie Semedo zamiast Roberto było największym kryminałem poprzednich sezonów.
3
@FC1899Barca A czy ktoś mówił o VAR w Lidze Mistrzów czy o żenującym sędziowaniu w LaLiga?
0
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 Nie no, domyślam się, że tak zrobił, ale wytłumaczyłem już, dlaczego nawet w bajaniach tak tego liczyć się nie powinno.
0
Messi powinien trafić na ławę na 2-3 spotkania, tak żeby poczuł głód gry, bo to jak on ostatnio gra, to porażka.
0
@AlexDark00 No ale spalonych nie można liczyć do setek, bo gdyby nie pozycja spalona to mógłby nawet strzału na bramkę nie oddać.
0
@insp1re Skąd 3 dla Juve jak oni jednego celnego strzału nie oddali?
1
Moja teoria jest taka, piękna bramka Griezmanna z zeszłego sezonu gdy trafił jak Messi z lekkiego loba przez całe pole karne narzuciła na nich klątwe, teraz i Messi i Griezmann nie mogą trafić i każdy ich nawet ich pudła wyglądają identycznie. Teraz Griezz strzelił tak jak wcześniej Messi. Tu potrzeba Wiedźmina.
0
Hmm, bez kontaktu z piłką rzucił się w nogi Messiemu i to nie jest faul?
8
Dobry ruch z Dembele. Zrobił swoje, nie forsować go bo się jeszcze przyda.
0
Leo mógł tą piłkę zgarnąć to się zatrzymał i patrzy jak Juve idzie z kontrą...
1
Fati, tam jest bramka, idź coś szczel bo nie wyczymie.
0
K**WA, jak trzeba podać to Dembele strzela, jak trzeba strzelać to Dembele podaje, Holenderskiego też chyba nie zna i nie rozumie poleceń Koemana.
13
Jezus Maria, wysoki pressing i odbiór piłki pod polem karnym rywala, chyba mi się mecz przełączył.
0
@pikass14 Przecież on w Ajaxie grał def. pom - ŚO
1
@VeB77 Nie no, Messi tylko srebro zdobył, to nie jest mistrzostwo świata.
2
Griezz dziś dobrze gra, sam zaczął tą akcję ładnym podaniem a potem nie spodziewał się, że mu Dembele ją odda stojąc metr od bramki i źle ją przyjął. Dembele zwalił bo powinien kończyć lobikiem zamiast kombinować.
1
Cuadrado pajac, Alba ręce w górze, pokazuje że nic nie robi a ten je*nął mu z biodra i się przewrócił - faul
1
Mamy taki ładny drugi komplet strojów to gramy w tych piżamach...
0
@herbblaugrana Jest ktoś kto może przeciwstawić się wandalizmowi i nazywa się policja a nie banda obdartusów którzy najpierw obronią kościół a potem pójdą rozwalić przystanek i napisać Legia Pany na świeżo odnowionej elewacji prywatnej kamienicy.
1
@Fabik Ja tam Valverde darzę sympatią. Wiem, że to nie trener na Barcelonę, ale wyciskał z tej drużyny ile się dało a cierpiał na głupich ruchach zarządu, który nie dał im możliwości na dobre przygotowanie presezonowe (Valverde o tym mówił, że więcej latają i grają sparingi niż trenują co potem przerodziło się w to, że nie przykłada wagi do przygotowania fizycznego), ściągli mu piłkarzy których nie chciał a i tak wyniki były dobre i z nim na ławce spokojnie byśmy wygrali ligę a w LM nie dostalibyśmy 8 bramek z Bayernem.
Ale tak czy inaczej, widziałem już w życiu wystarczająco dużo, żeby się nie napalać, bo zawsze może być gorzej.
0
@sewciu50 Oby tak było. Za Valverde też mieliśmy nigdy nie zapłakać, aż przyszedł Setien.
5
@herbblaugrana Co ja uważam? Niech zamkną ryje, bo są ostatnimi którzy powinni cokolwiek mówić o wandalizmie. Nie słyszałem, aby apelowali o nie niszczenie mienia i nie bicie innych ludzi za kibicowanie innej drużynie od kopania balona. Nie słyszałem aby apelowali o nie atakowanie dzieciaków robiących sobie pokojowe marsze równości i nagle teraz wielce oburzeni apelują o nie niszczenie kościołów? Przecież to kościół jest głównym prowodyrem tej sytuacji, to on wywiera od lat presje na zlikwidowanie kompromisu i całkowity zakaz aborcji, to kościół od lat jawnie popiera Prawo i Sprawiedliwość niejednokrotnie namawiając z ambony do głosowania na nich i to za pieniądze WSZYSTKICH obywateli, pobierając prawie 2 miliardy rocznie z budżetu państwa, pobierając bandyckie kwoty za chrzty, śluby, pogrzeby czy msze za zmarłych od których nie płacą podatków. Kościół sam zrzekł się neutralności i swoimi działaniami jawnie staje po jednej ze stron barykady, więc naturalnie że jest celem ataku a ludzie zdolni skrzywdzić niewinną osobę w imię kopania balonu są ostatnimi, którzy powinni mieć prawo głosu w sprawie ochrony czegokolwiek.
0
@MeMyselfAndI Tyle, że tam przegrali z PSG i zremisowali z Brugge, tutaj dwie teoretycznie najsłabsze drużyny ich zbiły. Z resztą i tak bez różnicy, bo wyjadą z grupy i odpadną w 1/8, co za różnica?
0
@lukaszbarca15 Rosja to bardzo nieliczny naród jak na swoją geografię, tam dystans społeczny jest na prawdę ogromny, szczególnie za Uralem ale i w europejskiej większość terenów ma bardzo niskie zaludnienie. W takich warunkach wirus się nie przeniesie za dobrze. Do tego jeszcze trzeba brać pod uwagę dostęp do testów i ich jakość.
0
@DaPi Tak, to też się zdarza, ostatnio miałem karniaczka, bo odebrałem piłkę na moim skrzydle i zacząłem robić kontrę ale niekontrolowany obrońca wychodząc z pola karnego wbiegł truchtem prosto w napastnika co gra zaliczyła jako faul.
@Jersi miałem tak w FIFA 20. Miałem akcje i cała drużyna była na połowie rywala, straciłem piłkę i przeciwnik ją wykopał na środek boiska, prosto w moich obrońców, którzy źle przyjęli piłkę i im trochę odskoczyła. Gra uznała, że ta odskoczona piłka jest w posiadaniu napastnika rywali mimo że nie miał szans do piłki dojść bo dalej była w zasięgu obrońców, zmieniło mi funkcje klawiszy i zamiast wysokiego podania zrobiłem wślizg na piłkę, dotknąłem piłki i wtedy potknął się o mnie napastnik. Gra uznała faul ostatniego obrońcy na napastniku z wolną drogą do bramki i dostałem czerwo... Co z tego, że napastnik nie miał możliwości dojść do piłki a akcja działa się na linii środkowej boiska, gra uznała, że zatrzymałem akcje bramkową i wypad.
0
@MeMyselfAndI No tak było, z pamięci jechałem, ale bardziej chodzi o fakt, że to PSG się odbiło ze złego wyniku a nie Real