1

Strasznie przyjemne się patrzy na Pedriego, nawet jak dziś może nie ma wybitnego dnia ale jak on ładnie kontroluję piłkę.

1

@KamilZ Ale wiesz, że jedno drugiego nie wyklucza? Pierwsza połowa była bardzo ładna a do tego okraszona bramką, wywalczonym karnym i 4 setkami. Szkoda tylko, że zmarnowanymi.

2

@koziar Szkoda że jest to legenda o zdobyciu tytułu z reprezentacją.

1

Na plus, że sędzia w tym meczu wydaje się niezwykle sprawiedliwy co się nie zdarza w Hiszpanii.
Na minus, że kurła, to było tak oczywiste zagranie ręką przez obrońcę a sędzia tego nie widział, gdyby nie VAR to byłoby bez karnego w tak cholernie oczywistej sytuacji.

0

Bezpośrednie czerwo i karniaczek.

0

@NeroTFP Dlatego drużyna musi być kompleksowa i musi mieć takich co myślą na 10 minut do przodu jak Messi i takich którzy nie myślą w ogóle jak Dembele.

0

@arkasath Czemu? Gość już ma swoje lata, nie może powiedzieć że kariery nie miał udanej, dalej gra w topowej lidze a do tego ma więcej spokoju, przyjemny klimat, znajomy język.

1

@ObiektywnyKibic121 Tak, a wpuszczenie typa co nawet nie wie gdzie się ustawić żeby dostać podanie na pewno zabezpieczy nam punkty lepiej niż to, że Griezmann kreuje masę akcji ale ma blokadę i sam trafić nie może... Ma asystę na koncie, przed chwilą kolejna akcja rozegrana przez niego ale wypieprzmy go bo ma problem z trafnieniem, jakby Messi np. nie miał od kilku miesięcy tego samego problemu.

4

Niech on nawet nie próbuje zdjąć Griezmanna, chłop ma pracować nad psychiką a nie dostać wędkę na dobicie. A Brejtwejt to drewniak, nic ciekawszego nie pokaże.

0

Gość ewidentnie zablokowany, to samo było z Coutinho.

0

No, bo już się martwiłem że bez kartki pójdzie.

1

@Cobra303 Nie że wygrywamy bez Messiego tylko że gra wygląda ładnie.

0

Patrząc na to jak gramy to brak Messiego jak na razie na plus. Jedyny holujący piłkę to Dembele ale on robi to dobrze bo ciągnie skrzydłem gdzie ma 1 max 2 obrońców do ogrania gdy Messi zawsze musi zejść do środka i kiwać się między 4-5 obrońcami.

13

To jest powód dla którego ten niezbyt lotny intelektualnie Dembele jest nam potrzebny. Zero zastanowienia, zero kombinacji, żadnej kalkulacji. Wziąć piłkę i zalutować ile sił w nogach.

0

@urbie999 Biegł sobie, a co?

0

Nasza obrona powinna mieć tylko jedno polecenie: Jak dostaniesz piłkę to wyp****ol ją jak najdalej do przodu. Oni stwarzają więcej zagrożenia pod naszą bramką niż rywal.

0

@NismoFCB To Messi po ile jest? Bo też od zeszłego sezonu najczęściej wali w ten sposób.

0

Nie no, to musi być klątwa, dwa razy ładnie idzie a strzał o centymetry mija bramkę...

0

De Jong strasznie źle zaczął mecz

0

Busquets też setkę marnuje

0

Klasycznie na Messiego strzał. Tu musi być jakaś klątwa, może Fatiego? Bo w sumie od kiedy przyszedł to i Griezmann który zdobywał co sezon po +20 bramek i Messi o którym mówić nie trzeba przestali trafiać w bramkę.

1

@norbi77 To jest pytanie do producenta, ja bym za żadnego Assassyna nie dał kwoty jakiej oni wymagają bo to oprócz 2-3 gier które coś zmieniały dalej jest kopiuj-wklej. Valhalla to jest modyfikacja do modyfikacji Origins i nie ma się co łudzić że będzie inaczej.

1

@norbi77 Zobacz sobie u kogoś innego to po pierwsze. Po drugie ta generacja jest bardzo mocna sprzętowo, obecnie na rynku nie znajdziesz lepszego urządzenia do grania w stosunku cena/jakość bo za sam procesor o podobnej wydajności zapłacisz 1/2 ceny konsoli a karty graficznej o mocy konsolowych to nawet nie dostaniesz w tej cenie.
Po trzecie, Valhalla to nie jest żaden nextgen, ta gra wychodzi na PC, Xbox One, Xbox One X, PS4, PS4 Pro, PS5, Xbox Series S i Xbox Series X. Tylko 2 z tych 8 platform to next-gen i żadna z tych konsol jeszcze nawet premiery nie miała (Xbox wychodzi dopiero w dniu oficjalnej premiery Assassyna, PS5 2 tygodnie później), a Ubisoft nie słynie z bycia skrupulatnym i przemęczania się w robienie indywidualnych wersji na różne konsole. Praktycznie na XSX dostajesz grę z Xboxa One z odblokowanym licznikiem FPS-ów i większą rozdzielczością, tyle.

0

@Janek_7 I właśnie potwierdzasz, że to nie jest zawodnik na poziom Barcelony.
Nikt nie wymaga od niego bycia w rytmie meczowym nie grając, ale nie trzeba czuć rytmu meczowego, żeby idąc z kontrą 2v2 i mając przed sobą korytarz i wbiegającego skrzydłowego spróbować puścić podanie. Nie udałoby się, ok próbował a nie ma rytmu ale brak rytmu w żadnym stopniu nie tłumaczy, że idzie kontra, dostaje piłkę, widzi wolne miejsce i odwraca się na pięcie żeby podać do obrońców.

3

@Thomas99PL Nie wiem jaką zaletą miałoby być mówienie tego co się myśli... Polityk, szczególnie na szczeblu prezydenta supermocarstwa to w głównej mierze robota dyplomatyczna niż sprawcza. Od zajmowania się sprawami ma ludzi a on ma negocjować i to sprzedawać. Mówienie co ślina na język przyniesie jest groźne, choćby w przypadku Trumpa z takich bardziej oczywistych rzeczy to sprawa COVIDu i ilości trupów na jego koncie, gdy w marcu pieprzył do narodu kocopoły brane na swój chłopski rozum bez żadnego przygotowania. Jak mu zliczono to on na tylko jednej konferencji powiedział ponad 30 unikatowych kłamstw o wirusie.
2 tygodnie po tej konferencji USA stało się liderem zachorowań.

5

@VenoM Jak się jest Trumpem i wałkuje przez kilka miesięcy, żeby nie głosować korespondencyjnie gdy rywal do tego zachęca, to co się potem dziwić, że najpierw jest wystrzał poparcia dla jednego gdy zliczano głosy z komisji a potem dla drugiego gdy zaczęto podliczać koperty.

1

Reprezentacja Niemiec staje się powoli żałosna. Nojerek po rocznej kontuzji bez przygotowania zagrał mundial i spieprzył koncertowo ich ostatnią szansę na wyjście z grupy a Ter Stegen po kilku tygodniach wrócił i zagrał najlepszy mecz w całym 2020 roku, ale powołania nie dostał w ogóle.
Dla nas to bardzo dobrze, ale MATS musi się czuć niekomfortowo.

6

Alena 7 minut tylko na boisku ale na jakieś słowo komentarza zasługiwał a został pominięty, mimo że przez te 7 minut zdążył pokazać, że on nie ma przyszłości w tym klubie, jeżeli przy dobrze zapowiadającej się kontrze zatrzymał i zgasił jak peta akcję podając do tyłu gdy miał wbiegającego Dembele przed sobą. Takie granie to można uprawiać w finale LM gdy przeciwnik przegrywa mimo że jest dużo lepszy a nie z Dynamem bez zawodników, jak cały mecz był paskudny, tak to jedno jedyne zagranie pozostawiło mi taki niesmak, że do dziś to wspominam.

1

@mr_robot Wyciekły 13 miliardów baz danych portali z całego świata w tym około 1000 z Polski. Ja doliczyłem się tylko 230 w domenie .pl w tym właśnie Blaugrana, jakieś Cules, Chelsealive, Losblancos, Jagiellonia

0

@Bykunn A na jakich stronach byłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?