1

@monsterrize Zapytaj się Setiena, czemu gdy odkrył gdzie ma Griezmann grać bo przynosiło to efekty to po 2 meczach znowu kazał mu robić coś innego.

0

@Zieliniak To, że jak nie grasz i nawet nie trenujesz przez 3 miesiące a potem grasz w upale mecz co 3 dni, LM nie jest w dynamice sezonu tylko po zakończeniu rozgrywek i nie w dwumeczu z kibicami na własnym stadionie i na wyjeździe tylko w jednym meczu na neutralnym terenie przy pustych trybunach. Jak dla mnie to spora różnica.

1

@stone80 Na głowę upadłeś. Valverde nie odpowiadał za to, że mu robili takie a nie inne transfery, z resztą na połowę z nich wszyscy dupami klaskali, na Dembele, Coutinho, De Jonga, Arthura czy nawet Griezmanna dwa lata temu (co im się odwidziało po filmiku z decyzją).
Przygotowanie fizyczne to mistrzowska manipulacja słowami, bo Valverde nie powiedział, że nie jest to dla niego ważne tylko że grając na takim poziomie presezon nie jest aż tak ważny jak regularne budowanie przygotowania fizycznego przez cały sezon. A to, że nie mamy dobrego presezonu to nie jest wina trenera tylko zarządu, który zamiast treningów robił objazdówkę po świecie dla sponsorów.
I tak, Valverde wyciągnął z tej drużyny tyle ile się dało, grał tak jak to było możliwie najskuteczniejsze i nieraz wygrywaliśmy dzięki taktyce a nie umiejętnościom piłkarskim.

0

@Criss18Barca Tak, szczególnie że trzeba było wywalić kilkaset milionów i kilka razy się skompromitować żeby to osiągnąć w najdziwniejszym sezonie od czasów wojny.

0

@TenJeden Chyba żartujesz. Slavia grała wybitnie dobrze i każdy miał z nimi problem, Dortmund na początku sezonu był mocny, Inter tak samo a mimo to wygraliśmy my i wyszliśmy z pierwszego miejsca. A teraz przypomnij sobie jak cisnęła nas Ibiza że wyrównaliśmy dopiero 15 minut przed końcem meczu... A naliczyć takich spotkań w których bez wątpienia można powiedzieć, że był dobre to można naliczyć ze 3 maksymalnie 4 i oprócz tych pojedynków żadnego innego meczu Setiena nie mogę nazwać "podobającym się".

1

@Chaoss Valverde nie straciłby w tym meczu 8 bramek. Ernesto miał gówniany pomysł na grę ale miał, Kike to przyszedł pooglądać mecz z najlepszego miejsca na stadionie.

0

I o te 6 czy 8 miesięcy za dużo. Parodysta nie trener, zero wpływu na przebieg meczu, na każdym ujęciu widać było tylko zakłopotanie bo nie ogarniał co się na boisku dzieje.
Walka o środek tabeli to max co ten pan powinien dostać bo do żadnych większych celów się nie nadaje i powinien zniknąć wraz ze swoim pseudo pomocnikiem od krzyczenia na piłkarzy.

0

@messi 94 Miał coś do powiedzenia, to się pozbył ambitnego Pereza a innych młodych wystawiał jak musiał, a jak nie musiał to w ogóle by ich nie powołał.
I nie ma co go bronić bo w tym momencie kompletnie nieistotne jest to, czy piłkarze czy zarząd jest zły bo on sam nie próbował zrobić nic. Możemy dywagować o tym, że kadry budować nie mógł czy piłkarze leniwi a potem masz mecz w którym Setien nie ma pojęcia co robić, robi zmiany w 80 minucie, często na pałę. Wczoraj miał 5 zmian, wykorzystał 2, przegrywając wysoko - jak to usprawiedliwisz? Tak samo było z Napoli, stracili panowanie nad meczem to pierwsza zmiana: wpuścił w 85 minucie debiutanta i trzeciego bocznego obrońce, nikogo więcej. Tu nie ma żadnego wytłumaczenia.

0

Gówniana gra, wynik jeszcze gorszy i jakoś mnie to nie rusza a raczej cieszy.
Drogi są dwie: albo wielka rewolucja, albo jej brak. Nie ma już udawania i wmawiania "przypadków". Wszystko jak na talerzu, albo nastąpią drastyczne i głębokie zmiany i można budować nową przyszłość albo nie nastąpią i przez najbliższy rok nawet nie ma co włączać meczu bo szkoda czasu.
Sięgnęliśmy dna, zarząd, trener i piłkarze upokorzyli drużynę tak jak nigdy wcześniej.
Po Liverpoolu byłem struty, po Bayernie nawet mi przykro nie jest, nie zasłużyliśmy nawet żeby te dwie bramki wbić.

1

Jak Setien dziś nie poleci, to przestaje oglądać Barce do czasu zmiany zarządu. Nie ma to sensu, kolejny sezon z tym nieudacznikiem też nie ma sensu. A największym zaskoczeniem będzie jak Messi po tym co się wydarzyło nie odejdzie.

0

Valverde wyleciał po świetnym ale niefartownie zakończonym meczu w pucharze sołtysa, mając 1 miejsce w lidze, wychodząc z najcięższej grupy LM na pierwszym miejscu.
Założę się, że Setien, który przegrał ligę, przegrał PK, odpadł po kompromitacji w LM której nawet nie starał się wygrać bo przez 170 minut zrobił 4 zmiany z 10 dostępnych a do tego pobił masę kompromitujących rekordów, zaprzepaścił masę pozytywnych rekordów - jego nie wywalą.

0

20 minut do końca, wynik do gonienia ogromny, zrobiliśmy 2 zmiany z 5 możliwych. Czy ta pokraka trenerska nie ogarnia, że bardziej przegrywać się nie da?

0

Pozwolenie Setienowi na następny sezon będzie gorszym kryminałem niż zostawienie Valverde w zeszłym roku i zwolnienie go w połowie sezonu. Ten człowiek nic nie wniesie do drużyny, nie przebuduje składu i trzeba być naiwnym idiotą, żeby sądzić że sam okres przygotowawczy cokolwiek zmieni, szczególnie że żaden transfer i żaden okres przygotowawczy nie naprawi debilnych decyzji trenerskich a tu są same takie. Gość jak nie zrobi dziś outu to można sobie darować sezon 20/21, nie wygramy niczego.
To że nie wywalili Valverde po zeszłym sezonie było cudem dla zarządu bo z sołtysem to byśmy z grupy nie wyszli.

0

Jak Setien dziś nie wyleci to nie ma sensu oglądanie tej drużyny.

0

@Bobo25 Nie skup się tylko reszta niech ruszy dupy. 2 linie stoją pod polem karnym, Messi z Suarezem stoją w linii obrony Bayernu, środek boiska pusty.

2

2 minuty a my bez celnego strzału. Setien OUT

1

@emeu Jakie City? Dawać już te PSG w finale.

3

A ja nie mam żadnego problemu z dzisiejszym meczem. Nie pokładam żadnych nadziei, będzie co ma być, szanse są 50/50.
Dodatkowo ciesze się, że nie ma dwumeczu i pełnym spokoju po meczu u siebie żeby potem poczuć gorycz po przegranej na wyjeździe. W zeszłym roku po Anfield przez 2 tygodnie nie mogłem oglądać piłki nożnej w ogóle, taki byłem struty tym co się wydarzyło, teraz takiego bólu nie będzie i dzisiejsze 90 minut rozstrzygnie wszystko.

0

@Andi18 Hmm czyli możemy przegrać albo wygrać. Dzięki, cały dzień szukałem właśnie takiej analizy nadchodzącego spotkania

0

@Ascend Właśnie to Atletico już nie gra brzydko. Teraz graja można powiedzieć że spektakularnie, patrz choćby Liverpool, zero muru, cały mecz zapieprzali i cisnęli brytoli. Simeone nie ma już żelaznej defensywy więc jako inteligentny trener kładzie nacisk na to co ma w drużynie silnego, czyli nienaganną technikę i nieprzebraną wytrzymałość, po prostu nogi nie odstawiają.

5

@kuz Oglądasz festyn. Ktoś drze się ze sceny, tam coś gotują, wszędzie janusze udające że znają się na rzeczach o których gadają i do tego jest cholernie drogo.

5

@MichVeB Te nasze trenerskie miernoty powinny go nauczyć strzału zza pola karnego. Tak fajnie jak on się potrafi uwolnić, to aż mnie noga świerzbi żeby przylutować, tak jak choćby w 24 sekundzie filmiku. Tak to jedynie Rakieta próbuje, ale przez to że rusza się jak wóz z węglem to zanim opanuje piłkę to już nie ma pozycji i wali gdzie popadnie...

0

@Bykunn Z tą różnicą, że Vinicius nie potrafi strzelać w ogóle a Neymar wczoraj miał zły dzień i nie mógł trafić tego co zazwyczaj bez problemu trafiał.

3

@szymonex10 Absolutnie nie, bo sam Mbappe nie doszedłby do tych akcje, tak jak nie potrafił dojść do żadnej grając przeciwko rezerwom United rok temu.
A Neymar dochodził wczoraj do takich akcji notorycznie i w sumie powinien mieć do przerwy ze 2 bramki na koncie gdyby tylko włożył odrobinę precyzji do strzałów które oddawał.

1

@Hushovt A w moim odczuciu jest więcej. Więcej wszystkiego, i głupot i ciekawych rzeczy, dlatego może się wydawać że tego pierwszego jest więcej niż drugiego, ale to jest tylko złudzenie. Pozamykały się kanały, które nie miały pomysłu na siebie a ich jedynym celem było zarabianie. Ci co robią z pasji nie robili i nie robią tego dla kasy a ci co robią to dla kasy i dalej funkcjonują mają na siebie pomysł i potrafią go zmonetyzować w lepsze sposoby niż te drobne z YT, bo nie ukrywajmy, to nigdy nie były kokosy i trzeba było generować olbrzymi ruch żeby to się w jakikolwiek sposób opłacało, stąd sponsoringi, umowy partnerskie, lokowania, patronity, donate i masa innych form zarabiania poza biernym łapaniem hajsu za wyświetlenia.

0

@Hushovt "Na obecnym"... Nigdy nie było więcej wartościowych treści na YouTube niż jest obecnie, więc nie wiem o jakich czasach myślisz. Dowiesz się wszystkiego, usłyszysz na każdy temat i nawet nie namęczysz się szukając.

1

Phi, starzy ale jarzy. Te młodziki z innych drużyn nie wytrzymywały całego meczu a nasi emeryci pyk 90 minut bez zmiany.

0

@Bykunn Tyle że wybrani są ci najlepsi i są inaczej rozliczani niż w lidze. Taki Lahoz sędzią złym nie jest ma za to ogromne problemy z przerostem ego co w lidze bezkarnie może wylewać na graczy ale robiąc dla UEFA już tak nie kozaczy i stoi na lepszym poziomie niż taki Cakir który co roku dostaje największe spotkania w LM.

5

Roberto 5, Rakitic 5, Suarez 6, Griezmann 4...
Dziwne te oceny, gdzie Griezmann z klucza jak nie zabłyśnie to znaczy że rozegrał słaby mecz mimo że grał solidnie ale bez efektów w ofensywie (bo i za bardzo nie miał do tego okazji wykreowanych przez partnerów).
Z drugiej strony Roberto który też niczym nie zabłysnął ma lepszą ocenę, Rakitic który więcej rzeczy zrobił źle niż dobrze też ma lepszą ocenę no i Suarez który oprócz wykorzystania karnego był bezproduktywny a do tego zamiast pomagać Griezmannowi i z nim współpracować to częściej go olewał i mu przeszkadzał. I za taką grę dostał ocenę 6 czyli tyle samo co Ter Stegen.

0

@FC1899Barca Ja się cieszę z Lewandowskiego i jest to świetny piłkarz, najlepszy jakiego polska ziemia nosiła, ale nie przesadzajmy w drugą stronę, żeby porównywać go do Messiego czy Ronaldo.
To co sprawia, że Messi i Ronaldo są takimi gwiazdami jest fakt, że oni grają na takim poziomie od 15 lat. Lewy ma świetny sezon, ale poczekajmy do końca rozgrywek, bo tu zawsze był problem dla Roberta, który potrafił błyszczeć i nawalić liczb w fazie grupowej a potem z pierwszym silniejszym rywalem zgasnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?