1

@olo_red Tyle, że to nie wina Ter Stegena a reszty miernot. Do kogo by nie podał to było źle a reszta nawet nie biegła w stronę piłki, to był jeden z dwóch meczów w tym sezonie w którym MATS nie potrafił kompletnie wyprowadzić piłki więc albo ma dni w których zapomina jak się używa nóg albo to nie jego wina.

0

Pewnie było milion razy, ale gdzie będzie można obejrzeć mecz z Gironą?

3

@Triv44 Wtrące odbiegając od tematu, że po każdym śnie można by zrobić z 5 filmów ze snów ponieważ człowiek miewa kilka do kilkudziesięciu codziennie z czego najczęściej pamięta jeden albo żadnego.

0

@Greenalley Dobra, trochę przesadziłem z tą wyjściową 11 Iniesty bo częściej wchodził z ławki niż grał od pierwszej minuty ale w sezonie 2004/05 brał udział w 46 meczach a w sezonie 05/06 rozegrał 49 spotkań ze średnią czasu na boisku - odpowiednio 45 minut i 52 minuty. W wieku 23 lat był już podstawowym zawodnikiem wyjściowej jedenastki a my dywagujemy czy Dembele to jeszcze młody talent

1

@Lynx400m Zakaz transferu szkodziłby bardziej piłkarzom niż klubom. Klub ma czas i piłkarza może kupić teraz a ściągnąć jak skończy 21 lat, piłkarz tego czasu nie ma a wybitne jednostki utkną w klubach która zrobiły się dla nich za małe i przez to zastopują ich rozwój. Pomyśl sobie, że Mbappe dopiero w tym roku mógłby odejść z Monaco, jak rozwinąłby się piłkarsko na takim poziomie?

0

@Greenalley Iniesta do pierwszego składu trafił mając 18 lat, w wieku 20 lat był już w wyjściowej 11. Poza tym nie mówimy tutaj o tym jak kto rozwinięty jest w wieku 23 lat bo piłkarz rozwija się do końca kariery ale w grze jest fakt, że Dembele przez ostatnie 3 lata nawet nie tyle, że się nie rozwijał, nawet nie tyle że nie grał. On w ogóle nie trenował, gość przez bite 1,5 roku nie widział nawet boiska treningowego.

1

@AndOne88 Tak, to już emeryt... Po co te tanie zabiegi erystyczne? Nie, 23 lata to nie emeryt i dalej jest młodym człowiekiem ale dla piłkarza to już jest dorosły wiek w którym powinien być już rozwiniętym zawodnikiem a tymczasem on regularną grę widział ostatni raz 3 lata temu.
A talent to ogólnik to są konkretne usposobienia i takich rzeczy jak inteligencji, błyskotliwości czy antycypacja nie znikną ale szybkość, zwrotność czy technika to już kwestie fizjologiczne które zatracasz z czasem. I tu Dembele ma problem, bo jego "talent" właśnie na technice i szybkości polegał a tyle kontuzji ucięło mu to wszystko a do tego może mieć blokady psychiczne w obawie przed kolejnymi kontuzjami. Nie grał praktycznie 3 lata, miał poważne kontuzje których nie pozbędziesz się całkowicie, ich efekty zostaną z nim i będą go ograniczały.

1

@AndOne88 @ShawnC Widzę, że polska szkoła mocno u was siedzi, gdzie 23 lata to jeszcze młody zawodnik... 23 lata piłkarz to już powinien być ukształtowany zawodnik, nie jest już "młodą gwiazdą" bo nie wiem czy zauważacie, ale kariera piłkarza jest krótka, mniej więcej 15 lat seniorskiej piłki, Dembele ma już za sobą 1/3 tej drogi z czego 3 lata nie zaliczył żadnego rozwoju tylko leczenie kontuzji.
I tak, talent można staracić co sam sobie powiedziałeś, szybkość i umiejętności techniczne po takim czasie bez gry i tylu kontuzjach - może już tego nie odzyskać, tak jak Ronaldo nie odzyskał talentu do strzelania rzutów wolnych po kontuzji kolana. A Dembele może do tego mieć w głowie strach przed kolejnymi kontuzjami więc nawet nie będzie próbował wykorzystywać swoich atutów na maxa więc i uwarunkowanie osobowościowe nic nie da, jeżeli ciało i strach nie pozwolą grać na miarę potencjału jaki miał.

1

@justfootball Wygląda absolutnie zwyczajnie, brzydka nie jest ale jakbym miał podać listę 1000 pięknych kobiet to bym nawet o niej nie pomyślał.

1

@IronSanHybrid Jakieś wymysły. Lojalność to można mieć do klubu który cie wychował a jak się potem idzie w transfery to jest się najemnikiem i gra się tam gdzie jest lepsza oferta.

2

@TheNekro94 Nie ma co znać. Ćpun i pijak słynący z bycia synem Zenka.

0

@Mario96w Zdjęcie z sesji po obróbce... Na takich nawet paskudna osoba wyjdzie ładnie.

1

Już ostatnio miał ostatnią szansę. Jego los powinien zostać już przesądzony i powinien zostać sprzedany natychmiast, blokuje miejsce w składzie, bierze ogromną pensję a przez 3 lata nie wniósł NIC do drużyny. Durne i naiwne liczenie, że gość "odpali" gdzie minęły 3 lata a my nawet nie możemy poruszyć tematu tego jak radzi sobie na boisku bo przez te 3 lata praktycznie nie grał. Kupiliśmy młody talent, młody już nie jest a talent mógł stracić 3 lata nie grając w piłkę.

9

@Herbert Suarez nie zna Włoskiego i nie miesza we Włoszech, Dzeko żyje, gra i gada po Włosku

0

@Tomason Widzisz, problem jest taki, że to nie jest Wiedźmin a to czy warto to zależy od człowieka. Gra jest fajna technologicznie ale nudna jak mało co, większość czasu w grze spędzasz na jechaniu koniem, jest strasznie powolna i przegadana - i to nie przegadana w jakimś ciekawym stylu tekstami zapadającymi w pamięć tylko zwykła rozmowa często o niczym. To nie jest GTA na koniu tylko powolny, fabularny western którego od połowy gry chcesz już przeklikać bo zaczyna nużyć. Jeżeli nie lubisz powolnych klimatów oglądania sielskiej natury dzikiej ameryki to nie warto płacić za nią pełnej ceny. Choć jeżeli jesteś zapalonym graczem to ta pozycja jest obowiązkowa nawet jeżeli jej nie przejdziesz (jak 80% graczy co wynika z trofeów).

0

@Tomason Nie da się odpowiedzieć na to pytanie

0

@Yanek Nie ma na to szans, Ameryka gra dużo rzadziej niż Europa a do tego ma dużo bardziej wymagających przeciwników. Nie dobije 30 bramek nawet w 6 lat.

1

@mr_robot Dla mnie w ogóle żenadą jest fakt, że Liga Narodów nie ma VAR.

0

Sędzia w meczu Chorwacji z Francją to niezły muł. Najpierw nie odgwizdał karnego dla Chorwacji za rękę, potem odgwizdał karnego za rękę dla Francji którego być nie powinno.

4

@TR3YWAY Może po prostu jesteś nieciekawy? Bycie miłym i uprzejmym nie rekompensuje bycia nieciekawym a do tego jak jest to do przesady to jest to traktowane jako uległość i brak charakteru.

0

@MichalZZZ Świetne, że ma dobry wiek i fajny tytuł w CV, na tej zasadzie Ronldinho też powinien być jeszcze ze 30 milionów warty bo co prawda wiek nie ten ale ma dużo lepsze CV. Liczy się to, co zawodnik może dać z siebie teraz a teraz z siebie dać nie może nic, jak w dobrym wieku by nie był i jak dobrych wyników by nie miał przed laty, obecnie to jest wrak piłkarza który potrzebowałby przynajmniej roku regularnej gry żeby wrócić do formy ale nie jest w stanie regularnie grać bo ma kontuzje która co chwilę się odnawia a której nawet nie próbuje wyleczyć bo tylko operacja daje mu jakąkolwiek szanse na rozwiązanie tego problemu. A nawet jak się zgodzi na operacje teraz, to masz jeden sezon z głowy na rehabilitacje + sezon na powrót do formy licząc, że wszystko się uda i kontuzja zniknie a wtedy już będzie miał prawie 30 lat.

0

@MrShakira Nie ma opcji 1:1. Umtiti jak jest zdrowy ale zdrowy nie jest i nie będzie bo leczyć się nie chce a do tego ma ogromną pensję. Rzecz taka, że my potrzebujemy Depaya a Lyon nie potrzebuje Umtitiego.

1

@MichalZZZ Jeżeli udało by się bez konieczności płacenia mu reszty kontraktu, to zyskalibyśmy na tym 5 mln + 28 milionów za kontrakt zawodnika który w ogóle nie gra. Jest to śmieszne, ale komu sprzedasz gościa, który ma przewlekłą kontuzje której nie chce leczyć a do tego od dwóch lat prawie w piłkę nie gra?

0

@tristan87 Żeby być uczciwym wobec Zielińskiego, to ja się nie dziwie że nie miał podań jak przez połowę meczu ja nie widziałem kto jest napastnikiem bo nie widziałem nikogo.

0

@KuntaKinte Jak masz tanią gównianą drukarkę to oryginały sensu nie mają. Rzecz w tym, że te tanie tusze są po prostu gówniane i nie o jakość wydruku chodzi choć sądzę, że przy bardziej konkretnych drukach już różnice byś zauważył (odwzorowanie kolorów, trwałość) ale główną rzeczą jest to, że te tanie są syfiaste i zapychają kanaliki w drukarce a jak ci się zapchają to drukarka do śmieci co w przypadku droższych i potężniejszych drukarek już tak ciekawą perspektywą nie jest.

1

@shoZu De Jong najlepiej z całej pomocy choć popełnił dwa karygodne błędy. Depay nic szczególnego, ale prawdę mówiąc cała ich kadra dołowała a Memfis jako jedyny coś próbował udowodnić, reszta jakby się bała podjąć decyzję i zamiast strzelać robili takie podania, że to aż żal było patrzeć.

1

Włosi wygrywają, ale ich gra jest tak paskudna. Podziw za kondycje, ale życzę im najgorszego.

0

@damianex10 Ale nie grali. To dalej była kopanina z tym, że w końcu udało nam się dojść pod ich pole karne ale gdyby się nie zmęczyli, to by nic się w grze nie zmieniło, to dalej wyglądało tragicznie jak na różnice klas.

0

@damianex10 Nieźle? Wyglądało żałośnie. My w kryzysie powinniśmy grać tak jak graliśmy ostatnie 10 minut, to jest Bośnia i Hercegowina, tam nie ma żadnego klasowego piłkarza, nawet bramkarz nie potrafi prostej piłki w koszyczek złapać a my się męczymy żeby oddać strzał w światło bramki.

0

Wole oglądać powtórki z 8-2 niż nasze orły. Mniej boli oglądanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?