Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BaroPodertos Szkoda tylko, że Lenglet jest trochę takim Varanem. Fajnie gra do póki ma kogoś takiego jak Pique czy Ramos, gdy to on staje się kapitanem obrony zaczyna się problem.
0
O, w tej akcji widać kluczową różnicę między Semedo a Roberto. Roberto nie jest wybitny, nie ma szybkości, technika też niezbyt, ale rozumie piłkę, wie kiedy grać asekuracyjnie i nie iść do przodu żeby nie zostawiać dziury z tyłu i wie kiedy wejść w pole karne i gdzie się ustawić, żeby to wykorzystać. Teraz nie wyszło, ale dawał opcje a nie mogę przypomnieć sobie ani jednego razu, gdzie Semedo rozszerzał możliwości dośrodkowania.
0
Już wiadomo, czemu Roberto nie pokazuje się do gry z przodu. Jak patrzę na sprinty powrotne Alby po każdym kontakcie z piłką Busquetsa to serce mu siądzie do przerwy. Roberto asekuracyjnie i słusznie.
3
Busquets xD Prawie nogę sobie urwał tym wymachem.
3
Nie ma co zwlekać. #koemanOUT
5
La Rambla zatoczyła koło. Suarez nic nie wart, czemu on gra. Zostaje wywalony i nagle będziemy żałować, że nie gra, ale patrzcie jak w Atletico 2 bramki i asysta w 20 minut... No super, a brak "zwycięskiego projektu" w Barcy to pewnie wina Barto który kazał piłkarzom w tym głównie Suarezowi nie biegać a teraz już może i nagle strzela...
Dajmy mu więcej niż 20 minut z rozbitą Grenadą, dopiero po sezonie będzie można ocenić czy Suarez się jeszcze do czegokolwiek nadaje, przypomnę że u nas też czasami grał wybitne mecze, strzelał piękne gole a w następnym spotkaniu stał na boisku, machał łapami na sędziego i nie potrafił przyjąć czysto najprostszego podania. Zobaczymy ile czasu Luis utrzyma taką motywację i kondycję jaką zaprezentował w te 20 minut dzisiaj.
2
@_Specjalista Według linii jakie tam wyrysowali to był spalony. Od czerwonej linii wyrysowali kreski do kolana Benzemy a obrońca do niej nie sięgał i nie wiem w jaki sposób oni to ocenili na brak spalonego na VAR
0
@Barca1992 La Rambli tyle wystarczy. Odegaard świetne wzmocnienie Realu po jednym meczu, Emerson gówno warty po jednym meczu. Zapieprz taki w selekcji kolejnych zawodników, że nie ma czasu ich oglądać nawet.
0
@Encore Jak dla mnie zmarnował potencjał. Widać w nim, że coś tam dyga, ale chyba nie ma głowy na bycie w topie, często go odcina.
0
@rafalnac87 Nie, nie uważam. W Mafii III czarnoskóry kryminalista był w Nowym Orleanie najbardziej oczywistym wyborem, afroamerykanie mieli wtedy już pełne prawa ale nie byli przychylnie traktowani społecznie i królowało bezrobocie co sprowadzało na ścieżkę kryminalną ogrom ciemnoskórych. A warto wiedzieć, że w Luizjanie 1/3 ludności była czarna (i w sumie do dziś jest). W GTA San Andreas ci nie przeszkadzał czarny? Albo w GTA V że jedna z postaci była czarna?
Tak samo nie ma absolutnie nic dziwnego że bohaterem Watch Dogs 2 jest czarnoskóry. W pierwszej części był biały w drugiej czarny, co w tym dziwnego i jakie dno miałoby to mieć? Że w USA żyją czarni? W trzeciej części nie będzie w ogóle głównego bohatera a kolor skóry sterowanej postaci będzie dowolny.
A w The Last of Us jakie dno ma to, że postanowili zrobić z Ellie lesbijkę? Sapkowski zrobił to ze swoją najważniejszą postacią już 30 lat temu i jakoś problemu nie było i doszukiwania się trzeciego dna, szczególnie że TOLU jest poprawna politycznie w poprawnym znaczeniu, bo reprezentowany jest tam cały przekrój społeczeństwa a w najnowszej części nawet okazało się, że Żydówka jest puszczalska, lesbijka jest ludobójczynią a biała hetero dobrą osobą, więc o co chodzi?
Doszukiwać się drugiego dna możesz tam, gdzie wsadza się masę mniejszości w nieuzasadnione role jak czarnoskórzy mieszkańcy średniowiecznej Anglii czy co druga osoba homoseksualna w części seriali Netflixa.
0
@MasnyTed Nie, przecież odbił ją głową i spadając trafiła w rękę w naturalnym ułożeniu.
2
Komentatorzy widzą rękę a sędzia nie, ciekawe czy panowie profesjonaliści wiedzą, że nie ma podstawy do gwizdania ręki w przypadku gdy zrykoszetuje.
4
Pokazali te linie i ja tam dalej widzę spalonego Benzemy, nie wiem co te mazajce oznaczają i jak oni je rysują.
0
@Tomo1989 Mhm, tyle że w międzyczasie od brania udziału przy bramkach to kopał się po czole niemiłosiernie.
0
@pt9 Ja mówię o obecnym Realu, który uniwersalny nie jest ani trochę.
0
@rafalnac87 Czarnoskóry bohater w gangsterskiej grze dziejącej się prawie w latach '70 to jakikolwiek problem? Chyba tylko dla dzikusów ze wschodniej Europy.
@pt9 Ma klimat, bo mieli odtworzyć wiernie pierwszą część a i tak dodali swoje trzy grosze które niszczą tą grę. Najgorsze co zrobili, to uwalili fenomenalny model jazdy, który był realistyczny, czuć było ciężar pojazdów do tego miał jakikolwiek model zniszczeń a teraz kompletnie nic, a strzelanie z samochodu to już w ogóle żenada, strzelasz w bagażnik a wybucha silnik. Do tego jakieś gówniane taranowanie wyciągnięte z Mafii III, gdzie wciskasz klawisz i nagle magicznie auto przyspiesza i rozrzuca auta w które uderzy... Ale mimo wszystko gra i tak wydaje się warta zagrania, przynajmniej po pierwszych 2 godzinach gry tak sądzę.
0
@lucca87 Alba ma jeszcze siłę biegać i jak dobrze się to poustawia to Alba daje dużo atutów szczególnie, że sprowadzenie bocznego obrońcy na światowym poziomie nie jest proste a potrzebujemy dwóch. Busi to wychowanek więc trudna sprawa a Suarez jako rezerwowy grać nie może, blokuje miejsce w składzie i pobiera pensje jak za 3 innych rezerwowych, nie można go było zatrzymać tylko po to, żeby grzał ławę.
0
@pt9 A po co się przy Realu ruszają, jak główną ich bronią jest właśnie czekanie aż przeciwnik zrobi coś głupie?
0
@Tomo1989 Do czego? Właśnie pozbyliśmy się Suareza który tak samo kopał się po czole ale jednak dużo więcej dawał drużynie.
0
Dalej nie rozumiem jak to się dzieje, że jak my gramy, to nawet najgorsza drużyna świata ma poukładaną obronę, która przez 90 minut chodzi jak w zegarku, nie odpuszcza żadnego zawodnika, nie zostawia wolnych miejsc a przyjeżdża Real i typ z obrony stoi i patrzy jak gówniana podanie po ziemi przechodzi mi koło nogi prosto do zawodnika Realu na metr od bramki. A jeszcze Benzema 2 minuty nie mógł opanować piłki i cały czas ją tracił na wysokości pola karnego Betisu i nikt, żaden obrońca nie podbiegł pomóc, stali jak słupy patrząc co się wydarzy.
0
@VenoM Wielokrotnie tak bywał, z tą różnicą, że jak gra Real to w polu karnym nie ma obrońców a jak my gramy to 11 zawodników z niego nie wychodzi.
4
@Encore
1
@TheGoldenEleven To jest powód, dla którego trzeba się studzić patrząc na piłkarzy a oceniać po 2-3 sezonach równej gry a nie w trakcie jednego. Piątek był wychwalany nawet nad Lewandowskiego, wielka przyszłość polskiej piłki i co? No właśnie to. Śmieszne, że już nikt tak chętnie Bońka nie przeprosi za wyszydzanie jego słynnego "Spokojnie".
0
@Sysia11 Ale nie przesadzaj co? Który zarząd trzyma na siłę jednego a wypycha drugiego? Każdy jeden bez wyjątku, jednego się sprzedaje albo wywala a drugiego trzyma nawet jak chce odejść w złym momencie.
1
@Mixtape Nie przesadzajmy z tym Bayernem. Z PSG nie zagrali fenomenalnego meczu a duża szansa by była na porażkę gdyby nie fenomenalna forma Neuera. Dziś tak samo, choć Sevilla zdobyła LE to dalej jest kilka klas niższym zespołem a wynik nie powalał, mieli super szansę gdyby znowu nie Neuer bo ich obrona gra bardzo ryzykownie.
I nie ma co mówić o tym, że dalej wyglądają świetnie, bo każdy wie jak Liverpool w tym sezonie wyglądał a mimo to nie przeszli teoretycznie bardzo słabe Atletico
0
@Abominacja Można też zatrudniać były piłkarzy innych drużyn.
0
@matirix20 Wywalenie głupich podań na spalonego. Żenadą jest, że w 2020 roku największy symulator piłki nożnej dalej robi cuda pod tytułem wyrzut z auto do osoby na spalonym, osoba na spalonym odgrywa do wykonawcy autu, wykonawca auto znowu podaje do osoby na spalonym, jakby gra kompletnie tego nie zauważała i to nie jakimiś debilami z 10 ligi tylko Ajaxem co chwila mam ten problem.
Oprócz tego lepsze wykonywanie poleceń, bo mnie nosi jak ustawiam wszystko co możliwe na grę po ziemi a dalej moi piłkarze dośrodkowują.
1
@kryhaa Ja bardzo chciałem odejścia Semedo, ale się nie cieszę że odszedł i się nie ucieszę do póki nie ogłoszą kogo kupują w to miejsce.
3
@Sebolinho Nie, nie jest. Do póki nie wykradł pytań bądź nie wręczył łapówki to nie jego problemem jest, że ktoś odpowiedzialny za egzamin mu je przekazał.
1
@Yoshi94 Morate mogą mieć już dzisiaj, z Suarezem nie wiadomo bo nie ma paszportu, dopiero co robił egzamin językowy, do tego inne formalności, decyzja i samo oczekiwanie na dokument. Któreś media pisały, że Juve rezygnuje z Suareza przez brak czasu na załatwienie formalności.