Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada Podeślij przepisy, bardzo mnie to ciekawi.
0
@NismoFCB Bo wbiegł obrońca ponoć a obrońca wbiegł bo już w polu karnym był Benzema który ich zmylił... Dziwne te przepisy, Real pierwszy złamał przepisy i nie trafił karnego a dostał korzyść.
1
@kuz Ale te ich wyrysowane linie szły wzdłuż ręki, nie odcinały jej tak jak na innych analizach VAR było.
0
Co to za linia spalonego xD Kreseczki są jeszcze przed ręką a nie dopiero na barku. Aż się ciśnie słowo na to ale nie chce bana.
0
@ShinobiQWE To w domyśle miałem na myśli, ale zwolnienie przez mecz z Liverpoolem.
0
Tylko głupiec robiąc to samo oczekuje innych wyników. I to świetnie opisuje Setiena, kto na przeciw nas nie wyjdzie gramy dokładnie to samo. Jak przeciwnik się otworzy i wygramy to świetnie, jak ma szczelną obronę do tego stopnia że przez 55 minut nawet bramkarza nie uruchomiłeś to trudno... Zero pomysłu, zero planu B, ba! widząc co się dzieje przez te pół roku nawet plan A nie został udoskonalony o jakikolwiek myk wyciągający przeciwników z własnego pola karnego. Macie tłuc łbem w ten mur i koniec, choćbyście mieli przegrać 10-0 taktyka ma nawet nie drgnąć.
0
@Barcaa12 Nie, w normalnym klubie nikt nie zwolniłby trenera po jednym przegranym meczu, bo tyle miał na koncie Valverde w momencie przegrania z Romą.
1
@TheNekro94 Ja mówiłem od początku, że Valverde albo po Liverpoolu albo w ogóle. Już pomijając jak dużym zawodem jest Setien, który nie tyle nie ma wyników co nie ma gry i pomysłu, ale jak po świetnym choć przegranym (i to nie koniecznie uczciwie) meczu zwalniasz w Barcelonie trenera który miał jakieś wyniki i dobre relacje z drużyną to zaszkodzisz i drużynie i nowemu trenerowi. I jest nawet gorzej niż myślałem.
0
@DanielOOL Możliwe, jeżeli masz atomowy atak. W taki sposób wygraliśmy tryplet ostatnio, obrona też nie była jakoś wybitna ale nawet po stracie 2 bramek wygrywaliśmy mecz. Dziś jest tak samo, obrona nie gra jakoś wybitnie źle, po prostu gra wysoko bo tak gra cała drużyna przez co naturalnie jesteśmy podatni na kontry. Różnica taka, że nasz atak przez 80 minut jest z piłką na połowie rywala i nawet strzału nie oddaje a kontry bolą jednakowo (a nawet bardziej, bo częściej tracimy piłkę w głupi sposób niż kończymy akcje)
3
Brakuje jeszcze tego, żeby farmer nam zniszczył rekord meczów domowych bez porażki i to z tak niewymagającym przeciwnikiem.
7
@Bamboleo Bo straciliśmy bramkę
0
Ehh jak mnie irytuje od lat, że Messi objeżdża 3 obrońców, wchodzi już na wolne pole i dostaje kopa a obrońcy za to kartek nie wyłapują do póki któryś nie uwiesi się mu na szyi i nie przejedzie tak połowy boiska przynajmniej.
0
@puyol_presidend5 Pod względem ilości pucharów i owszem, ale wiemy jak Liverpool grał przez ostatnie dekady, wiemy jak ManU gra w ostatnich latach i nie zatrzesz tego tym, że wcześniej wygrywali wszystko a nawet to gorzej dla nich, bo jak jesteś na szczycie a przez długi czas a potem z niego spadasz to to bardziej rzuca się w oczy niż jakiś średniaczek co się w środku tabeli bije.
0
@Shapiro Jakbym się o 15 lat cofnął to bym tyle miał. Fakt taki, że wielokrotny mistrz Anglii który praktycznie przez 20 lat dominował w lidze pewnego razu się 2 razy potknął i od tamtej pory nie zdobył żadnego mistrzostwa aż do dziś. Kilka razy przez te 30 lat byli blisko ale przeważnie gubili punkty w głupi sposób. Więc tak, byli pośmiewiskiem, może nie w pierwszych latach ale jak dobijasz do trzeciej dekady to już ludzie się z ciebie śmieją.
12
@FCMichalo Patrząc na to, jak szybko osiadają na laurach i jak im piórka rosną, gdzie w rok zapomnieli 30 lat bycia pośmiewiskiem - no raczej długiej kariery na szczycie im nie wróżę, szczególnie patrząc po tym co zrobili w LM z Atletico, gdzie po kompromitacji w Madrycie jawnie mówili, że na Anfield mecz sam się wygra po czym skompromitowali się jeszcze bardziej i to z Atletico w najgorszej możliwej formie od lat.
6
@Mario96w Ramos. Z chęcią bym mu jeszcze machnął łapami żeby wstawał patrząc jak zwija się z bólu.
0
@Coutinho007 Aż trochę zaśmiałem z tego że Dembele będzie zdrowy i w formie. Zakładając optymistycznie, że nie połamie się przed pierwszym meczem to on po krótszych przerwach nie potrafił złapać jakiejkolwiek formy przez miesiąc klepania się ze średniakami z ligi a tu będzie miał na to tylko jeden mecz o ile w ogóle.
1
@Ghotti W ogóle stwierzdenie "we wszystkich sektorach" to jakaś kaczka dziennikarska. Xavi przychodziłby tu w roli trenera a nie prezydenta i co mógłby zrobić to jedynie przeczyścić sztab a to może zrobić każdy i na pewno w sporej mierze się wydarzy po wyborach niezależnie czy z Xavim czy bez niego.
Tak czy inaczej fanem pomysłu zatrudniania go jako głównego trenera też nie jestem, powinien najpierw wylądować w Barcy B i tam pokazać że się do czegokolwiek nadaje - i nie mówię tu o jakichś wielkich sukcesach sportowych a o pokazanie, że potrafi ogarnąć drużynę i rozumie DNA, bo to że rozumiał je jako piłkarz nie oznacza, że z ławki też je zrozumie czego przykładem Valdes, który nie ogarniał i chciał wszystko do góry nogami wywalić.
6
@NeroTFP Bo to są szamańskie modły i gusła. Czysta wiara w zabobon.
Oni myślą, że przyjście Xaviego będzie wyglądać tak samo jak przyjście Guardioli, tak samo jak wierzą, że powrót Neymara cofnie czas i nagle wszyscy zaczną grać jak w 2015 roku i zdobędziemy tryplet kompletnie pomijając, że czas się nie zatrzymał i nawet Messi już nie jest tym samym co 5 lat temu nie mówiąc o trzecim puzzlu Suarezie który to już w ogóle mógłby ławę grzać, braku Iniesty też jakoś trudno dostrzec.
1
@masq Jeśli pytasz czy Ubisoft robi generyczne gry to pomyśl, że oni nawet z FarCry Primal który dzieje się w epoce kamienia łupanego zrobili shooter z dronem zwiadowczo-zaczepnym w postaci ptaka, który wykrywa przeciwników i potrafi ich zaatakować.
Żeby było śmieszniej, do późniejszych części dziejących się we współczesności ptak już nie pasował ale to nie znaczy że go wywalili, po prostu przenieśli go do Assassin's Creed gdzie od 3 części pełni dokładnie taką samą funkcję.
1
Ja tam się już pogodziłem z wygraną mistrzostwa przez Real. Teraz bede z umiłowaniem patrzył jak sikają z podniecenia bo zdobyli w trudach coś, co przecież przez tyle lat mówili, że nie jest w ogóle ważne i Realowi się nawet nie chciało po to schylać.
0
Tylko 2 minutki doliczone do pierwszej połowy mimo przerwy na wodę, celebracji 2 goli i kilku mniejszych przerw. Ehh
1
Jak to jest, my jak z nimi się męczyliśmy to przez 90 minut nie opuścili pola karnego. Nawet jak szli z atakiem to w polu karnym zostawało 4 obrońców a na Real każdy gra jakby Znicz Pruszków przyjechał, idzie atak, 2 obrońców się wraca reszta patrzy. Czy ostatnie kilka lat słabego Realu dało im przekonanie, że mogą wyjść grać otwartą piłkę?
2
@Bykunn Jakich samorządowych jak PiS już zapowiada, że zrobi z nimi porządek.
https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200719783-Posel-PiS-Czas-na-rozbicie-wielkomiejskich-ksiestewek-PO.html
@D44H nic nie będzie lepiej. Do póki PiS ma pieniądze a ma je do póki jest w stanie wycisnąć z ludzi pracujących to nic się nie zmieni. A jak do tego dojdzie, że PiS nie będzie miał co rozdać, to nie będzie już sensu żyć w tym kraju, szczególnie że znając te głupi naród nowa ekipa dostanie kryzys i nawet jak go opanują i zaradzą (co będzie bolało ludzi) to potem PiS wróci i powie, że rząd okradał ludzi i znowu dopchnie się do władzy na rozdawaniu kasy.
0
Jak na pierwszy sezon i to jak był traktowany przez trenerów i kolegów w tak rozwalonej drużynie to jego wstęp i tak był dobry a nawet jak nic mu nie szło to widać przynajmniej, że mu się chciało. Sądzę, że gdyby tylko nie zrobił głupoty i dołączył rok wcześniej to jego i Vidala zaangażowanie starczyłoby, żeby nie oddać Liverpoolowi prowadzenia, gdy reszta tylko się przeglądała jak grają.
1
@BarcaInfo Śmiechy hihy, ale jakby nam dali 3 karne w 3 kolejnych meczach z rzędu i ogólnie 5 karnych w ostatnich 10 spotkaniach to nawet psy by szczekały, że Uefalona i sprzedana liga.
1
@masq Dla mnie np. rolnik głosujący na Dudę nie ważne jak wygląda ale musi być debilem.
Nie jestem w stanie inaczej wyobrazić sobie człowieka który 50% stanu posiadana zawdzięcza Unii (takie są statystyki, inwestycje rolnicze w gospodarstwach do 100 ha średnio w 50% są z dofinansowań, większe gospodarstwa w 25%). A mimo to wybierają człowieka, którego rządy zaraz doprowadzą do ucięcia finansowania (już z kilku programów nie weźmiemy kasy) a do tego i sam rząd ma ich kompletnie w dupie i nic dla nich nie robi.
Człowiek który świadomie działa na swoją szkodę inteligentny nie jest.
1
@Gall Szok bo liczyli na karę i UEFA była bardzo stanowcza. Szkoda że szokiem nie było dla nich ułaskawienie PSG do którego komisja UEFA co prawda miała jeszcze wątpliwości ale zabroniono jej kontynuować prac.
0
@CuttingHead Nie, ja ci tylko odpowiedziałem na twoją listę afer PO, że PiS też je ma. Do tego uzupełniłem je masą innych afer PiS który już PO nie miało. Tak, każdy rząd w większym czy mniejszym stopniu kradnie, tyle że poziom na jakim jest Prawo i Sprawiedliwość przebija najcięższe grzechy poprzednich rządów razem wziętych.
Pamiętasz aferę Rywina? Cała Polska trzęsła się od tej sprawy, wielkie komisje śledcze o jeden mały zapis w ustawie i podejrzeniu korupcji.
Dziś minister wydaje 300 milionów na zakupy sprzętu medycznego do walki z wirusem, okazuje się że zakupione maseczki są lewe i droższe od oryginalnych a sprzedał je kolega ministra który nawet w branży nie pracuje a firmę założył dwa dni przed transakcją na kilka milionów. Z drugiej strony kupują respiratory od firmy krzak należącej do handlarza bronią, gdzie nie ma ani kasy ani sprzętu a te kilka dostarczonych sztuk po pierwsze zostały wyprodukowane przez inną firmę niż zadeklarowano po drugie nikt nawet się nawet nimi nie zainteresował i nie sprawdził co jest w przesyłkach. A to wszystko pod parasolem ochronnym państwa, które kilka dni wcześniej przemyciło przepis znoszący odpowiedzialność za takie przewały.
I prokuratura nawet sprawą się nie zainteresowała a to jest tylko jedna jedyna rzecz sprzed kilku tygodni, która kiedyś byłaby aferą na lata. Więc nie mów mi, że inni też mieli afery, bo przy obecnym rządzie już nawet mało kto zwraca na takie rzeczy uwagę bo jest to codzienność.
Zwróciłeś na przykład uwagę, że pierwszeństwo kobiet w ciąży i emerytów przy wyborach to złamanie konstytucji? Nie? No właśnie, a wyliczasz mi aferę, bo PO chciało zmienić konstytucje ale jej się nie udało.
10
Jeżeli ktoś myśli, że kolejną wojenkę POPISu wygrał ponownie PiS to jest naiwny i życzę utonięcia w tym co się niedługo wydarzy.
A ci bardziej świadomi, no cóż, zapinamy pasy, trzymamy kapelusze i zostało nam tylko słuchanie orkiestry na tym tonącym Titanicu.
Jeszcze nie ogłosili wyników a PiS już ściągnął maski, zapowiedzieli repolonizacje mediów, zapowiedzieli dobranie się do samorządów, zdjęli z agendy obiecany przez Dudę projekt dofinansowania 2 miliardami służbę zdrowia, mieli gadać o tym na następnym sesji sejmu, dziś ten punkt zlikwidowali.
Ujawnili kwartalne prognozy analityków dot. gospodarki, które miały być wcześniej, ale nie chcieli przed wyborami informować że prognozowany spadek PKB nie wyniesie 2,2% a 3,6% a do tego inflacja urośnie o 3,3% i to przy założeniu braku drugiej fali wirusa na jesień.
Także witamy w nowej, lepszej Polsce.