0

@MESSIah16 Zawsze warto oglądać Inter. Mistrzowie tracenia dowolnej przewagi w drugiej połowie. A United to nigdy nie warto oglądać, tak drewnianej gry w tak wielkim i bogatym klubie to nie widziałem od czasu Manchesteru z zeszłego sezonu.

1

0

Ten obrońca Bayeru to inteligencją nie grzeszy. Zamiast łapać Lukaku na spalone, to się z nim szarpie i biegnie pod bramkę zostawiając dziurę do podania.

0

@Kurkmen Jakby wykurować Dembele to nie trzeba byłoby go sprzedawać.

1

@PAULPOGBAFAN Że co ryzykuje? Jedyną rzeczą którą można zrobić gorzej niż przeprowadzenie nawet złych zmian, to nie zrobienie ich wcale.

1

@Coutinho007 Nie bierzesz pod uwagę kogo mamy na bramce i że ten ktoś doskonale zna najmocniejszą broń Coutinho. A sam Cou ma ten strzał tylko że to wszystko jest oczywiste i czytelne bo on tylko w jeden sposób potrafi, zejść na prawo i uderzyć podkręconą na dalszy słupek.

0

@BarcaInfo Użądliła i to raczej osa, pszczoły nie atakują ludzi jeżeli nie czują zagrożenia życia i są dość płochliwe, nie nastręczają się ludziom tak jak robią to osy.

1

@DLFCB Nigdy. U nas komentatorzy to zadufane w sobie dzbany myślące że są alfami i omegami, wybitnymi znawcami niemalże z profesurą z futbolu.
A potem komentują to jakby mieli kij w dupie, wymądrzając się czytając z kartki jakieś bzdety ściągnięte ze stron fanowskich albo transfermarketu, bo jest może z 2-3 komentatorów jak Ćwiąkała którzy się interesują i są w stanie powiedzieć coś więcej niż kopiuj-wklej.
No i absolutny brak emocji, typy jakby w ogóle meczu nie oglądali a te dzbany czasami jak się zagadają w swoich opowiastkach o niczym to nawet potrafią nie zauważyć akcji bramkowej.
A mimo tego cały czas gadają. U komentatorów zagranicznych podoba mi się to, że nie gadają jak nie ma o czym gadać a u nas jakby gościowi płacili od wypowiedzianego słowa. Człowiek nie może posłuchać nawet trybun (jak były) bo cały czas typ pierdzieli jakieś kocopoły, często nawet podczas hymnów klubowych.

8

@Elvisek Jak się zrehabilitował? Bo odgwizdał z wielką niechęcią ewidentnego karnego? Przecież tam był oczywisty faul bez żadnego usprawiedliwienia a i tak 5 minut VAR sprawdzał.

7

@Shapiro Tyle, że piszemy historie na nowo, pod dyktando nowego modelu "narodowego". Samo należenie do PZPR nie było niczym nadzwyczajnym ani złym, wielu ludzi się zapisywało do partii, brali nawet udział w jakichś stowarzyszeniach z prostego powodu - otwieranie drzwi. Bez tego mógłbyś zapomnieć o jakiejkolwiek karierze naukowej w PRL. Nie wyjechałby za granice bez legitymacji partyjnej, nie zrobiły doktoratu i profesury, nie znalazłby w kraju pracy zgodnej z kompetencjami.

4

@katalonczyk987 Bo jest w klubie 3 sezony a na palcach jednej ręki można policzyć ile razy wnosił coś do gry.

2

@sokot Nie zgadzam się. Żeby trener mógł popełnić błąd to najpierw trzeba go mieć. My mamy po prostu piknikowego widza któremu Bartek załatwił najlepsze miejsce na stadionie.

3

@PanPatrykk Mnie tam zawiodła cholernie. Prowadzić 4-2 na własnym stadionie i przez 45 minut nie wychodzić z własnej połowy. Może zmienimy nazwę na Atletico Barcelona? A nie, czekaj Atletico grając z Liverpoolem na Anfield atakowało do ostatniego gwizdka mimo korzystnego wyniku a my bronimy wyniku na CN grając przeciwko Napoli...

1

Gość jest do wywalenia, nawet jakbyśmy tą LM zdobyli, to gość powinien zostać wypieprzony zanim odbierze puchar bo to nie byłaby jego zasługa.
Sprawa prosta, jak Messi ma formę to wygrywamy, jak nie ma formy to przegrywamy, Valverde grał nudną piłkę ale przynajmniej w większości skuteczną i nawet jak zespół niedomagał to taktyką potrafił ugrać cokolwiek a sołtys to nawet nie wie co się na boisku dzieje, nie reaguje, nie pomaga drużynie... W 85 minucie meczu LM, gdy cała drużyna walczy o życie, nie może wyjść z własnej połowy - wpuść juniora. I to nie jakiegoś znanego juniora który ogrywa się z drużyną, już z nimi grał albo rotuje w dynamice pierwszego składu i przynajmniej trenuje albo grzeje ławę, tylko debiutanta z Barcy B który dopiero co wchodzi do pierwszego zespołu... I to w miejsce Griezmanna, któremu ofensywa nie szła ale ma nieprzebrane pokłady energii i gra lepiej w defensywie niż nasi boczni obrońcy, świetny pomysł jak na taktykę murowania się we własnej bramce...

1

@VOne Nie wyłączaj meczów po pierwszej połowie, wtedy zmienisz zdanie.
Jesteśmy Barceloną a nie jakimś Betisem, naszym celem jest zdobycie LM a my się przez 45 minut zamknęliśmy we własnej połowie i rozpaczliwie broniliśmy wyniku z jakimś Napoli w 1/8 finału... Na własnym stadionie... Mam się z tego cieszyć? Mam się cieszyć, że ten pseudo trener pierwszą zmianę robi w 85 minucie i zamiast wpuścić ogranych zawodników którzy specjalnie na tą okazję nie poszli z Barcą B grać o awans to wpuścił debiutanta który nigdy nie grał z tymi ludźmi i to jeszcze w LM? Żenada a nie powód do uciechy, bo super sukces - udało nam się awansować do 1/4 finału...

2

Lyon mniej się bronił przed Juventusem niż my przed jakimś Napoli...

2

Gdzie ten Firpo gra? Gdzie on go wpuścił?

0

Ten trener to przykry żart. A ja wam mówiłem, że oczy wam się otworzą jak Valverde się zamkną.

0

Chłop se robi sparingi w LM... Pierwsza zmiana w 85 minucie, wpuść debiutanta z kadry juniorskiej...

0

@an_di Z taką grą, to jedyną szansą na tytuł są nieprzebrane pokłady farta. Ta drużyna za Setiena wygląda jakby na przerwy nie schodziła tylko dalej biegała po boisku. Żadnej świeżości, nie widać żeby trener dał jakiekolwiek uwagi co do przeciwnika i to niezależnie czy gramy o LM czy bijemy się o mistrzostwo La Liga. A do tego mamy kadrę emerytów a on przez 80 minut nawet jednej zmiany nie zrobi... Chłop do wypasania owiec a nie prowadzenia Barcy. Za Valverde było jak było ale na drugie połowy zawsze wychodziliśmy lepsi, a u Setiena nic.

0

@barcelonaLM To w ogóle nie powinno się wydarzyć, my nie potrafimy się bronić. A zawsze na drugą połowę wychodzimy tak, że przeciwnik przeanalizował dziury w naszej grze i stara się je wykorzystać a u nas to wygląda jakby trener znał tylko komendę "gramy swoje".

1

Wszystko fajnie, wynik ładny ale Setien OUT. Znowu wychodzimy na drugą połowę bez uwag trenera, jakiejś korekty ustawienia, drobnej zmiany taktyki żeby zaskoczyć czymś przeciwnego trenera, który na pewno nie zmarnuje przerwy i przekaże swoim piłkarzom uwagi. Gdyby Napoli miało lepszą jakość, to przez te 20 minut wsadziliby nam już 2 bramki bo praktycznie nas zamknęli w polu karnym. I kolejny mecz w którym jeżeli ktoś nie błyśnie indywidualnie to nic się nie wydarzy bo bardzo słabo funkcjonujemy jako drużyna.

0

@cules100pro Nie, nie biegł w drugą stronę, cały czas się na nich patrzył.
https://i.imgur.com/H9VJvBq.png

7

Karny zapewne słuszny, ale żenadą jest ten sędzia xD Oczywista sprawa, dwóch piłkarzy, nikogo więcej wokoło, jeden kopie drugiego w tak oczywisty sposób że bardziej się nie da - 5 minut sprawdzania VAR.

W drugą stronę faul w gąszczu, nawet na powtórkach nie widać dokładnie co się stało - bezdyskusyjny karny VAR niepotrzebny.

0

Decyzja jak najbardziej słuszna. Szkoda tylko, że w Hiszpanii nie zawsze są tak skrupulatni.

0

0

Messi co za typ

0

@GIGAKOKS Owszem, tyle że to tam zawsze śmieją się że jesteśmy płaczkami po każdej kontrowersji Realu, ale wystarczy jakakolwiek kontrowersja Barcy i płaczą dokładnie tak samo.

1

Miód na oczy wejść na notatnik i zobaczyć jak się ciskają o faul, ale jak oni dostawali karne za dostanie podmuchem wiatru to że my płaczki jesteśmy xD

0

Nauczony doświadczeniem nie chwalę już nikogo, nawet Messiego przed ostatnim gwizdkiem, ale jak na razie Langlet MVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?