Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yoshi94 Morate mogą mieć już dzisiaj, z Suarezem nie wiadomo bo nie ma paszportu, dopiero co robił egzamin językowy, do tego inne formalności, decyzja i samo oczekiwanie na dokument. Któreś media pisały, że Juve rezygnuje z Suareza przez brak czasu na załatwienie formalności.
12
Żarcik sytuacyjny - wszystko było tak transparentne i przejrzyste, że egzaminowany nawet znał pytania.
0
@l0Messini Czemu VA bardziej odpowiada? Przecież ona nie ma żadnych zalet w stosunku do IPS, nie ma większego kąta patrzenia a do tego zawsze ma ogromne opóźnienia + strasznie kiepskie odwzorowanie kolorów.
0
@ShinobiQWE Nie chodzi o to, że nie nadawałby się na zmiennika tylko o to, że już tylko na zmiennika się nadawał ale jego pensja powodowała, że nie mogliśmy sprowadzić zawodnika do pierwszego składu. Oddanie Suareza za darmo jest rozsądne, bo w obecnej, pandemicznej sytuacji nie byłoby szans na to, żeby jakiś klub wyłożył konkretną kasę za emeryta, ale faktem jest, że oddanie go do Atletico to już chorobliwa desperacja, bo jakby nie było wzmacniamy rywala.
0
@Vlad1299 Przeceniasz Simeone i nie doceniasz Barcelony. Mając najgorszego z możliwych trenerów, zero motywacji wśród starych i wypalonych zawodników a do tego olbrzymie problemy kadrowe a dalej byliśmy wysoko ponad nimi.
Co nie zmienia faktu, że oddawanie im wciąż groźnego napastnika to głupi pomysł, choć chcę zobaczyć, jak Suarez na dzień dzisiejszy poradzi sobie bez Messiego, gdy sam będzie musiał się mierzyć z obroną przeciwnika.
0
@Ghotti Otóż nie, już 6 ms opóźnienia jest zauważalne przy szybkich grach typu wyścigi czy FPSy, 25-30 ms opóźnienia to już jest poziom niegrywalności bo zaczynasz pomijać klatki.
0
@l0Messini Nie patrz nawet na to Lenovo. Matryca VA to gówno które cechuje się dobrą ceną ale w tym wypadku za monitor tych samych rozmiarów płacisz więcej za gorsza matrycę.
6 ms opóźnienia, gorsze odwzorowanie kolorów i gówniana cena, nie ma żadnego powodu i zastosowania dla którego warto byłoby Lenovo kupić.
A tego LG sam kupiłem 2 miesiące temu i jestem w pełni zadowolony.
0
@HERORICH2 A Barcelona potężny kryzys kadrowy i najgorszego dziada na ławce trenerskiej a mimo to szło im zdecydowanie lepiej.
0
@DejMian111 Weź Veltmana albo Mazraoui, obaj z Ajaxu i jeżeli idziesz w ofensywny styl posiadania piłki to się sprawdzą. Ja używałem w Ajaxie Mazraoui na prawej i Veltmana na środku, to w pierwszym sezonie doszedłem do finału LM (pokonując po drodze Bayern, Valencie, Real, Liverpool, PSG i przegrywając dopiero z City, więc radzą sobie chłopaki w meczach o stawkę).
0
@HERORICH2 xD Barca z problemami i grająca sporą część sezonu mając tylko 17 zawodników do dyspozycji biła się do końca o mistrza a Atletico przez połowe sezonu balansowało na krawędzi gry w lidze europy a byciem poza pucharami, więc nie gadaj, że to tylko w Barcelonie są problemy.
0
@MasnyTed Mają jeszcze Jovicia i Mayorala a wzięli jakiegoś noname.
0
@Witam jak nie ma co zmieniać? Przecież oni nie mają ataku, Benzema to bardziej pomocnik, na lewej stronie mają Hazarda który nie jest goleadorem i Viniciusa co tylko biegać umie, na prawej za to nie mają żadnego naturalnego napastnika na tą pozycję. Na defensywnego pomocnika mają tylko Casemiro bez zastępstwa, na boki obrony też nie mają zbytnio kim grać bo mają tylko starego i wypalonego Marcelo co nie ma formy od 3 lat, Mendiego i Carvajala. Na bramce tez nikogo w zastępstwo na poziomie, Łunin to przeciętniak który w karierze rozegrał tylko 80 spotkań i nawet na wypożyczeniach nie przebijał się do składu, a Tibo akurat ma strasznie słabe zdrowie i często nie może grać.
Przecież to, że wygrali ligę nie oznacza, że grali dobrze, bo często grali totalny piach.
0
@Roobo Zależy, według komentatorów Real wygrywa 6-0, według statystyk oddali 1 celny strzał przez 50 minut.
0
@Gaucho Śmieszne jak się tarzają żeby dogodzić Cristiano. Dali mu nagrodę najlepszego zawodnika Serii A choć nie był nawet blisko króla strzelców w lidze, zmienili ustawienie w najlepszej XI UEFA na jakieś gówno którym nikt nie gra i nawet nie było na liście do wyboru byle wcisnąć Ronaldo kosztem Kante który zdobył więcej punktów. W Złotej Piłce też zmienili kryteria dodając "całokształt kariery" do corocznej nagrody, bo inaczej nie byłoby uzasadniania do głosowania na CR i by nie znalazł się w top 3 bo nie było za co. Takie "dobijanie" punkcików też przypadkowe nie jest, działa cała wielka maszyna która ma łechtać łechtaczkę potężnego Ronaldo.
2
@MasnyTed Nie wydaje mi się. Nie przypominam sobie żadnego meczu Barcy w którym komentatorzy tak spuszczaliby się nad naszymi zawodnikami a raczej działa to w drugą stronę i to przeciwnicy są wychwalani jak to ładnie się przed Barceloną bronią a tutaj Real gra gówno, Odegard nic nie wniósł do gry a komentatorzy są w takim podnieceniu, jakby Real wygrywał finał ligi mistrzów.
0
@VenoM Porównujesz statystyki ofensywne graczy defensywnych, gdzie tu sens? Roberto jest przeciętny a do tego większość czasu spędza nie na swojej pozycji a ma porównywalne ofensywne statystyki do zawodnika który gra na swojej naturalnej pozycji a do tego w obronie to jednak Roberto lepiej się prezentuje.
2
@ObiektywnyKibic121 I to jest powód dla którego gramy gówno. Nie Griezmann ale nasze "DNA" grania małych przestrzeni i 1000 podań. My musimy odejść od tego skansenu, tak już nie pograsz ładnej piłki, dziś styl jest fizyczny, oparty na szybkim ataku a rozwój wytrzymałości doszedł do tego stopnia, że nawet z gównianymi klubikami z dołu tabeli możesz się ganiać przez 90 minut a oni i tak będą mieli siły trzymać autobus i czekać na tą jedna kontrę którą ustawią mecz.
To było widać szczególnie za Setiena, bo Valverde jeszcze cofał się do obrony, żeby wyciągnąć przeciwnika z własnej połowy a Setien jakby mógł to by piłki nigdy nie oddał i kończył jak z Grenadą, 1000 podań, 80% posiadania i 1-0 po jakimś szczęśliwym farfoclu.
A spójrz teraz na Bayern choćby z dziś. Prowadzą 7-0 ale nie przechodzą do klepania piłki z obrońcami byle jej nie stracić a wyciągają przeciwnika z bramki żeby puścić kolejną kontrę - tym prostym mykiem z 3 bramki strzelili od jednego prostopadłego podania z własnej połowy.
Griezmann ma wszystko, żeby osiągnąć u nas sukces, bo jest pracowity, niezmordowany, inteligentny i błyskotliwy czym nadrabia braki szybkości i dryblingu. A umniejszanie mu i mówienie, że on tylko do Simeone się nadaje to szczyt ignorancji, no chyba, że reprezentacja Francji też gra Cholismo.
1
@robsesh Nie no, odpaść w 1/8 z Liverpoolem oddając w dwumeczu łącznie 2 celne strzały na bramkę, zazdroszczę z całego serca.
2
@Konias4318 Nic nie jest stałe, szczególnie w piłce nożnej. Zarząd dalej mają jaki mają, dalej z tą samą polityką transferową. Dalej jest problem wąskiej ławki rezerwowych i braku zastępstw na kluczowe pozycje.
Tak samo jak teraz mówisz o Bayernie mówiono o Liverpoolu, że maszyna na lata i na pewno będzie głównym kandydatem do obrony tytułu LM a pół roku później odpadali bezradni w 1/8 z Atletico w najgorszej formie od lat.
2
@Konias4318 Najgorszy to on nie jest, jakby nie patrzeć daleko mu do Gasparta.
No i po drugie, to nie przesadzajmy, teraz im się układa ale nie trzeba sięgać daleko pamięcią bo wystarczy do sezonu 18/19 czy kilka innych wstecz żeby zobaczyć, że nie było kolorowo. Też borykali się z głupimi ruchami zarządu, też nie mieli kadry, grali dziadkami i kompromitowali się w LM.
1
@PJ777 Laporte o ile wystartuje. Ma doświadczenie w sprzątaniu syfu.
1
@PJ777 Nie, nie chodzi o prawo do wypowiedzi a o ogarnięcie, że Bartek to nie jest zło wcielone i pozbycie się go nie oznacza, że wszystko się ułoży bo może być dużo gorzej a nie rzutuje to na fakt, że powinien odejść.
A co do tamtych czasów, to też był ogromny syf, prawdopodobnie większy niż obecnie, ale nie było tak rozbudowanych mediów, które byłby w stanie opisać to co się dzieje w szatni.
0
@PJ777 No właśnie, jesteś za młody, więc nie pamiętasz historii i na jakiej sinusoidzie porusza się Barca. Mówisz że z potęgi międzynarodowej Barca stała się memem bo w ciągu ostatnich 6 lat tylko raz wygraliśmy ligę mistrzów ale 4 razy ligę krajową i 4 razy puchar krajowy. W latach '90 też byliśmy potęgą a potem staliśmy się memem jakiego sobie nie wyobrażasz. Od ostatniego pucharu w 1999 roku nie wygraliśmy NIC do 2005, mając w składzie między innymi: Xaviego, Puyola, młodego Inieste, Overmarsa, Luisa Enrique, Saviola, Kluivert. Sam klub wkręcał się w spiralę długów i sytuacja była tragiczna. Więc jednak da się dużo gorzej zarządzać klubem niż robi to Bartek i w cale nie jesteśmy takim memem jakim być możemy, Też wtedy myślano, że odwołanie Nuneza w 1998 roku zdziała cuda, nie udało się, władze zmieniły się dopiero w 2000 roku a nowo wybrany prezydent Gaspart doprowadził do tego, że graliśmy w Lidze Europy. Więc uwierz, da się dużo gorzej zarządzać klubem.
6
@PJ777 Nie bądźmy naiwni i patrzmy obiektywnie na fakty. Zarząd Bartka jest fatalny ale to nie znaczy, że nie może być gorzej bo może. Przyspieszona dymisja obecnego zarządu da nam sporą szansę, ale najgorsza reakcja to reakcja emocjonalna, a trochę tak tutaj ludzie reagują, widząc Barto jako źródło wszelkiego zła tego świata i jego usunięcie z automatu wszystko naprawi a to nie jest prawdą, naprawi to ciężka i dobra praca nowego zarządu ale nowy zarząd ma wielkie pole do popisu żeby wykonywać złą pracę, takim przykładem zapowiada się np. pan Font z którego słów wynika, że nie liczy się efekt a droga i z tej drogi nie zejdzie, choćby rzeczywistość była odmiennego zdania (słowa o zwolnieniu Koemana nawet jak zdobędzie potrójną koronę bo to nie jest ich wizja i ma być Xavi który obecnie nic trenersko sobą nie reprezentuje).
Porównać to można do naszej polityki krajowej, też każdy myślał w 2015 że gorzej niż za PO być nie może i szybko się okazało, że jednak może być dużo gorzej.
0
@Kluivert_P Przecież on tak grał nawet w finale Mistrzostw Świata. Łazi, nic nie robi jakby mu się nie chciało a nagle strzela z dupy bramkę.
1
Strasznie widać zapuszczenie taktyczne tej drużyny i brak ofensywnych automatów. Wbiega Pique w pole karne jako środkowy napastnik, nikt ofensywny się nie podłącza a i tak idzie dośrodkowanie co jest równoznaczne ze stratą, bo jeden zawodnik na 20 metrze nawet jak wygra główkę to nic więcej nie zrobi. Wbieganie za linię obrońców powinno być synchroniczne i być sygnałem dla posiadacza piłki do prostopadłego podania, u nas działa to odwrotnie i dopiero podanie uruchamia wbieganie za linię obrony co nie ma większej szansy na powodzenie bo nie zaskoczy obrońców. Koeman ma dużo pracy przed sobą, żeby ich ogarnąć.
2
@NaFazieHitman Ja się nie cieszyłem i od pierwszego meczu wiedziałem, że to nie zadziała bo nie było żadnego pomysłu na grę oprócz utrzymywania się przy piłce. Strzałów więcej, większość niegroźnych bo nie mogliśmy podejść w pole karne. Teraz jak na razie wygląda to dużo solidniej i widać, że jest jakiś pomysł i nie ma bezsilnego klepania byle nie stracić piłki.
0
@Barca1992 Płatne czy darmowe?
1
@olo_red Tyle, że to nie wina Ter Stegena a reszty miernot. Do kogo by nie podał to było źle a reszta nawet nie biegła w stronę piłki, to był jeden z dwóch meczów w tym sezonie w którym MATS nie potrafił kompletnie wyprowadzić piłki więc albo ma dni w których zapomina jak się używa nóg albo to nie jego wina.
0
Pewnie było milion razy, ale gdzie będzie można obejrzeć mecz z Gironą?