0

@kewin pilkarze rozczarowani, nowe nie znalem. Mogli obciac swoj hajs to by moze cos z tego bylo, ale jak oni na 60dni okienka transferowego zastanawiaja sie 80dni plus do tego 20dno dyskutuja z prawnikami i agentami to tak to sienkonczy

4

@AlexDark00 moim zdaniem Font rowniez mialby ciezko, ale mial jako jedyny program wyborczy.. jego projekt byl udostpniony dla kazdego.. gosc mial plan, mowi sie ze tylko Xavi i Xavi, Lapcio mowil tylko Messi i Messi a Messi juz w PSG. Znam czasy sukcesow Laporty, ale dla mnie nie ma miejsca dla ludzi idacych w ogien w planu a tylko na sukcesach z przeszlosci

1

@norbi77 jak to napisales (nie jestem obronca Lapcia) ze "u niego nie ma sesonow przejsciowych" a pozniej dopisales ze pewnie liczy na tryplet. Czemu tryplet jest brany pod uwage gdy nie ma sezonu przejsciowego, ze bierze sie tryplet jako wyznacznik. Przeciez nie zdarza sie ze regularnie masz kluby co wygrywaja tryplety. Zawsze mnie to nurtowalo. Mozemy walczyc o tryplet, ale jezeli wygramy LL i powalczymy w LM to chyba sukces patrzac na ostatnie wyniki, nie sadzisz ?

1

0

@AntekGriezmann a po co sa białe koty ? Zeby czarni tez mieli pecha xd

4

@AntekGriezmann zeby czarny tez mogl sie ubrudzic

1

@AntekGriezmann a wiesz po co jest biala czekolada ?

1

@AntekGriezmann xd. Taki humor to ja lubie xd

0

@Mury a tak na serio 1 lub 4 obydwa zdj sa fajne

0

@Mury masz złe plakaty. Nr 30 i raczej cala niebieska lub biala koszulka.

2

@QuiqueSetien1958 to dobrze ze nie widziales. Jezeli ktos ci mowi "przestan, juz wustarczy, wiemy itd idp" to i tak wszystko robisz na przekor ?

1

@QuiqueSetien1958 tu nie chodzi o to jak sie wypowiada o pilkarzu, tylko ike razy na minute wypowiada sie o danym pilkarzu. Jak byly te okienka transferowe z nie doszlym powrotem Neymara to tu byl jeden wielki spam z jego strony i z Messim teraz bedzie podobnie, bo jakis dziennikarzyna puści flaka ze Messi zle czuje sie w Paryzu i zaraz Salvano pierdylion komentarzy o jego mokrych snach na wieść o tym ze Messi moze wrocic tutaj pusci. Zreszta posiedzisz tu dluzej to sam sie przekonasz

0

@greymid za cos mu wkoncu płaca... plus granie w pilke oczywiscie

0

@Mat97 jezeli ten przod bedzie w stanie strzelic w kazdym meczu o jedna bramek wiecej od przeciwnika to co za roznica jak dobra czy slaba maja obrone czy pomoc ?

2

@kejdzi my poki nie zarejestrujemy nowych nabytko to jedynie co zrobilismy to sie osłabilismy

0

@Dani13 uda sie. Zycze mu tego LM, u nas juz by LM nie wygrał, a tam ma szanse

2

@Dani13 Gdyby Dembele trafil na 4-0 to Liverpool zrobilby nas 5-0 w rewanzu

1

@Kacper1432 Puyol>Xavi,Iniesta,Messi

18

A sztuczna inteligencja przewidziala czy Pjanic i reszta nie potrzebnych odejdzie w tym okienku jeszcze ?

1

@Kielakowy takie pionki i LM. Wybierz jedno

0

@bartekvisca majac kontrakt wazny nie zrobisz nic skoro pilkarz nie wyrazi zgody.

0

@konrad1661 jeszcze ma codziennie robic tutaj odliczanie dni do konca kontraktu Messiego w PSG takze to juz wogole... mega irytujacy... niewiem dlaczego to nie jest tutaj karane, takie debilne zachowanie....

2

@Comentateiro ale po co sie glebiej zastanawiac nad kontektem tego zdania. Logiczne ze CR w Realu umial ładowac po 40+ goli a Messi w Barcy na sezon.

0

@Ryjewski ale nie ma tego magicznego dotkniecia Iniesty, ktory jednym podaniem umial podziurawic przeciwnika

3

@IronSanHybrid nie jestes sam. Plakac nie bede, bylem kibicem przed nim i bede po nim. Klub ponad wszystko, wazne aby tera tylko tych nowych porejstrowac.. a na Messieho i tak sobie czasem w PSG popatrze, tak jak zawsze ogladalem inne mecze

0

@Sysia11 co do ostatniego akapitu to to jeszcze za wczesnie... wogole niewiadono jak bedzie z Ansu po takiej kontuzji.. a Pedri jak "nowy Inesta" troche tez za wczas... Pedri jest dobry, ale liczby narazie kiepskie

0

@AlwaysBlaugrana sa molode talenty, najpierw trzeba sie do nich przekonac i musza wejsc przynjamiej troszke w buty naszych legend trzeba sie poprostu do mlodych przekonac i przyzwyczaic

5

@LuisSalvano czlowieku zlituj sie. Wez soboe kup kalendarze i w domu sobie odhaczaj a nie rob smrodu na te stronie... japierdziele. Japier... nauczyciel, a zachowanie godne gowniarza

0

@Abominacja no za 2 lata Messi juz bedzie miec 36lat takze nie wyobrazam juz sobie aby zalozyl na nowo te koszulke, a tymbardziej jak klub bedzie budowany

0

@masq xd. I to sa wlasnie te detale... niby Lapcio moze zawodnikowi dupe wycałować a on sie nie musi zgodzic, no ale czasem by mogli byc troche wyrozumiali. Ale jak to gadaja ten kto ma duzo zawsze bedzie chciec miec wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?