1

@nabial niechciales glosic teorii ale ją wyglosiles nie ladnie xd. Nazario trzeba szanowac. To on przywdzieje nr 10 po Messim i poprowadzi naszą łajbe dalej

0

@kaamil1910 klub istnial bo byl slynny UNICEF na koszulce a nie jakies Qatar Airways czy inne wynalazki. Teraz na 100% Unicef nie wroci, a przed Messim jednak byl magiczny Ronaldinho czy Rivaldo ktorzy swoim nazwiskiem tez by sponsorow przyciagneli.

0

@Tridente2015 w klubie syf jest a kibic poki co dowiaduje sie tylko o zawodniku ktory juz nie jest niestety lub stety naszym pilkarzem. Wolalbym wiedziec jak przebiega proba sprzedazy zawodnikow i jak wyglada sytuacja z negocjacjami w sprawie obnizenia zarobkow i czy nowi zostana zarejestrowani czy nie. Ale poki co nie mozna sie o tym dowiedziec

1

@Tridente2015 moge wyrazic poprostu swoje nie zadowolenie. Bo poki co na 4 artykuly dzisiaj na stronie 2,5 artykulu jest o Messim ( pomijam poranny przeglad prasy. Oraz wypowiedz Stoiczkowa o Messim (to te pol artykulu))

2

Lepiej nonstop pisac o Messim niz o tym co dzieje sie w klubie.. dobrze ze na LR zawsze skopiuje cos od BarcyInfo z twittera i przekaze jakies wiadomosci bo tak to lipa. Powiescie sobie czarna wstazke, ale dawajcir wkoncu jakies newsy z klubu...

0

@Dani13 napisales ze "gdyby Dembele trafil na 4-0 bysmy grali dalej" patrzysz tylko w 1 strone. Gdyby Live wtedy wygralo 5-0 to jeszcze wieksza kompromitavja

0

@heniek168 no racja. Sprzedac Griezmanna ktory te 20 goli puknie w sezonie i zostawic Cou i Dembele ktorzy wspolnie maja problem 10 strzelic...

0

@RobiS jezeli tak by sie stalo ze Messi CR Ney i Mbappe w 1 klubie to caly pilkarski swiat mozna spuscic w kiblu, w sumie to nawet bez CR w PSG mozna spuscic w kiblu skoro niektore kluby nie potrzebuja FFP

0

@MessibestplayerintheworldMessibestplayerinthewor czy jest mozliwosc abys mnie oznaczyl jak juz bedziesz miec wiecej informacji na ten temat ?

1

@Vaven wlasnie "z tego co pisano"... ten napisze tak, ten napisze tak i w sumie nadal nie wiesz jak to jest, to jest w tym wszystkim najgorsze

2

@dariooo temat byl cały czas, bo gdyby podpisal przed wygasnieciem to limit płac nadal bylby na poziomie 110%

0

@kaamil1910 dlatego bylem jego przeciwnikiem od samego poczatku. Bo cala kampanie wygral jakim glupim banerem w Madrycie i wycieraniem sobie mordy Messim... ja bylem za Fontem, jako jedyny mial projekt. Tez mialby ciezko (z pewnoscia), ale mial plan

1

@kaamil1910 narazie obserwuje co Laporta robi (poki co same minusy wedlug mnie ale spoko) i z komentarzem sie narazie wstrzymam. Wracajac do Messiego, skoro ty sie musisz innych prosic zeby obnizyli swoje pensje zeby Messiego zatrzymac to najwyrazniej poprostu na niego cie nie stac

0

@Volk najpierw niech wroci i niech sie nie połamie kolejny raz. Mam nadzieje tylko ze chłopak sie nie spalił

0

@Adey przeciez Barca miala juz klepnietego Trincao po za okienkiem i dokonczyl sezon w poprzednim klubie. Nie pamietasz ?

1

@LuisSalvano wygraja LM zobaczysz, jak nie wygraja to szejk sobie ten puchar kupi. Oni juz byli 2 razy bardzo blisko teraz juz wygraja, w ciagu tych 2 lat 1 raz ja wygraja

0

@Qlewer bo wiedza ze dlugo moga go znowu nie zalozyc.

0

@kaamil1910 wiem ze zawalił wazne karne. Ale jednak nastukał tych goli z karnych w Barcy

0

@Worny CR Lewy Lampard (jak nie moze byc emeryt to niech bedzie, moze Suarez) Messi Ramos (obojetnie jaka kolejnosc)

0

@LuisSalvano czlowieku prosze cie... kup sobie kalendarze i rob sobie to dla siebie w domu. Czemu ty robisz wszystko zeby innych wkurzac ? To ze tobie to pomoga to dobrze, ale rob to dla siebie w domu i skreslaj sobie kolejne dni w kalendarzu, a nie tu gdzie ludzi to poprostu denerwuje

1

@PatrychoO xd. Ten sie łudzi, bo posluchal polityka. Nikt juz nie przyjdzie. Najpierw niech zrobia czystki w tym klubie

2

Poprzeczka skrzywiona xd

1

@AntekGriezmann nie ma co, bardzo fajnie sie na nich patrzy. Zespol z potencjalem, ciekawe czy Abramowicz utrzyma tych zawodnikow w klubie

0

@barcowy1899 w top 10. Mysle ze gdzies na 8-10 miejscu

1

@Robert1603 aha xd. Brawo ty "kibicu Barcy"...

0

@monsterrize nie zrzekl bys sie. Nie przy takich kwotach. Gdyby to bylo 300zl to co innego ale nie prawie 40 baniek

1

@NaFazieHitman nie mow hop.. zaraz zaczna dzielic zielonymi i slepe panstwo to kupi

3

@monsterrize ale sie to łatwo mowi... zrzeknij sie 39baniek hehe. Kto by sie chcial zrzec takie kwoty na zdrowy rozsadek ? Nikt... nawet ktos taki co zarabia pare tysi na miesiac nie zrzeklby sie gdyby pracodawca mialby mu wyplacic premie w wysokosci kilkudziesieciu tysi...

0

@tobiasson92 cooo ? Jarek sypnie zielonymi i bedzie znowu ave Jarek

1

@AlexDark00 dlatego wyraznie na poczatku napisalem ze pewnie tez mialby ciezko, ale mial plan i np to by mnie kupilo jakbym byl socios do zaglosowania na niego, bo co za sens glosowac na tych co bazuja na histori i wycieraniu sobie mordy nazwiskiem legendy i do tego nie majacych zadnego planu. Moje zdanie jest takie na dzien dzisiejszy ze socios popelnili kolejny kardynalny blad wybierajac Lapcia po Rosellu i Bartku. No ale to oni beda z tego rozliczenie z tych bledow. Chodz z drugiej strony tez po cichu licze ze Laporta musi miec jakies wyjscie z tej sytuacji... bo jak tak dalej bedzie jak jest to bedzie dramat toralny juz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?