Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@katalonczyk987 jak pilkarz zapomina jak sie gra w pilke to niech idzie na produkcje. Nie po to mu placa miliony zeby nie umial prosto kopnac pilki... najwyrazniej nie byli tacy dobrzy skoro u nas az tak mocno sie spalili. Ja rozumiem ze ma problem z adaptacja ze ma.problem ze skutecznoscia itd itp, ale tym 2 pilkarzom brakuje wszystkiego
1
@Chinaski świetnie napisane. Caly obraz nędzy i rozpaczy. No ale co zrobic.. kazdy madry po fakcie. My nie wybieramy takze mozemy sobie conajwyzej popatrzec
1
@Lub567 no Catalunya Radio to chyba takie predzej 7-8/10 niz 2/10, ale niewiem, nie znam sie. Trzeba pytac osob ktore w tym siedza hehe
0
@Gallaret kazdy mądry po fakcie. Szkoda ze nikt z tych wielbicieli Bartka i Rosella najpierw nie pomyslał i popatrzyl na to wssystko z daleka tylko komentowal na goraco i pieprzyl swoje wysrywy ... ale nic nie zrobisz.. zreszta patrzac na to co my mamy w swoim kraju to w sumie na to samo wychodzi...
0
@barteq najpierw socios lecieli oddac glosy na Laporte a podobno na meczu 1 kolejki maja wywiesic baner "Laporta dimissio" xd
1
@KacperVEB z tego co pamietam to byles jednym z glownych "wyborcow" na tej stronie Laporty wiec teraz nie wykewaj żalu. A z drugiej strony nie po to Laporta ma pod soba ludzi zeby wszystko teraz mial sam robic
1
@Black_Wolf niewiesz co zrobilby Font wiec sie na ten temat nie wypowiadaj bo zaraz bedzie gownoburza. Prawda jest taka ze Font jako jedyny mial projekt i plan ktorego Laporta niestety nie mial. Ale to tylko gdybanie wiec nie ma co ruszac takiego tematu. Z jednym sie zgodze ze I Lapcio i Font mieliby ten sam.problem
0
@Objectivo teraz tego nie uswiadczymy przez dlugi czas. Barca przez kryzys finansowy raczej zadnej topki nie sprowadzi wiec sie nie zdziwie jak w duzej mierze Real zdominuje LL i po czesci Atletico
1
@Objectivo i to sa w sumie jedyne argumenty za. Poki co LL spada na dno i poki co nie widac poprawy, a moze byc tylko gorzej. Niewiem dlaczego Tebas i spolka nie poluzowali FFP widzac co dookola wyprawia PL i L1 (mowa o transferach). Serie A wyprzedaje sie (Inter) bo tez problemy z kasa...
0
@Ryjewski dokladnie. On w tym momencie rozdaje karty. Ale (moge sie mylic jak cos to sory) kiedys chyba gadal cos ze nie odejdzie z PSG poki LM nie wygra. Takze niewiadomo.
0
@Catalanian1991 ostatnio BarcaInfo wrzucal cos ze jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze bedzie FC Barcelona S.A. takze niewiadomo.
2
@Objectivo raczej zostanie. Czemu mialby teraz odchodzic. Pewnie do was za rok pojdzie, albo szejk tak mu posmaruje na kontrakcie ze zapomni o swoim "marzeniu" z dziecinstwa aby dolaczyc do Realu
0
@LuisSalvano czemu Xavi ma go wspierac skoro jest zwiazany kontraktami gdzies indziej ? Moze maja jakies "tajemnice zawodowe", podejrzewam ze gdyby Font wygral to Xavi wyciagnal by karty na stol. Na daremnie napewno Font nie gadsl o Xavim jestem przekonany w 95%
0
@Criss18Barca Salvano napewno sie łudził
0
@arasz1819 jak rozpieszczani w tamtym sezonie ? Z tego co pamietam to Messi mial jeden z gorszych momentow zeby zdobyc gola z rzutow wolnych, wiem ze nawet byla podawana ilosc dni i bylo kiepsko z tym tzw czarna seria w jego wykonaniu, jak sie myle to sory (kazdy moze sie pomylic) ale.pamietam ze takie cos bylo. Mimo wszystko, koniec koncow i tak przelamal pozniej te serie
0
@Worny Werner bedzie mial kiepsko zeby pokopać
0
@Encore jest trening pokazany na kanale PSG na yt.
0
@Dankhog ale ty wiesz ze oni reprezentuja teraz barwy jednego klubu, wiec chcac niechcac musza sie jakos kumplowac zeby nie bylo kwasu niepotrzebnego..
0
@ObiektywnyKibic121 a szkoda. UEFKA nadal bedzie mydlic oczka swoimi przekretami, a Szejkery beda omijac FFP. SL jest czyms co nas od tego gowna uwolni no ale co zrobic.
1
@lucas/catalan Alexis Fawx pozniej Anissa
1
Czyli nawet Atletico bylo zas ? Aha
0
@JarekS jak wiarygodne sa to zrodla ?
17
@geass no bo to kolejne wysrywy dziennikarzyn ktorzy szukaja rozglosu i gownoburzy
0
@Tasde czy aby napewno zadnego meczu najwyzszej wagi ? Bo na mundialu w 2018 byl jednym z tych co prowadzic Francuzow po MŚ
2
@KrwawiaceoczyVEB
Dida
Alves Puyol Maldini Roberto Carlos
Xavi Lampard Zidane
Messi CR7 Ronaldinho
Ławka: Casillas, Iniesta, Pirlo, Del Piero i Totti
0
@kaamil1910 z Fatim to narazie trzeba przystopowac. Niewiadomo co z nim bedzie jak wroci. Ja chce zeby on wrocil, ale zeby zaraz znow sie nienpołamał
0
@LuisSalvano oficjalnie juz bylo ? Bo tam czytalem tylko na tiki tace, ale to moze byc kolejny wysryw jakiegos dziennikarza
0
@Ronmes ci co do nas przyszli jako wolni agenci moga byc rejestrowani obojetnie kiedy, nawet po za okienkiem. Emerson musi byc do 1.09 zarejestrowany
1
@Arczinho7 oni moga chciec, ale Szaman moze nie chciec takze ten
0
@LS skoro mial poleciec na 4 dni to chyba juz wrocil albo wraca ;p