0

@rafal314 nie wyświetli Ci się, bo nie ma jeszcze w sprzedaży otwartej. Przeglądaj stronę w ciągu kilku dni powinny się pojawić, ale sprawdzaj regularnie, bo może być problem z dostępnością i szybko się wyprzeda wszystko

0

@karolpiłkarz mnie znowu śmieszą ludzie którzy oglądają tik toki i inne rolki

0

@szela1899 jak zakończy się sprzedaż dla socios i karnetowiczow. Zazwyczaj jest to kilka dni przed meczem, trzeba śledzić info

12

Pożegnać Messiego na nowym Camp Nou? Mokry sen kibiców Barcelony? Oczywiście, że tak! Sam dałbym sporo żeby móc dostać taki bilet i być w stanie ostatni raz zobaczyć i pożegnać Leo w Barcelonie..

1

@kamilok123 kurde to jedyne co do głowy mi przychodzi to zmiana terminu ze względu na losowanie LM :/ niestety, ale czasami trzeba mieć na uwadze że harmonogram rozgrywek pucharowych szczególnie gdy wiemy że będą one rozgrywane w tych samych tygodniach co mecze ligowe mogą wpłynąć na zmianę terminarza. Nie chce żeby to brzmiało, że się mądrze, bo być może sam bym się na tym przejechał, ale nauczka na przyszłość brać pod uwagę puchary i potencjalne mecze na tygodniu.

Odnośnie biletów tak jak mówię wydaje mi się że będzie ciężko i sprawdziłbym opcje przebookowania lotów na późniejszy termin chociaż wiem że to się wiąże z dłuższym pobytem więc większym wydatkiem. Decyzja należy do Ciebie.

0

@kamilok123 wow kupiłeś bilet powrotny na niedzielę gdy gramy mecz? To niestety musiałeś źle ogarnąć lub chciałeś zaryzykować i nie pyklo. Nie wydaje mi się żeby data 01.03 była wcześniej potwierdzona. To jest terminarz z ogólnymi datami czyli rozpiska z kim w dany weekend gramy, a potwierdzenia z dokładną datą następują zazwyczaj około 2 tygodni przed meczem. Możesz próbować pisać do supportu, ale szczerze wątpię żeby zwracali kasę. Można jeszcze próbować przebookowac lot na inny dzień.

0

@partymaker odnośnie koła fortuny to nie przesadzajmy, szansa na wygraną niewielka, bo to gra losowa, a nawet jak się uda to zazwyczaj to są śmieszne pieniądze.

Odnośnie ogółu to jest tak samo jak z zarobkami sportowcow. Dziwisz się, że siatkarze zarabiają mniej niż piłkarze? Jeśli nie to nie powinieneś się dziwić dlaczego takie niskie wygrane są w teleturniejach które wymieniłeś.

4

@Eklerek trza się przyzwyczajać. Pokolenie psiarzy i kociarzy już tu jest

1

@JohnA mam też sauvage, ale przez to że to obowiązkowy perfum każdego faceta to robi się strasznie oklepany. Używałem wcześniej długo bleu de Chanel, niestety w ostatnich latach strasznie go zepsuli i już się do niczego nie nadaje. Podobnie z Chanel egoiste którego mam jeszcze końcówkę ze starej lini. Całkiem spoko jest nowy Ysl (nie mówię o zwykłym Y, bo on podobnie jak one milion to perfum który każdy jeden łepek ma). Mam jeszcze jakieś dwie niszowe od Armaniego ale to nie na każdą okazję. I dojrzałem ostatnio do Toma Forda. Mam dwa zapachy i są rewelacyjne, ale też nie na każdy dzień. Plus taki ze prawie nikt się nimi nie psika więc od razu wzbudzają zainteresowanie.

0

@dzefrej234 nie ma, ale wśród nich można wyróżnić kilku orłów którzy są wyjątkowo mocni w swoim fachu. I takiego Hernandeza można spokojnie w top5 lub nawet top3 umieścić ;)

0

@jacobFCB E tam nie ma tego złego. Przynajmniej w spokoju (mam nadzieję) będziemy mogli sobie obejrzeć pozostałe rewanze o 21 gdzie zakładam że będzie walka do końca :)

1

@BulaKG można popatrzeć na to jeszcze z trochę innej strony i co myślisz o dodaniu do tego jeszcze trzeciej grupy czyli ludzi, którzy korzystają z fb i czytają takie treści w teorii ogarnięci i rozumiejący, że to ściema? Czy nie nachodzi Cię czasami taka myśl, że większość treści na socialach zmierza w tym kierunku i samo przeglądanie tych fotek/rolek to potworna strata czasu? ;)

3

Antony jaka piz.. obsrał się przed meczem z Realem

0

@Pnog37 sęk w tym, że Las Palmas wcale nie grało autobusem i mieliśmy sporo przestrzeni do gry z przodu ;) bronili się, presowali, ale jakas wybitna obrona i autobus to w mojej ocenie to nie byl

1

@Xxxbarca4ever to samo można powiedzieć o Yalamu i Raphinhi, natomiast co najważniejsze w przypadku Lewego to jest to, że on zawsze żył z dobrej gry zespołu i skrzydłowych. On jest wyśmienitą 9tka. Skuteczny killer potrzebuje wykreowania akcji przez partnerów. Z tak fatalnie grającym Yamalem i Raphinha Lewy nie będzie błyszczał.

0

Obejrzałem wczorajszy mecz z odtworzenia. Niepokojąca jest dla mnie forma zespołu, gdy sezon właśnie wchodzi w decydującą fazę. To już kolejny mecz gdzie gramy beznadziejnie. Po cichu liczę, że to kwestia mobilizacji i koncentracji, a gdy nadejdzie LM to będziemy grać swoje.

Odnośnie indywidualności. Podtrzymuje swoje zdanie, że Fermin nie nadaje się na grę na słabszych rywali, którzy wychodzą na nas z nastawieniem bronienia się. Fermin to zawodnik który świetnie spisuje się gdy mecz jest otwarty i jest dużo wolnych przestrzeni, które można atakować. Fatalny występ Fermina. Nasze trio ofensywne również kolejny mecz bardzo słabo, Yamal trochę lepiej w drugiej połowie dopiero, ale wcześniej to za głowę się łapałem co odwalał. Casado również zjazd formy.

No nic, najważniejsze aktualnie 3 pkt, obrona zagrała dobrze. Mam nadzieję, że motywacja i skuteczność przyjdzie w najbliższych meczach z Atleti i w LM.

1

@barcelonaLM wybiorą ten, który da im większa oglądalność. Hitem na pewno jest PSG vs LFC, ale w Barcy jednak jest dwóch Polaków i obstawiam, że to wlasnie na ten mecz padnie.

8

@Sau_Ron dobrze, że uniknelismy PSG, bo wydają się teraz mega mocni. Odnośnie Benfici to ja nikogo nie lekceważe, bo powiedzmy że nie ma na tym etapie już słabych drużyn, ale umówmy się. Obowiązkiem jest ich przejść. Na tym etapie to jedna z najłatwiejszych drużyn, a wcześniejszy mecz z nimi był absurdalny i wątpię żebyśmy popełnili znowu tyle błędów w obronie.

0

@kaamil1910 @urbipl pytanie czy to było przemyślane, bo nie wiem czy nie traktowalbym play offow jako takich meczów dogrywkowych i nie brał ich pod uwagę w klasyfikacji strzelców właśnie po to, aby wyrównać szanse wszystkich zawodników.

0

@blakkudium ja bym potestowal Casado zamiast FdJ i Olmo zamiast Gavi/Fermin

6

Ale kanal sportowy leci na pysk jeśli chodzi o jakość w komentarzu.

Jacyś pseudoeksperci, którzy nie wiedzieli jakie są zasady losowania i jak może się ułożyć drabinka.

Wylewanie żali jakiego to pecha ma Real w losowaniu (XD), bo trafili na Atletico, a później jak przejdą to Arsenal i Liverpool (szkoda ze tluki nie wiedzą, że Real i tak był po tamtej stronie drabinki wiec i tak jak nie Atleti to Leverkusen, jak nie Arsenal to Inter, a jak nie LFC to byłaby Barca). Jednocześnie podkreślając jakie szczęście w losowaniach ma Barcelona (oczywisice słowem nie wspominając że zaledwie kilka dni temu w PK trafiliśmy Atleti). Oczywisice nikt z pesudoeksperow nie bierze pod uwagę, że ułożenie tej drabinki wynika bezpośrednio z pracy i wyników z fazy ligowej. Zamiast to podkreślić, że lepsze zespoły są uprzywilejowane w rozstawieniu to płaczą jakiego Real ma pecha, nie mogę xD

0

@Cochise żeby nie było tak kolorowo to tylko dodam, że rewanze poza 1/8 gramy na wyjazdach :P ale grunt to być w lepszej częście drabinki

0

Czy wiadomo kiedy ogłasza terminarz?

7

Atleti ma ciężki terminarz. Mogliby się skupić na LM i Laliga, a chociaż ten PK odpuscic i wystawić rezerwy. Wszystkiego przy takim terminarzu nie ugrają i tak :P

0

@Arcybiskup wszystkiego mieć nie można już nie narzekajmy. Trafiliśmy 50/50 w te dużo łatwiejsza stronę drabinki i o to chodziło.

4

Świetne losowanie :) idealne pary, najlepsza możliwa drabinka. Suuper

1

@Krzty tak tak, a później płacz i zgrzytanie zębów jak odpadniemy i lament że Real miał spacerek po drugiej stronie drabinki lub że na nas nie trafił czy dostał takie BVB w finale, a jakbyśmy to my ich dostali to byśmy wygrali, bo takich komentarzy też już później multum.

A odnosnie samego PSG serio będziemy się powoływać na to, z kim przegrali w rundzie jesiennej gdy teraz po nowym roku grają całkowicie inna piłkę i złapali forme na miarę najlepszej drużyny w Europie? XD

Ja bym wolał ich uniknąć i trafić na mocny zespół w późniejszej fazie

11

Maciek Miko w dzisiejszym podcascie o aferze sędziowskiej i Realu TOP!

Bardzo się cieszę, że mówimy o tym głośno i że nawet kluby w Laliga zaczynają się łączyć i zgłaszać również swoje protesty na postawę Realu. Trzeba w pewnym momencie powiedzieć stop zamiast pozwalać realowi robić gnój na naszym własnym podwórku jakim jest Laliga.

Polecam każdemu odsłuchać podcast, pozdrawiam!

0

@RoberDzik można dodać jeszcze na pewno sporo, ale jednym z punktów jakie obiło mi się jeszcze o uszy to wycofanie się z balkanow gdzie po interwencji USA zapanował względny rozejm na lini Serbia Kosowo. Nie trzeba chyba dodawać, że Serbia jest mocno pro rosyjska, a wycofanie się USA da im wolna drogę na dalsze kroki w stronę wcielenia Kosowa no i co za tym idzie większe wpływy Putina na południu Europy.

0

@MesQueUnClub96 nie muszą po nas. Wystarczy, że będzie powtórka z zeszłego roku i coś w stylu czerwo Araujo w meczu z PSG i cyk Real w finale z jakimś beznadziejnym BVB, które przejdzie psim swędem po łatwiejszej stronie drabinki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?