Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Używa ktoś z Was wieszaków na ubrania premium i może polecić gdzie kupić? Niestety nie mogę nic konkretnego znaleźć na necie, a z moimi zwykłymi wieszakami szlag mnie już trafia, bo zwyczajnie niszczą mi ubrania głównie bluzy i swetry, które są cięższe i zwykle wieszaki ich nie utrzymują odpowiednio powodując odksztalcenia na ubraniach.
0
@LambiPL ja bym powiedział, że już od dobrych kilku lat wszędzie się trąbi o męskiej depresji, więc jakbyś napisał tego posta 10 lat temu to bym się zgodził, ale teraz? No nie :) a co masz na myśli mówiąc, że ciężko znaleźć dobrego psychologa? Z czego to może wynikać?
1
Piękna sprawa remis w tym meczu :)
1
@SelloutCrowd i dostać nowy kontrakt z zajebista podwyżka :)
0
@bartekvisca a wiesz ze nie chodzi o własne działalności tylko tryb pracy w Hiszpani? W Barcelonie całe miasto w środku dnia ma sieste. To normalne że nawet pracownicy biurowi pracują do 18 lub 19. Dolicz do tego dojazd do domu i robi się 20.
0
@Matheu12 nie chodzi o to że są przyzwyczajeni, ale dla wielu to jedyna możliwość aby obejrzeć mecz.
@bartekvisca tak jak wyżej. Jest najprostsze w świecie wytłumaczenie. To jest najlepsza możliwa godzina biorąc pod uwagę że jest środek tygodnia dla ludzi w Hiszpani, a w końcu to ich rozgrywki. Mieliby grać w środku dnia gdy połowa ludzi pracuje żeby tylko ustawić pod kibica z polski, który na 1 zmianę w swoim kraju zapieprza do roboty w kolchozie? xD
0
@SelloutCrowd biorąc pod uwagę inflację i rosnące koszty to dość zrozumiałe, że ceny produktów i usług również rosną. Moim zdaniem wszystko jest ok dopóki Twoje wynagrodzenie również rośnie. Problem w tym, że dużo ludzi daje się robić na szaro, a pracodawca z tego korzysta i wyzyskuje pracownika, bo dlaczego miałby tego nie robić żeby ciąć koszty. Frustracja pojawia się wtedy kiedy świat idzie do przodu (ceny rosną), a Ty stoisz w miejscu (pracujesz dalej za te same pieniądze, bo dajesz się wykorzystywać pracodawcy).
0
@draxidox dodam jeszcze tak. U siebie w domu mam właśnie takiego oleda od LG. Aktualnie cały tydzień przebywam w innym mieszkaniu, gdzie stoi tv samsung qled wersja 70 bodajże. To jest przepaść w jakości obrazu, niesamowitym shitem jest ten qled. Tam gdzie powinno być czarne to jest w zasadzie szare. Naswietlony ekran, światło każde się tak odbija. W scenach ciemniejszych nic nie widzę na ekran. Masakra.
1
@draxidox w skrócie to jest właśnie to czego szukasz
0
@Safrani 2,5-3tys zakładając że emerytury by się utrzymały na tym samym poziomie co dzisiaj prawda? Tylko najnowsze prognozy mówią że w 2050 to będzie około 30% dzisiejszych emerytur
1
@xvcWinterSoldier oczywiście, dlaczego nie? Wręcz jest to wskazane żeby co jakiś czas zmieniać pracę, więc nie rozumiem pytania :D
1
@reloaded miałem przez pewien czas dziewczynę z Tokio. Zupełnie inny vibe niż europejki, a w szczególności polki.
1
@jacobFCB pierwsza połowa to była jakaś masakra. Ospała gra naszych połączona z presingiem przeciwnika, notorycznymi faulami spowodowala, że realnego czasu gry było może 23min (oczysisice sędzia doliczył raptem 6, przy czym sama sytuacja Gaviego to było równe 8min braku gry :)) . Można było mieć obawy, że druga będzie wyglądać podobnie. Plan Alaves w zasadzie był bez zmian. Cały czas przerywali grę, faulujac szarpiac naszych za koszulki. No typowo nie chodziło im o granie, a ciągle wybijanie z rytmu naszych. Na szczęście nasi zwiększyli nieco obroty i na siłę starali się przepchać rywala wciskając się wręcz w pole karne. Poskutkowało to kilkoma roznymi, akcjami gdzie jedna z sytuacji wpadła do siatki. Mecz do zapomnienia, ale udręka była straszna przez postawę Alaves czyli antyfutbol w czystej postaci połączony ze standardowo frajerskim zachowaniem sędziego, który pozwalał na taką grę nie dając kartek przeciwnikom. 20 odgwizdanych fauli Alaves i dobre 10 nieodgwizdanych. W tym kilka fauli typowo taktycznych, wejść w zawodnika bez zainteresowania piłka, a kartki poszły tylko 2 i to w końcówce. Śmiech na sali. Ale wiadomo liga Negreiry :)
1
1. Sytuacja z Gavim - 8min czasu gry
2. Łącznie 17 fauli (12alaves i 0 kartek :)) dobre - 5min realnego czasu gry
3. Puszczanie do końca ewidentnych spalonych myślę że tu sędzia boczny również ukradł dobre - 2min
Spokojnie z 15min było bez gry, a ten pajac dolicza tylko 6min.
Nie dziwię się że frustracja narasta wśród naszych i przytrafiają się błędy gdy znowu przeciwnicy mają ciche przyzwolenie od sędziego na faulowanie, szarpanie czyli taktyczne przerywanie gry i nie dostają za to kartek. To jest po raz kolejny antyfutbol, narzucony od pierwszej minuty spotkania i przy braku reakcje sędziego taki obraz będzie już wyglądać do końca. Radzę się nastawić na następne 23min szarpanej gry, bo pozostałe 22 to będą przerwy, faule, kopanina rywala.
0
@Krzysztof1987 bez urazy, ale w dalszym ciągu mimo wszystko prędzej napisaliby o Ronaldo niż o Tobie
0
@Krzysztof1987 niedokonca. Różnica jest na tym, że to są popularni ludzie i dlatego się o nich pisze, a nie dlatego że wpłacili X razy więcej. To jest dziennikarstwo i artykuły muszą się klikać, bo na tym zarabiają. Gdybyś Ty był dziennikarzem to i miał wrzucic na Onet artykuł to wolałbyś napisac o tym że Ronaldo wpłacił X na dom dziecka czy że Jan Kowalski wpłacić X na dom dziecka? Chyba oczywiste, ale to nie znaczy że wrzucając artykuł o jednym chwalilbys tylko jego postawe, a drugiego już nie.
0
@reloaded ja wiem wiem :) też czasami taki rozkminy mam. Każdy gest jest dobry po prostu i jak widać niezależnie kto ile zarabia to warto to docenić. Niejednokrotnie ludzie żyjący w ubostwie częściej oddadzą coś niż bogaci ludzie. Nie ma reguły, więc ja chwale gest każdej osoby która jakkolwiek bezinteresownie pomaga.
2
@reloaded no to pytanie kiedy Ty ostatnio wplaciles na jakiś cel charytatywnie takie 315zl jednorazowo?
0
@clyde @marcin62 okej rozumiem czyli nic w zasadzie nie poprawili to sporo tłumaczy. Niemniej rozumiem, że w te gry nie dalo się już zagrac na nowym sprzęcie więc jak ktoś jest fanem i ma ochotę to jak zapłaci to ma opcje zagrac po wielu latach ponownie. Z jednej strony skok na kasę, ale z drugiej możliwośc zagrania dla fana w stara ulubiona grę, możliwość której do tej pory nie miał
0
@marcin62 no okej, czyli swojego rodzaju remaster? Więc czy można to odbierać jako coś spoko, bo fani serii będą mogli zagrac ponownie w te grę? Nie wiem przykładowo po około 20 latach blizzard wypuścił Diablo 2 Resurrected co dla fanów seri i możliwości zagrania na nowych konsolach z nową grafika to było coś na prawdę świetnego.
0
@clyde @marcin62 o co tu chodzi? Coś poprawili, zmienili? Czy sims 2 wychodzą na nowo? Na jakie platformy? Czy to nie jest "gratka" dla fanów seri? Bo po Waszych komentarzach nie da się odczuc żeby to było coś pozytywnego :D
0
@capoN @ProMILs @bartekvisca racja, to znacząca różnica, bo faktycznie te 200zl u lekarza to płaciłem za 15min, a czasami i mniej, a nie za godzinę :) dzięki za argumenty
1
Pytanie czy Waszym zdaniem stawka za konsultacje u psychologa prywatnie jest normalna? Dodam, że w miastach w których przebywam sprawdziłem z ciekawości i jest to średnio koszt 200 lub więcej za godzinę. Pomijam, że płatne zazwyczaj gotówką. Gdy skorzysta się z apki znanylekarz to można zauważyć, że w zasadzie ciężko wybrać psychologa gdyż każdy jeden niezależnie od doświadczenia czy to ktoś ze stażem 20 lat czy młoda osoba ledwo po studiach 5 letnich i tak kasuje 200zl. Opinie na tej apce też ciężko porównać, mimo że baza lekarzy spora to w zasadzie każdy jeden max gwiazdek. Terminów z kolei mnóstwo wolnych nawet na następny dzień co mogłoby świadczy, że klientów dużo nie mają, a jednak stawki nie są obniżanie. Ciekawe z czego to wynika.
Zastanawiam się o co chodzi, ma ktoś jakieś spostrzeżenia? Dodam, że jakiś czas temu zdarzało mi się płacić za wizytę u renomowanego laryngologa lub ortopedy 200zl, ale często takie specjalizacje jednak wymagają ukończenia medycyny a te studia trwają też znacznie dłużej.
0
@Barceloniarz987 akurat Benfice stawiam na tym samym poziomie co Monaco, które dobrze sobie radzi w tym sezonie.
1
@Encore no nieźle na dzień dobry w 1/8 Barca lub LFC xd
0
@xvcWinterSoldier w dalszym ciągu się tak zdarza, wczoraj też przynajmniej raz tak było. To dlatego że wykonuje je mocno, a jak robi to mocno to woli dla pewności zagrac niżej niż wystrzelić w przeciwne trybuny co raczej zrozumiałe.
0
@AmigoBlancos tak to każdy zespół może mówić. Wystarczyło nie przegrać z X, a byłoby Y....
Btw płacz przed losowaniem że trafia na City, a po losowaniu okaże się że Celtic i cyk darmowy awans spacerkiem.
0
@barcelonaLM nie ma tragedi, do zrobienia o ile przejdziemy 1/8. Atalanta niewygodna, mocny zespół. Mimo wszystko fajnie byłoby ominąć psg bo tam forma się różna losuje, a prawdopodobieństwo będzie spore bo myślę że 50%
0
@GeraltzKatalonii no nie ten sam, ale o tym już los zadecyduje kto z kim po której stronie drabinki będzie :P w obu przypadkach wiemy tylko tyle że LFC będzie po przeciwnej.
0
@Azi panie, czy Pan się przeniósł w czasie i we wrześniu jeszcze jest? :D mamy już styczeń, jesteśmy po fazie ligowej i zaczyna się właśnie runda wiosenna :D zaspojleruje i powiem ze zajęliśmy 2 miejsce :D