1

@MateS tak zgadza się pamiętam to :) czytałem jakiś czas temu obszerny artykuł o błędach z zeszłego sezonu i wiadomo nie ma co gdybać jak ułożyłaby się tabela gdyby nie błędy sędziowskie, natomiast my w zeszłym sezonie zostaliśmy przekręceni na 7 pkt na samym początku sezonu do listopada (Getafe brak karnego, Granada anulowana bramka Felixa z pozycji gdzie sędzia anulował przez spalonego widmo czy nawet w bezpośrednim meczu z Realem gdzie powinniśmy dostać karnego na 2.0, a zamiast tego poszła kontra na 1.1 w kontynuacji akcji). Nie będę wymieniać dalej, ale gdybyś podsumował to zeszły sezon biorąc pod uwagę decyzję sędziów na plus i minus kosztowały nas przynajmniej 11 punktów i mimo że były artykuły o kontrowersjach to jednak nie było takiej mocnej afery i stawienie na świeczniku pracy sędziów. Koniec końców ja się cieszę, że Real punktuje ostro sędziów, może w końcu coś się zmieni, bo serio Laliga to jest dno i trzy metry mułu jeśli chodzi o sędziowanie i bardzo często to odbiera ochotę na oglądanie meczów.

0

@koziar jakie bzdury? Ty śledzisz w ogóle środowisko i to co się dzieje, bo wygląda na to że jedyna osoba która wypisuje "bzdury" to jesteś Ty sam. Aktualnie zwolywane są specjalne zebrania sędziów w Laliga, Real oficjalnie zaczął w tym sezonie zaskarzac pracę sędziów, pisma wysyła do różnych instytucji czego wcześniej nie było. Oczywiście, że praca sędziów w Laliga jest krytykowana i poddawania pod dyskusje od lat. Natomiast zazwyczaj to Real wychodził do przodu na tych błędach i siedział cicho, a teraz gdy w końcu oni są stratni to rozpoczęli nagonke jakiej jeszcze nie było. A jak uważasz, że była to proszę wrzuć tutaj konkrety i oficjalne stanowiska Realu i związku sędziowskiego Laliga z ostatnich lat.

8

W końcu szersza dyskusja o pracy tych fatalnych sędziów w Laliga. Co jest śmieszne w tym, że ta dyskusja odpaliła się po tylu latach, a jedynym powodem tego jest to, że w końcu Real również zaczął trącić przez to punkty. Ile to lat, rok w rok to Barca była przekręcana na miarę mistrzostw to już nie zliczę. Co sezon byliśmy dymani przez sędziów i daleko szukać nie trzeba, bo chodźby zeszły sezon gdyby nie ewidentne błędy sędziów to mielibyśmy mistrzostwo. W końcu po tylu latach klub, który korzystał na błędach sędziów, pierwszy raz od niepamiętnych czasów również posmakował tego jak to jest być przekręconym i nagle wielka dyskusja xD to jest czysty miód.

4

Marmoush szybkie 2 bramki dla City. Nie śledziłem go, ale od początku zbierał bardzo duże pochwały i szczerze mówiąc w związku z tym zastanawiałem się dlaczego Pep nie wpuścił go w drugiej połowie w meczu z Realem za niewidocznego Savinho.

1

@Masnymichael u mnie na czysto. Z tym nowym polskim ładem nie idzie się połapać, ostatnie kilka dni próbowałem robić symulacje z chatem gpt, ale niestety nawet AI wymięka przy polskim ładzie. Ni cholerny nie da się dojść do tego co się wydarzy. Finalnie wyszedłem na 0, ale wg chata mogłem mieć nawet 10k zwrotu, a wg moich obliczeń i Excela oraz konsultacji z księgowym mogłem spodziewać się 7k dopłaty. Kto wprowadził ten polski ład powinien siedzieć.

0

@konrad1661 no jest taka opcja tylko może to być bardzo niebezpieczne biorąc pod uwagę grupy szabrownikow lub nawet jeśli się przedostaniesz, to za granicą również jak ktoś Cie zidentyfikuje to zostaniesz deportowany na mocy porozumienia z innymi krajami.

1

@clyde ja mogę podać zużycie kWh, bo mam fotowoltaike i normalnych rachunków nie płacę. Cóż, od lat się mówi głośno o tym, że energia elektryczna będzie drożeć mocno i trzeba się z tym liczyć. Niestety nasza gospodarka energetyczna w kraju leży i kwiczy, ale taki mamy klimat. Żaden rząd od wielu lat nie zajmuje się tym na poważnie. Opinia publiczna i niewiedza w tym zakresie nie pomaga, więc ostatecznie mamy co mamy :)

6

@Krzysztof1987 jak rusek będzie szedł w nasza stronę to już będzie za późno żeby uciekać, bo w momencie zamkną Ci wszystkie granice i zablokują wyjazd. Wtedy już jedna noga będziesz na froncie.

0

@Azazel_Pazuzu no niestety automotive nie ma się za dobrze, ale niedokonca rozumiem te nawiązanie do rządu i ministerstwa technologi. Co im do tego jak kształtuje się globalny rynek? Również zgadzam się i potępiam te programy prodeweloperskie.

1

@Ronin47 skrzydłowy i boczny obrońca to priorytet. Te dwie pozycje to must, bo nie mają wartościowych zmiennikow. Reszta może poczekać.

0

@JohnNash tyle miesięcy ciężkich nieprzespanych nocy (wg tego co mówił poseł) trwało przygotowanie tego programu, w którym w zasadzie poza nową świeżą nazwą nic specjalnego się nie zmieniło względem starej wersji.

0

Zadomowiła mi się kuna na poddaszu. Czy miał ktoś podobny problem i z doświadczenia może pomóc co pomaga? Widziałem w necie urządzenie z ultradźwiękami koszt około 100-250zl. Czy to zda egzamin i kuna się wyprowadzi?

1

@lucca87 bezsensu. Na wylocie są Christensen i Eric Garcia, a Ty chcesz jeszcze pozbyć się Araujo? Co do Isaka, rzucić wszystko żeby dać za niego worek kasy? Niee no bądźmy poważni. On też okazem zdrowia nie jest, co sezon łapie dobre dwie kontuzje. Priorytetem nie powinien być dla nas napastnik bo te rolę jako tako mamy obstawiona na ten moment i to przez kilku graczy. Największym problemem są nasze boki. Nie mamy kompletnie nikogo do rotowania czy to na skrzydłach czy na bokach obrony. Tutaj trzeba się skupić na transferach, a nie rozbijać bank na napastnika.

6

@Nightraider przy całej sympatii do dunczyka i tym, że jak jest w formie to jest to na prawdę solidny obrońca to niestety, ale nie możemy polegać na kimś kto łapie takie kontuzje, bo w pewnym momencie może nas to kosztować utratę sezonu. Wystarczy nam jeden stoper który jest podatny na kontuzje, a w zasadzie dwóch bo Inigo też okazem zdrowia nie jest. Druga sprawa nie wiemy czy w ogóle Christensen by się sprawdził w tej układane, bo demonem szybkości to on też nie jest. Również jestem zdania że trzeba mu podziękować.

0

@marko111122 od jakiego czasu? Masz na myśli od 10 lat, mniej czy więcej? Przypomnij mi kiedy koszulki Barcy były łatwo dostępne przez dłuższy okres niż 2 tygodnie :)

33

@BorzyKrzys @TheNekro94 jprdl kocham te statystyki. Przytoczyć ktoś jeszcze, który z nich strzelil najwięcej goli między 66, a 67min w okolicznościach gdy ptak przelatywał nad stadionem i zesrał się na murawę?

2

@ranger3120 ja wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu zamowilem sobie burgera z frytkami. Nie dałem rady zjeść taka bomba to była wielka, że połowę musiałem wyrzucić. Oczywiście po tym wzdęty, nażarty, a dzisiaj od rana brzuch boli. Żałowałem jak tylko zjadłem, że w ogóle dalem się skusić na takie śmieciowe żarcie.

0

@VeB 1899 ja mam też full pakiet bez viaplay tylko i bez netflixa i płace 150 miesięcznie. Dodatkowo mam multi room na 3 osobne dekodery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D10SLEO ja się mu nie dziwię. Aż mi się szkoda go zrobiło w tamtym przypadku. I tak, zdaje sobie sprawę że wiele można mu zarzucić w tym sezonie, ale serio te wszystkie prezenty przez indywidualne błędy techniczne zawodników.. Co on może na to poradzić? Żal się na to patrzy

0

@mekston dokładnie. Jakby Real tu wsadził 5 to też nikt nie byłby zdziwiony, no ale sami grali przeciętnie żeby nie powiedzieć że wręcz słabo na tle takiego miernego rywala jak City. To jaki zjazd zaliczyli obywatele to można zaliczyć na miarę największych zjazdów w XXI wieku. Nie ma innej drużyny, która prezentuje rywalom tak dużo bramek.

0

Na miejscu pepa podziękowałbym już Edersonowi i postawił na rezerwowego. Gość kolejny raz podaje do napastnika rywali. To jest kabaret

0

@SelloutCrowd grają ostatnio mega dobrze, wyglądają jak topowy zespół w Europie. Szczerze to lepiej byłoby ich uniknąć

2

@norbi77 on go mocno wychwala żeby podkreślić że to on się na nim najszybciej poznał i zaczął mówić o nim :D to "jego odkrycie" więc pucuje

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak i to jedyna szansa na dwumecz, bo finał to już znowu 1 mecz. Więc wg mnie najlepiej byłoby właśnie trafić w tej kolejności Real, Sociedad, Atletico na samym końcu.

1

Jutro losowanie PK. Liczę że uda nam się wylosować Real. Fajnie byłoby z nimi zagrac dwumecz, bo ewidentnie leży nam granie na nich w tym sezonie plus zawsze to fajna okazja żeby ich przeciorac mocniej. Pozostałe ekipy Sociedad i Atletico będą już trudniejsze do ogrania, wolałbym ich uniknąć.

1

@BezglutenowyPedri no nie dziwię się. Ja jestem team Araujo w tej kwesti. Trzeba być polinteligentem żeby cisnac Araujo, bo popełnia błędy jak on dopiero co wrócił do gry, a Inigo i Cubarsi ćwiczą ustawienie od presezonu. Jak Christensen wróci to będzie miał również duże problemy, ale czy to znaczy że trzeba po nim cisnac i mówić że jest słaby?xd

1

@ViscaelBarca2007 może coś w tym być, ale faktycznie grajac takimi polapkami offsidowymi wypadałoby dać mu znacznie więcej czasu. Jakby nie było to Cubarsi i Inigo mogli się zgrywać od wakacji, a on wrócił dopiero niedawno.

0

@MontelQ lubię mieć wszystko prosto rozwieszone żeby nie było przypadkiem coś zmiete, a druga sprawa to mam mało półek w szafie, więcej miejsca mam na wieszaki.

0

Używa ktoś z Was wieszaków na ubrania premium i może polecić gdzie kupić? Niestety nie mogę nic konkretnego znaleźć na necie, a z moimi zwykłymi wieszakami szlag mnie już trafia, bo zwyczajnie niszczą mi ubrania głównie bluzy i swetry, które są cięższe i zwykle wieszaki ich nie utrzymują odpowiednio powodując odksztalcenia na ubraniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?