0

@Azi jak real bayern xD

1

Słodko gorzki finał. Wygrana była na wyciągnięcie ręki, niestety sfrajerzylismy i sami sobie winni jesteśmy że nie wygraliśmy tej fazy ligowej. No ale cóż słodki posmak bo być w top2 to również bardzo dobry wynik, w kontekście drabinki ten sam.

1

@Gibbon_FCB ale przecież możemy trafić na psg będąc z drugiego. O co kaman?

2

Psv wygrywa, jest o co grać w naszym meczu!

0

A we wcześniejszym podaniu de ketelare nie był na spalonym? Może to sprawdzali

0

Eh już się cieszyłem że psv odrabia stratę, a tu dostajemy gonga....

0

@Criss18Barca a to nie tak, że Brazylia przegina i jak tak dalej pójdzie to kluby tam pojda całkiem z torbami? Przeplacaja za piłkarzy, którzy się im nie zwracają. Gdyby w Hiszpani było dalej to co kiedyś to bardzo możliwe że po naszym klubie nie byłoby czego zbierać, bo już kilka lat temu byliśmy na skraju bankructwa.

0

@Criss18Barca a to dobrze czy źle czy tak tylko wrzucasz bez żadnych wniosków?

0

@Pawel13sz no ja widzę tabele i wydawało mi się że potrafię dodawać 2 do 2, ale mogę rozpisać to xd jeśli Barcelona zremisuje będzie to oznaczać dla nas 19pkt. Zwycięstwo Arsenalu da kanonierom również 19pkt. Jeśli wygrają różnica 4 bramek mają lepszy bilans bramkowy od nas i przeskakują nas, prawda czy nie? Jeśli prawda to jakie pewne top2 mamy jak nie mamy?

0

@Messibestplayerintheworld jak to? Przecież Arsenal może nas wtedy zrobić :)

1

Dzisiaj once da gala i po pewne zwycięstwo! Trzeba zająć przynajmniej top2, vamos!

1

@Popitek12 mieszkałem w bloku podczas studiów i szczerze to kompletnie nie dla mnie. Wydaje mi się że ludzie to wybierają tylko i wyłącznie ze względu na koszty zakupu lub czystego lenistwa, bo oczywisice przy domu jest dużo więcej pracy co niekoniecznie oznacza też minus. Nigdy w życiu nie wybrałbym mieszkania bloku mając możliwość wyboru życia w domu z ogrodem.

0

@Criss18Barca bzdura, a nawet gdyby tak było to Pena sam by sobie w kolano strzelał takim zachowaniem, bo mówi się że głównie przez dojrzałość to Wojtek broni. I co miałby strzelać fochy teraz gdy rywalizacja nie jest przesadzona, bo nie zagrał ostatnio?xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie miałeś lub nie pamiętasz już. Teraz jest temat na tapecie, więc łatwiej Ci takie spostrzeżenia mieć. Po drugie czasy się zmieniły i wszystko jest dużo bardziej pompowane w internecie. Czy to Duda czy Komorowski gdyby kandydowali teraz to byłoby tak samo. Każdy z nich to marionetka, długopis itd itp. Tak jest, było i będzie.

0

@mrboom pytanie co dla Ciebie oznacza dużo drożej? Oczywistym jest ze biura muszą zarobić i mają z tego prowizje to usługa za którą się płaci. Ja osobiście organizując na własną rękę zazwyczaj jestem w stanie zaoszczędzić około 1000-2000zl na osobę za ten sam kierunek i hotel co z oferty z biura podróży przy 10-14 dniowych wakacjach. Oczywisice zdarza się też, że biura niektóre oferty mają korzystniej niż jakbyś miał wybrać na własną rękę z racji czy to lotów taryfowych czy zniżek, taryf grupowych, ale to zawsze zależy od wielu rzeczy :)

0

@Kidd okej czyli dalej możemy mówić o scenariuszu może nie niemożliwym, ale rodem z sci fiction :)

0

@Katalonik97 zostaje w drugiej tabeli. Nie ma innych opcji chyba że bierzesz pod uwagę jakieś scenariusze sci-fiction, ale ich rozpisanie zajęłoby dużo czasu, bo procentowo szans na awans to pewnie około 1%.

0

@Miszak jak miał nie zaliczyć zjazdu po takiej ciężkiej kontuzji która wymagała trzech operacji i zahamowała w takim wieku jego rozwój na ponad rok.. :/
Po powrocie widać było, że grał strasznie asekuracyjnie. Do tego siłą rzeczy miał problem z utrzymaniem formy, kondycji, wagi (chociaż to może również przez brak ambocji i silnego samozaparcia?). Jakby tego było mało to po powrocie szybko łapał kolejne kontuzje. Po prostu pech, bo gdyby nie ta kontuzja to bardzo możliwe że byłby teraz w innym miejscu. Nie ma się co dziwić.

9

@Miszak kurde no, a ja nie rozumiem jak można tego nie rozumieć tym bardziej w sytuacji gdy było to już tyle razy komentowane :P no nic, powtórzymy jeszcze raz. To jest sygnał dla Fatiego że ma sobie szukać nowego klubu, bo on sam wypowiadał się że nigdzie nie chce się ruszać. Niestety ma jeden z najlepszych kontraktów i klub nie może sobie pozwolić na jego utrzymanie, a wpuszczanie go na boisko nie pomoże w jego odejściu. Ostre środki, ale jedyna opcja żeby zmusić go do odejścia.

0

@Gaucho nie wiem czy to "w końcu" luz czy kwestia taktyki rywala. Fermin spisuje się dobrze gdy gramy na wysoko ustawiony zespół. Dlatego również notował dobre występy na taki Bayern czy Real. Natomiast gdy przychodzi do drużyny która parkuje autobus to zaczynają się schody. Wtedy taki Pedri to skarb.

6

@Derean serio czy to fejk jakiś? Zastanawiam się, bo o ile się nie mylę to Flick nigdy nie mówi z takim wyprzedzeniem kto zagra, zazwyczaj że obserwują i podejmą decyzję po ostatnim treingu.

1

@Derean jeśli zestawisz fatalna skuteczność mimo że stwarzalismy zazwyczaj mnóstwo sytuacji z tym, że w kluczowych momentach gdzie wynik był na styku kilka razy przekręcili nas sędziowie to masz taki efekt. Sędziowanie w Laliga to dramat, dzisiaj kolejny błąd tym razem na naszą korzyść, ale co z tego gdy i tak gromimy? Szkoda ze te pomyłki są tak często że w momencie gdy mamy stykowa sytuację to często jesteśmy robieni na szaro. Jestem pewien że gdyby nie to to byśmy prowadzili w lidze, no ale cóż jest jak jest i gramy dalej.

4

Hamulcowy na ławce i strzelamy? Hehe

1

Jednego de jongowi nie można odmówić niezależnie od formy. Jego wejścia z drugiej lini zawsze były bardzo groźne i głównie po nich zdobywał zawsze bramki.

1

Prowadź kapitanie :P

1

Ja bym poczekał na więcej informacji. Co to za z dupy kwoty rzucane przez tego dziennikarza? Że niby wcześniej zarabiał 9mln gdy wiele źródeł przez lata podawało że było to 7, o co kaman? Nie chce mi się wierzyć żeby dostał tak dużą podwyżkę. Obstawiam że ma realnie w granicach 10-12mln

0

@D10SLEO i może wystarczyłoby jeszcze na jakiegoś Andre Gomesa

0

@Gall haha tak oczywisice odpowiadając temu koledze na grupie że ledwo co to nas sędzia przekręcił w dwumeczu z nimi dzięki czemu oni awansowali to właśnie tego Busquetsa mi wysłał w odpowiedzi i pogadane :D

1

@marcin62 kto by się spodziewał ze te gowno za które krzyczą sobie prawie 400zl i w którym nic w zasadzie co roku nie zmieniają, a gra bazuje na tym samym silniku będzie się słabo sprzedawać xD

2

Też macie takie wrażenie, że jak w meczu sędzia podejmie kontrowersyjna decyzję na korzyść Barcy (co mam wrażenie że zdarza się średnio raz na pięć razy przy czym pozostałe 4 są na niekorzyść, ale może to tylko moje nieobiektywne odczucie ;)) to w całym necie jest to rozdmuchiwane na potęge?

Przykładowo dzisiaj na grupie kumpel kibic Interu, który rzadko kiedy się udziela nawet w temacie sędziowania dzisiaj wrzucił shorta jak to Barca dostała z dupy karnego i Benfica została przekręcona. Wypadało mi tylko odpowiedzieć mu na to sytuacjami z ostatniego naszego dwumeczu z Interem gdzie sędzia przepychał ich dalej nie dyktujac nam karnego za rękę Dumfriesa i anulując prawidłowo zdobytego gola Pedriego. No, ale o tym kolega już nie pamiętał mało istotne w końcu to Barca to UEFAlona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?