Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@domin0o wywalmy niewypały na rzecz sprawdzonych grajków którzy w odróżnieniu od niewypałów mogą nam pomóc na boisku, a niewypały tylko i wyłącznie mogą nam pomóc finansowo ;)
15
Jak Auba będzie za friko jak Messi to cała trójka, a fati ferran out, atak ma u nas największe braki
1
@VegetaPolska ochota to była w 2016 jak mieliśmy kadrę, teraz to mamy gunwo a nie kadrę
1
@PatrychoO no ładnie, dodrukowali sobie MŚ, zaraz będzie inflacja
1
@PatrychoO jak chop śpi, czyli nie znaczy nic?
16
madryciok po szybkim 2:0 nie pozostawił mi wyboru, zastosowałem kurację przy pomocy moich toty trafów, nie mogło zabraknąć też -12 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) nawet nie musiałem zgłaszać
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
https://zapodaj.net/images/a08b2d3383c24.jpg
https://zapodaj.net/images/3cde9270dece3.jpg
https://zapodaj.net/images/71ed44f7f273c.jpg
taki obraz wasz madrycioki
2
@MesQueUnClub96 nie da rady, pa co on robi
0
@Mario96w jak chcesz fajną serie to se odpal to
https://www.dragonball-multiverse.com/pl/chapters.html?comic=page
a nie mi walisz jakieś farmazony o fajności super, fajna kreska była ile razy? nawet nie 10?
0
@Mario96w nope, nie ma w superce nic co bym uznał za lepsze niż było w zetce, nic, nawet z gangu pilafa zrobili dzieci i trunks posuwa mai xD poza tym wstawiasz fotke z epilogu gdzie minęło chyba 10 lat od buu i trunks z gotenem są już prawie dorośli, a w super są dalej dziećmi ;f
1
@Mario96w ach ta? to pa to
songo
0
@Mario96w człeniu, zobacz sobie co zrobili z krillinem xD
Z
https://static.wikia.nocookie.net/ultradragonball/images/0/01/KrillinBU01.png/revision/latest?cb=20110309173859
Super
https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-4386c43464a4738cbecde6ba9cf9035f
https://www.denofgeek.com/wp-content/uploads/2018/08/dragon_ball_super_75-2.jpg
0
@Mario96w chyba ta co ją rysowali na początku w super
https://static1.thegamerimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2018/02/yuk.jpeg
https://peter1989.files.wordpress.com/2021/11/dragon-ball-super-bad-animation.jpg
w super nie ma wgl muskulatury, tylko jakieś patyczaki, a wizytówką dragon balla był fakt że wszyscy byli nabici jak pudzian z wyłączeniem gagowych postaci
0
@Mario96w czerwony, niebieski, biały, fioletowy, co dalej? Cyrk nie transformacje
0
@Mario96w ssj4 top 1 wygląd i z sensem, a w super ino patrzą jaki następny kolor tęczy upchnąć na transformacje które już były, badziew
2
A to wiosło to + ile i jakie kd ma? Bo nie wiem czy się fatygować żeby im to wiosło skopiować
6
@DonMatteo901 trololololololololo
10
Długopisy z laserem? xD życie jak w Madrycie
1
@Rust_Cohle nie rżnij głupa, myliście się w mojej łyżce od koparki, wszystko widziałem malutcy
3
@Rust_Cohle 10cm długości to ma być dużo? Chyba u Chińczyków
1
@urbipl wygląda jak jedno z tych lpg
0
@VegetaPolska wpisz sobie db multiverse, lepszy od tej superki 1000x, strony wychodzą w środy, piątki i niedziele
0
@Kidd no przecież widze że to ron rzuca wingardle wiosła
1
@VegetaPolska wszystkie z super są do dupy, a kto ogląda mangę ten wie że dojdą kolejne kolory tęczy. W gt leży fabuła, ale villainy i ssj4 top(pomijając tych bon para i pierwsze smoki)
0
@koksik2700 to ron, on czaruje różdżkę
2
@Mario96w a pamiętacie jak żółwi dziadek trysnął na przeciwnika yamchy na turnieju u baby? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM yhm
0
@Kgorecki2500 barceloniarze jak ty i biedaki nie majo, wszyscy inni majo bo był podczas toty i trzeba było coś z fodderem zrobić ;x
2
ferran z fatim i już jest jakaś kasa
0
@barcelonaLM w sbc już był i go wszyscy mają xD
7
@GeneralXavi kozak którego rzucali na skrzydło bo grał w czasach xaviego i iniesty, który zresztą też był rzucany na skrzydle ;x po dziurki w nosie pomocników światowej klasy, złote pokolenie, teraz się cieszymy że mamy gaviego i pedriego ale w porównaniu do tego co było kiedyś? był xavi, iniesta, busquets, silva, fabregas, xabi, cazorla, bez porównania