Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@GeneralXavi kozak którego rzucali na skrzydło bo grał w czasach xaviego i iniesty, który zresztą też był rzucany na skrzydle ;x po dziurki w nosie pomocników światowej klasy, złote pokolenie, teraz się cieszymy że mamy gaviego i pedriego ale w porównaniu do tego co było kiedyś? był xavi, iniesta, busquets, silva, fabregas, xabi, cazorla, bez porównania
15
madrycioki znowu poszli w ryk? no i zajebiście
0
@Rust_Cohle wiedzą o tym?
1
@Hrzan Szczupak jest królem Pontaru
1
@Rastafarnianin rytualny taniec godowy, widziałem to na animal planet, myślisz że dlaczego filmik nagle się urwał? zaraz potem się zaczęło
3
@Kinginiesta elemelent gdy przez tydzień nie odpisuje na odwołanie
1
@GeneralXavi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12924021#comment-12924021
tyle na ten temat
2
@P33ck takiego z kamionki?
0
WWE 2k23
Są cheaterzy na pc?
0
@Kidd stoi to mi co innego, więc nie upuść mydła ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Kidd ta klawiatura wgl działa? ;x
6
@Comentateiro nawet się nie zaczął
0
@RomanHoffer nie i generalnie mam to w dupie, nie jest to ani osoba publiczna ani ze mną w jakikolwiek związana, taka sama jak miliony innych ludzi o których istnieniu nie mam pojęcia
6
@wpwelement dzięki za info, więcej od bi nic nie wstawiam
4
@Kessie 30 powinno być wystarczająco exorbitant
13
@Striker ej striker ktoś tu sra
1
@Sulimo diesel musi dymić
2
@BulaKG top event
3
@Bartula strzeliliśmy 3 bramki, oni żadnej i jeszcze jakieś wąty majo xD
0
@Hosh bo to policyjny var
40
no i znowu sobie przypomniał
https://zapodaj.net/images/7a7e7a9bf4b04.jpg
0
@Striker chyba jak tebas
4
@Lola120 "zerwać kontakt z toksycznymi ludźmi"
sprytnie, niby wspierasz słowem a jednak między wierszami mu mówisz żeby skasował konto
1
@Kidd po tej wyprzedaży w lecie były jakieś wątpliwości?
3
@Pawel13sz będzie Messi za friko i brazol rogque czy jak tam on ma w 100 ratach i będzie chodziła piłeczka
0
@mekston od ezoteriusza wkurłłie
0
@stickie Lel
0
@El Plutoninho usuń bo cię emenement zdejmie za buka bo oni mają deala z innym
0
@Wojcio Roberto jest słaby, nie ma kondycji w wieku 31l, fauluje pod polem karnym przeciwnika bo nie ma siły za nim biec w stronę swojej bramki, sprzedać zapomnieć
0
@Uukasz_93 kiedyś widziałem jak tam jeden drugiemu napisał że "a twój klub śmierdzi i w końcu wyjdą wasze wałki", a pisały ze sobą 2 madrycioki xD