7

@GeneralXavi kozak którego rzucali na skrzydło bo grał w czasach xaviego i iniesty, który zresztą też był rzucany na skrzydle ;x po dziurki w nosie pomocników światowej klasy, złote pokolenie, teraz się cieszymy że mamy gaviego i pedriego ale w porównaniu do tego co było kiedyś? był xavi, iniesta, busquets, silva, fabregas, xabi, cazorla, bez porównania

15

madrycioki znowu poszli w ryk? no i zajebiście

0

@Rust_Cohle wiedzą o tym?

1

@Hrzan Szczupak jest królem Pontaru

1

@Rastafarnianin rytualny taniec godowy, widziałem to na animal planet, myślisz że dlaczego filmik nagle się urwał? zaraz potem się zaczęło

3

@Kinginiesta elemelent gdy przez tydzień nie odpisuje na odwołanie


2

@P33ck takiego z kamionki?

0

WWE 2k23

Są cheaterzy na pc?

0

@Kidd stoi to mi co innego, więc nie upuść mydła ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Kidd ta klawiatura wgl działa? ;x

6

@Comentateiro nawet się nie zaczął

0

@RomanHoffer nie i generalnie mam to w dupie, nie jest to ani osoba publiczna ani ze mną w jakikolwiek związana, taka sama jak miliony innych ludzi o których istnieniu nie mam pojęcia

6

@wpwelement dzięki za info, więcej od bi nic nie wstawiam

4

@Kessie 30 powinno być wystarczająco exorbitant

13

@Striker ej striker ktoś tu sra

1

@Sulimo diesel musi dymić

2

@BulaKG top event

3

@Bartula strzeliliśmy 3 bramki, oni żadnej i jeszcze jakieś wąty majo xD

0

@Hosh bo to policyjny var

40

no i znowu sobie przypomniał
https://zapodaj.net/images/7a7e7a9bf4b04.jpg

0

@Striker chyba jak tebas

4

@Lola120 "zerwać kontakt z toksycznymi ludźmi"

sprytnie, niby wspierasz słowem a jednak między wierszami mu mówisz żeby skasował konto

1

@Kidd po tej wyprzedaży w lecie były jakieś wątpliwości?

3

@Pawel13sz będzie Messi za friko i brazol rogque czy jak tam on ma w 100 ratach i będzie chodziła piłeczka

0

@mekston od ezoteriusza wkurłłie

0

@stickie Lel

0

@El Plutoninho usuń bo cię emenement zdejmie za buka bo oni mają deala z innym

0

@Wojcio Roberto jest słaby, nie ma kondycji w wieku 31l, fauluje pod polem karnym przeciwnika bo nie ma siły za nim biec w stronę swojej bramki, sprzedać zapomnieć

0

@Uukasz_93 kiedyś widziałem jak tam jeden drugiemu napisał że "a twój klub śmierdzi i w końcu wyjdą wasze wałki", a pisały ze sobą 2 madrycioki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?