Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 raphinha do sbc faktycznie się nadaje
0
@Kgorecki2500 pa jak to się robi barceloniarzu, w 1h 20min całe fut champy i o
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12777778#comment-12777778
0
somsiaaaaaaadyyyyyyy wróciiiiiiiiiiiłeeeeeeeeeem
https://zapodaj.net/images/b9a42e34cee91.jpg
https://zapodaj.net/images/f3eed026b9b67.jpg
https://zapodaj.net/images/57c13d4c8229f.jpg
a człowiek tylko na chwilę wyszedł z hogwarta żeby fut champy zagrać, pierwsze 4 mecze wyszedłem żeby szybciej było, skończyło się klasycznym 11-9 w rekordowym 1h 20min xD
1
@Kgorecki2500 wc baggio
0
@Janiama nie ma rąsi, fejk
3
@Luciano99 co ty mnie tu za gupoty tłumaczysz, ja pokazuje toty i same do łóżka skaczą, ty lepiej vegecie pomóż bo nawet złotego walkera nie trafia
2
@require szajs
3
@MesQueUnClub96 chyba dykte
0
@Kgorecki2500 ale to już było, i nie będzie więceeeeeeej
0
@Kgorecki2500 gdzie masz niby courtoisa w potm? ;x jak wygrywa bramkarz to znaczy że nie było nikogo innego dobrego w nominowanych, ale ea teraz leci w hajs i zawsze jest op typ w nominowanych
0
@Kgorecki2500 chyba zapomniałeś że głosują fifacze
0
@Kgorecki2500 nie będzie żadnego ter stegena aż do totsów barceloniarzu
0
Coś za szybko się w tym Hogwarcie leveluje, na samych kartkach z dziennika ile tego leci ;f
1
@Kengo mogliby już tego walkera cyfrowo przywrócić choćby po to żeby go uśmiercić w serii, zamiast udawać że prowadzi sielankę poza zasięgiem złych ludzi
1
@grejtxkrzychu 3060ti to jest minimum
0
@IronSanHybrid Duda rozdaje żołędzie?
1
@Joe_Pesci 32 pod 4k, 27 pod full hd
0
@Dieselzor to może fortnajt?
0
@Dieselzor minecraft
2
@Janas11224 w goticzka nie pograsz, wybór prosty
1
@Kgorecki2500 grywalny araujo wyszedł barceloniarzu
9
@Medium mi tam z buta ustawiło ultra xD igła, jednak co złomek za 15k to złomek za 15k
2
@Luciano99 trafiam z łuku toty w paczkach? xD
0
co wy chrzaniliście że trzeba czekać do którejś tam z tym hogwartem, pobrałem i normalnie gram od razu ;x
0
no, 20 minutek i hogwarcik pobrany
1
@Nazio87 jeszcze nie owujałem żeby w hogwarta grać na padzie
0
@Jakchcesz czyli na epic też trzeba czekać do 19?
0
kupował ktoś hogwarta przez epica? od razu jest dostęp czy tak jak na steamie czekanie?
4
@Rust_Cohle kurde, niechcący się kliknęło
https://zapodaj.net/images/708ed3c35f19e.jpg
0
https://www.eurogamer.pl/valve-zabezpiecza-sie-przed-dyrektywa-eu-o-prawach-konsumentow
rozwiń ktoś o wuj w tym chodzi, jak nie kliknę tego to co?