0

@Kgorecki2500 raphinha do sbc faktycznie się nadaje

0

@Kgorecki2500 pa jak to się robi barceloniarzu, w 1h 20min całe fut champy i o
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12777778#comment-12777778

0

somsiaaaaaaadyyyyyyy wróciiiiiiiiiiiłeeeeeeeeeem

https://zapodaj.net/images/b9a42e34cee91.jpg
https://zapodaj.net/images/f3eed026b9b67.jpg
https://zapodaj.net/images/57c13d4c8229f.jpg

a człowiek tylko na chwilę wyszedł z hogwarta żeby fut champy zagrać, pierwsze 4 mecze wyszedłem żeby szybciej było, skończyło się klasycznym 11-9 w rekordowym 1h 20min xD

1

@Kgorecki2500 wc baggio

0

@Janiama nie ma rąsi, fejk

3

@Luciano99 co ty mnie tu za gupoty tłumaczysz, ja pokazuje toty i same do łóżka skaczą, ty lepiej vegecie pomóż bo nawet złotego walkera nie trafia

2

@require szajs

3

@MesQueUnClub96 chyba dykte

0

@Kgorecki2500 ale to już było, i nie będzie więceeeeeeej

0

@Kgorecki2500 gdzie masz niby courtoisa w potm? ;x jak wygrywa bramkarz to znaczy że nie było nikogo innego dobrego w nominowanych, ale ea teraz leci w hajs i zawsze jest op typ w nominowanych

0

@Kgorecki2500 chyba zapomniałeś że głosują fifacze

0

@Kgorecki2500 nie będzie żadnego ter stegena aż do totsów barceloniarzu

0

Coś za szybko się w tym Hogwarcie leveluje, na samych kartkach z dziennika ile tego leci ;f

1

@Kengo mogliby już tego walkera cyfrowo przywrócić choćby po to żeby go uśmiercić w serii, zamiast udawać że prowadzi sielankę poza zasięgiem złych ludzi

1

@grejtxkrzychu 3060ti to jest minimum

0

@IronSanHybrid Duda rozdaje żołędzie?

1

@Joe_Pesci 32 pod 4k, 27 pod full hd

0

@Dieselzor to może fortnajt?

0

@Dieselzor minecraft

2

@Janas11224 w goticzka nie pograsz, wybór prosty

1

@Kgorecki2500 grywalny araujo wyszedł barceloniarzu

9

@Medium mi tam z buta ustawiło ultra xD igła, jednak co złomek za 15k to złomek za 15k

2

@Luciano99 trafiam z łuku toty w paczkach? xD

0

co wy chrzaniliście że trzeba czekać do którejś tam z tym hogwartem, pobrałem i normalnie gram od razu ;x

0

no, 20 minutek i hogwarcik pobrany

1

@Nazio87 jeszcze nie owujałem żeby w hogwarta grać na padzie

0

@Jakchcesz czyli na epic też trzeba czekać do 19?

0

kupował ktoś hogwarta przez epica? od razu jest dostęp czy tak jak na steamie czekanie?

4

@Rust_Cohle kurde, niechcący się kliknęło
https://zapodaj.net/images/708ed3c35f19e.jpg

0

https://www.eurogamer.pl/valve-zabezpiecza-sie-przed-dyrektywa-eu-o-prawach-konsumentow

rozwiń ktoś o wuj w tym chodzi, jak nie kliknę tego to co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?