Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w a ty łysego przez ścianę podglądasz
0
@wawrzyn1 wypiąłem z gniazdka bo musiałem telefon podładować
0
bayern w strachu, łaaa
28
nie grasz w lm, nie grasz w le, to na kogo oszczędzasz podstawę? i jeszcze coś chrzanisz o rozczarowaniu, sam to zrobiłeś wyjściowym składem
3
@Sulimo uciąć rękę i ból jak ręką odjął
3
ty to musisz iść, ale do almerii
8
wczoraj śmichy a dzisiaj madrycioki odrabiajo punkta, ogrodnik do kwietnia
1
@Firestone plan był żeby dać podstawie odpocząć przed rozgrywkami w europie, zapomniał jednak że nie ma 3 meczu
0
wgl dopiero teraz patrze na składy, garcia i roberto? szawi oszczędza podstawę na lige mistrzów czy co xD
0
@jacobFCB zamknie zamknie, zagra tak do dupy jak nawet ty się nie spodziewałeś że może zagrać xD
0
@fcbarcafan19 ultimate chicken horse
0
@13th ja jak myślałem że to córka tego lehmanna z niemiec
1
@JimMorrisonFCB z kfc
2
@Symson cięcia kosztów bo i tak tego nikt nie czytał
0
@Rust_Cohle mam złomka za 15k a ty nie masz
0
@hayek w arabii dostanie
1
@Kgorecki2500 wszyscy mają tylko ty nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa no ta, squad battles ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
@barcelonaLM a potem ci przyjdzie taki barceloniarz z pc'ta @Kgorecki2500 i będzie farmazonił jak to na pc nie jest cudownie i jak to mu się dobrze gra xD
0
@PatrychoO przecież haaland ma 3/3, sam sobie przeczysz barceloniarzu
0
@Kgorecki2500 bo jest do dupy w grze
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@kolomen2 vieira, gullit 86 nie ma nawet staminy
1
@don'T.R.I.P.e za mną 3 mycia klawy, za każdym razem działa inaczej, położe na złomku za 15k to może się wysuszy do końca bo tera nie działa tylko numeryczna i od q do p xD
0
@Kgorecki2500 ty biedaku, jak patrzę na ten twój skład to widzę jeden wielki fodder
0
@Kgorecki2500 najpierw to się robi z losową ikoną, wleci ci duplikat i będzie płacz
0
@Medium ty myślisz że ja nie mam zapasowej klawy i myszki? ;x
0
3 mycie klawy.. 3 raz działa inaczej xD klawisze już się same nie klikajo ale numeryczna i od q do p dalej nie chodzi.. no nic, położy się folie na złomku za 15k i odpali hogwarta to się może wysuszy
0
@Esteban_ where rąsia
5
@Janas11224 tylko pamiętaj żeby jeździć ostrożnie i zwracaj uwagę na warunki pogodowe bo nigdy nie wiadomo kiedy jakaś baba będzie szła poboczem
0
@Mario96w a skąd ja teraz wytrzasne chińczyka