2

@Mario96w a ty łysego przez ścianę podglądasz

0

@wawrzyn1 wypiąłem z gniazdka bo musiałem telefon podładować

0

bayern w strachu, łaaa

28

nie grasz w lm, nie grasz w le, to na kogo oszczędzasz podstawę? i jeszcze coś chrzanisz o rozczarowaniu, sam to zrobiłeś wyjściowym składem

3

@Sulimo uciąć rękę i ból jak ręką odjął

3

ty to musisz iść, ale do almerii

8

wczoraj śmichy a dzisiaj madrycioki odrabiajo punkta, ogrodnik do kwietnia

1

@Firestone plan był żeby dać podstawie odpocząć przed rozgrywkami w europie, zapomniał jednak że nie ma 3 meczu

0

wgl dopiero teraz patrze na składy, garcia i roberto? szawi oszczędza podstawę na lige mistrzów czy co xD

0

@jacobFCB zamknie zamknie, zagra tak do dupy jak nawet ty się nie spodziewałeś że może zagrać xD

0

@fcbarcafan19 ultimate chicken horse

0

@13th ja jak myślałem że to córka tego lehmanna z niemiec

1

2

@Symson cięcia kosztów bo i tak tego nikt nie czytał

0

@Rust_Cohle mam złomka za 15k a ty nie masz

0

@hayek w arabii dostanie

1

@Kgorecki2500 wszyscy mają tylko ty nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa no ta, squad battles ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

@barcelonaLM a potem ci przyjdzie taki barceloniarz z pc'ta @Kgorecki2500 i będzie farmazonił jak to na pc nie jest cudownie i jak to mu się dobrze gra xD

0

@PatrychoO przecież haaland ma 3/3, sam sobie przeczysz barceloniarzu

0

@Kgorecki2500 bo jest do dupy w grze

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@kolomen2 vieira, gullit 86 nie ma nawet staminy

1

@don'T.R.I.P.e za mną 3 mycia klawy, za każdym razem działa inaczej, położe na złomku za 15k to może się wysuszy do końca bo tera nie działa tylko numeryczna i od q do p xD

0

@Kgorecki2500 ty biedaku, jak patrzę na ten twój skład to widzę jeden wielki fodder

0

@Kgorecki2500 najpierw to się robi z losową ikoną, wleci ci duplikat i będzie płacz

0

@Medium ty myślisz że ja nie mam zapasowej klawy i myszki? ;x

0

3 mycie klawy.. 3 raz działa inaczej xD klawisze już się same nie klikajo ale numeryczna i od q do p dalej nie chodzi.. no nic, położy się folie na złomku za 15k i odpali hogwarta to się może wysuszy

0

@Esteban_ where rąsia

5

@Janas11224 tylko pamiętaj żeby jeździć ostrożnie i zwracaj uwagę na warunki pogodowe bo nigdy nie wiadomo kiedy jakaś baba będzie szła poboczem

0

@Mario96w a skąd ja teraz wytrzasne chińczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?