Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler znowu z kohelem chlałeś
0
@chavez tak jak tydzień temu? i tydzień wcześniej? i jeszcze wcześniej? ;x
1
@Firestone wszystko na swoim miejscu
0
@ptrx boli was wielki haalandinho
0
@Kessie nois
https://cdn.footballkitarchive.com/2021/12/31/HxcJ9UUhs2Dwea3.jpg
0
no co ja wam powiem somsiady
https://zapodaj.net/images/be2c5f7747544.jpg
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@ptrx bo martial jest w grze dobry, a ferralny nie, prosta matematyka
2
@Kgorecki2500 "chociaż to wielki kłopot też nie jest"
tatusia oszukasz, mamusie oszukasz, ale nas nie oszukasz barceloniarzu
2
@Kgorecki2500 jak na squad battles na amatorze
0
@Kgorecki2500 z tych słabych
5
@Kgorecki2500 nie dość że słaby to w duplikacie
0
@PatrychoO za co?
8
a wystarczyło go nominować.. to wszystko wasza wina
8
kounde gol i asysta a hejterzy i tak będą pisać że słaby mecz
0
@Objectivo wieczorem będzie miał robione alohomora
17
@clyde smacznego
0
@ranger3120 uwuwuwłeosas
0
@FanBarcYxD za ciotkę ominisa, wgl coś mało jej tam było ;f
1
@ranger3120 kupiec korzenny emhyr var emreis
2
@Medium w końcu będzie można zrobić majkela dżeksona
1
@Comentateiro czyli jak @GeneralXavi?
1
@Janas11224 jaskinie - jedno wielkie kopiuj wklej, otwierasz, wchodzisz, zbierasz skrzynie, nawet nikt jej nie broni xD merliny to samo tylko w kilku odmianach
3
@Rust_Cohle chrust to Liverpool ma w ataku, a faworki top
1
@PatrychoO wgl pani zielarka już zawitała na rulach 34 ( ͡~ ͜ʖ ͡°) kolega mi mówił
0
@IronSanHybrid a dopiero pod koniec gry się pewnie skapniesz, że jest umiejętność powiększająca obszar revelio ;x
0
@PatrychoO ale weź pan zmień te gacie bo wyglądasz jakbyś pracował u luciano
0
@Kgorecki2500 united to bierze
1
od początku mówiłem że arsenal się zesra metr przed kiblem, teraz już równia pochyła w dół jak liverpool
0
@Striker odkurzyłem ile się dało bez rozkładania złomka, 5 stopni ubyło, zużycie 100 i gra póki co nie gaśnie, może faktycznie wystarczyło odkurzyć, załatwię jakieś sprężone powietrze żeby jeszcze przedmuchać wentylatory grafy i powinno być git
0
@Striker 12