Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Atencjuszek s? ty biedaku
1
@Kidd trauma była na lata, piguły przestały pomagać
0
@Kidd no przecież skończył, bytom zaważył
11
@Medium jak to totti, 2006 bytom
0
@IronSanHybrid no ale fantastyczne to naprawdę gunwo ;x + uj im w dupę za deppa
0
@IronSanHybrid masz czar na niewidzialność
0
@Kazragore o bogowie, walka
0
@BartqRKO @IronSanHybrid tylko fortnajt przegrywy, ha tfe
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a ikony? carlos alberto/desailly
0
@ZwyklyKibicBarcy04 obaj są meh, idź lepiej w specjalnego koulibalyego
0
@Esteban_ mmmmm puuuuuuuu znaczy siuuuuuuuu
0
@PatrychoO i nic wartościowego, nawet foddera ;x
0
@Kgorecki2500 wingardle wiosła?!
0
@IronSanHybrid ta z animowanymi czachami to ta z deluxe?
1
@Kgorecki2500 najlepszy to w mojej wersji toty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Bulbazaur17 za innosa kurłła
0
@PatrychoO uu w końcu paczki warto otworzyć
6
@arsenallondyn0 i to niby je ładne?
1
@Maker0 wyrazy spuczucia
0
@Hubsao z nimi nigdy nie wiadomo
0
Za 5 dni konfa high league, o ile najman raczej nie będzie w tym temacie kręcił beki ani nic, to ciekawe jaką narrację obierze stary muran, o ile wgl wyjdzie.
7
Pasożyt będzie się trzymał jak umtiti
0
@MesQueUnClub_87 aha
0
@MesQueUnClub_87 a tak konkretnie to w czym?
0
ale łby i mimikę to w tym hogwarcie spieprzyli
1
@masq jak dla mnie to wszystkie 3 części jedno i to samo
2
@Nazio87 w mieście łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?
9
@Emhyr twitch to by zagrał i w kierki jakby były tak nahypowane
2
@gumaz benchmana
1
@CulerParaSiempre guardiola będzie mu podawał bidon?