0

@Atencjuszek s? ty biedaku

1

@Kidd trauma była na lata, piguły przestały pomagać

0

@Kidd no przecież skończył, bytom zaważył

11

@Medium jak to totti, 2006 bytom

0

@IronSanHybrid no ale fantastyczne to naprawdę gunwo ;x + uj im w dupę za deppa

0

@IronSanHybrid masz czar na niewidzialność

0

@Kazragore o bogowie, walka

0

@BartqRKO @IronSanHybrid tylko fortnajt przegrywy, ha tfe

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a ikony? carlos alberto/desailly

0

@ZwyklyKibicBarcy04 obaj są meh, idź lepiej w specjalnego koulibalyego

0

@Esteban_ mmmmm puuuuuuuu znaczy siuuuuuuuu

0

@PatrychoO i nic wartościowego, nawet foddera ;x

0

@Kgorecki2500 wingardle wiosła?!

0

@IronSanHybrid ta z animowanymi czachami to ta z deluxe?

1

@Kgorecki2500 najlepszy to w mojej wersji toty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Bulbazaur17 za innosa kurłła

0

@PatrychoO uu w końcu paczki warto otworzyć

6

@arsenallondyn0 i to niby je ładne?

1

@Maker0 wyrazy spuczucia

0

@Hubsao z nimi nigdy nie wiadomo

0

Za 5 dni konfa high league, o ile najman raczej nie będzie w tym temacie kręcił beki ani nic, to ciekawe jaką narrację obierze stary muran, o ile wgl wyjdzie.

7

Pasożyt będzie się trzymał jak umtiti

0

0

@MesQueUnClub_87 a tak konkretnie to w czym?

0

ale łby i mimikę to w tym hogwarcie spieprzyli

1

@masq jak dla mnie to wszystkie 3 części jedno i to samo

2

@Nazio87 w mieście łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?

9

@Emhyr twitch to by zagrał i w kierki jakby były tak nahypowane

2

@gumaz benchmana

1

@CulerParaSiempre guardiola będzie mu podawał bidon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?