Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@maroon i znowu skandal bo baby dalej będą dicka jadły, no i te całe LPG
0
@Kessie na B5 stare dupy tylko, młode na B8
0
@MesQueUnClub96 Punto to ci kohel zakłada na dobranoc
2
@AlexDark00 wszyscy wiedzą że dupeczki tylko na passeratti lecą
11
@Janas11224 przecież nikt cię nie broni
4
@Janas11224 ja mam iść? uno reverse @wpwelement
7
@Janas11224 tłumacz tłumacz, tylko żeby na dmuchaniu ci nic nie pokazało bo będzie cyk i po audicy
76
@Janas11224 "W myśl definicji ustawowej pobocze to część drogi przylegająca do jezdni, która może być przeznaczona do ruchu pieszych lub niektórych pojazdów, postoju pojazdów, jazdy wierzchem lub pędzenia zwierząt."
Ty oddaj bo to z laysow się nie liczy
109
@Janas11224 a ty poboczem jeździsz, że ci przeszkadza?
0
@DaPidejpi ale by miał miejsce na giry, a tak nie ma ani złomka za 15k ani miejsca na giry
1
@require nie zdobyłby bo Messi by tu cały czas był
0
@wpwelement pamiętasz naszą pogawędkę w odwołaniu na temat regulaminu? miałeś podać dalej, podałeś?
0
@Graves nie ma co się cieszyć, albo od razu wychodzą albo jak już gram to z prosem xD
2
@Luciano99 ja wam tylko przypomnę że nie mogę przestać trafiać
https://zapodaj.net/images/be2c5f7747544.jpg
0
@barcelonaLM no przecież ma short passing 97 i long passing 95 ;f 98 vision
0
@Kgorecki2500 szczypior odpal sobie futbina i zobacz karty z 22 ile kosztowały podczas totsów a nie mi tu świrujesz
0
@Kgorecki2500 co zarobisz? w maju jak już totsy będą i toty poniżej mln? xD
0
@Kgorecki2500 on nigdy nie będzie warty nawet 1mln
0
@Kgorecki2500 jak nie kupisz jak kupisz XD on jest cały czas w paczkach
2
@Kgorecki2500 za tyle to masz xaviego w prime, a bierzesz jakiegoś ferralnego co jest na wylocie z barcy.. i ty się nazywasz barceloniarzem? ha tfe
8
@Kondziubarca a to tylko początek ich zalet
2
@BoreekxD rąsia or didnt happen
0
@pioz123 nie po pierwszej połowie tylko już przed sezonem, i każdym następnym
0
@FcPortoFan1999 to jeszcze komisyjnie city do 4 ligi i manu oficjalnie to bierze
3
@MesQueUnClub96 150 monet 1gr które ci stary rzucił do liczenia to nie 150zł
1
@Firestone od początku mówiłem że arsenal się zesra, a manu to bierze
1
@Deviler znowu z kohelem chlałeś
0
@chavez tak jak tydzień temu? i tydzień wcześniej? i jeszcze wcześniej? ;x
1
@Firestone wszystko na swoim miejscu
0
@ptrx boli was wielki haalandinho