0

0

@Striker 32gb ram 3600, na menedżerze pokazuje że z jakąś połowę bierze xD na grafice mi temp do 80 dochodzi, a gra się zamyka gdy zużycie grafy skacze do 100, trzeba przeczyścić bo na niższych ustawieniach tak samo się dzieje, a 3 pierwsze dni chodziła normalnie przecież na ultra

0

@Striker hmmmmm może trza odkurzyć złomka, nie podobają mi się temperatury i zużycie grafy na menedżerze

0

@PatrychoO daleko jesteś? Na początku ja też miałem git, a teraz 31lv 60%

0

@PatrychoO no jest zwiecha i się zamyka, przez pierwsze dni tego nie było, a teraz co chwilę savy robię ;f patrzyłem na niższych ustawieniach i też, aż stery do grafiki zaktualizowałem i nic

0

@PatrychoO od 2 dni są crashe, spieprzyli w patchu czy coś, ogólnoświatowy problem :)

0

@Encore koks crashe

3

@Hosh już nie musisz, zweryfikowałem

0

@partymaker o dziwo, była obawa o celowanie ale jest git

0

ten najbliższy high league zapowiada się na jedno wielkie iksDe - bomba w pierdlu, muran żałoba, dubiel kontuzja, zara im cała karta się wysypie ;x

0

żeby ino nie oddawał tylko sam strzelał

0

@Bulbulator 50%, wczoraj miałem glitcha gdzie mnie zablokowało w pokoju życzeń bo się cutscenka skończyła ze mną w miejscu gdzie postawiłem stół zielarski, który stał się niewidzialny i nie dało się z nim nic zrobić, niewidzialna ściana ze mną w środku bez możliwości wyjścia ^.^

1

Od jakiś 2 dni są w tym hogwarcie crashe, jakiś patch chyba spieprzyli bo pierwsze dni po premierze tego nie było, ino się człowiek wnerwia i co chwile zapisuje

3

@Marti33 jaki nick miałeś wcześniej?

0

ja to się dziwię że to psg nie wychodzi na 3 śo z hakimim i mendesem na wahadłach tylko z jakimś zaire w pomocy ;f

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato jak trenera repki odklei żeby go powołać

2

@VegetaPolska nie ma lekko, nawet w walentynki mu nie odpuszczają


2

@Deviler walisz tynki?

7

@Kessie wstawiasz to dopiero jako 17 od wczoraj

0

@IronSanHybrid ty wiesz że na miotle też działa revelio ;x

0

@IronSanHybrid jak ślimak jakiś, jak ja mam 12h 28 lv, dedala mi 1 brakuje, alohomora prawie 3, merlin też końcówka ;f

1

@Transu96 w swoim pokoju życzeń miałem na środku stoły z donicami powstawiane, i mi teraz włączyło questa z tym smykiem co mi dał torbe na zwierzęta.. stół stał się niewidzialny, ja jestem utknięty w miejscu w którym powinien być stół, ten skrzat też ma niewidzialną ściane i idzie w miejscu ^.^

0

dzizus jaki bug w hogwarcie znaleziony.. spoiler

0

uu mocarny jovetic wyszedł w fifce, must have bo w bundelidze nie ma napastników za dobrych

1

@Benz to niezłe ostatnie 5 lat
2021/2022 Real Madryt
2020/2021 Chelsea F.C.
2019/2020 Bayern Monachium
2018/2019 Liverpool F.C.

0

@Domin7777 w fifce git

0

@Mario96w wtedy się gniewamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?