Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium i wszystko spalone hehe
0
@Messibestplayerintheworld z okazji kolejnego wbiertalu w europie przyjmij tę oto bezcenną koszulkę z numerem 100
1
@Kessie Zara was będzie 2, pamiętam jak mi turniej do fifki kasował za przypominanie
0
@TheNekro94 podważanie decyzji moderacji!?
10
@Comentateiro kolego, chyba się zapominasz jaką bramkę strzelił psg
0
@PatrychoO nie da się wbić mniej niż 11, no chyba że gracie barceloniarzami ;x
2
panie kurłła ale to będzie chodziło jak messi wróci, kontuzje przeminą, a kartki wygasną
0
@PatrychoO chyba u was w squad battles
0
@PatrychoO w fucie to sie gra niewymiennymi first ownerami, a wymienne sprzedaje
0
@Kgorecki2500 chyba na pc, mówiłem barceloniarzu że stracisz, a spadnie jeszcze bardziej
1
@Pawel13sz szawi łysego, a łysy czawiego
0
@Gaz "kim chcesz" czyli haalandem? ;x
0
@Gaz tak
0
@Gaz akurat mi się Hogwart crashowal bo Złomek był zakurzony, po odkurzeniu top top top, a wam na konsolach widziałem co się dzieje ;x
0
@draxidox no ta co cyckami świeci i się biła z sheeyą
1
13700 przy 60ti? To już było wziąć 12 coś i dołożyć do grafiki
1
@Bamek94 gdzie hogwart a gdzie wiedźmin
4
@Rust_Cohle teraz taka cwana, a jak przyszło co do czego to anala nie umiała
2
@IronSanHybrid gargamel to jest w smerfach
0
@Danny Gaucho jestem na screenie? jestem
4
@Kidd człowiek tylko na chwilę zaczął pracować i tyle go ominęło
1
@gumaz sodoma i gomora
0
@szymonekk i 100 bezrobotnych
1
@Jakchcesz czy chodzi o dicka
2
@Kessie chyba miesiąc bo drugi raz koparką nie będę przyjeżdżać
7
@AlexDark00 @Medium opinia
2
Komentarz usunięty
0
@Kessie podgrzewali nad zniczami kanalie
5
@Vhaeraun panie ferdku afera jest, @Danny Gaucho wódkie na cmentarzu chlał z @IronSanHybrid
37
ale co kohel się nacieszył przez 14 minut to jego xD