0

A żebyś wiedział. (poznałem po czcionce)

16

Tak odnośnie ostatnich wydarzeń w tym pięknym, nadwiślańskim kraju...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZJhQaFvUVUV2MOgLHDXJXjAWB5bubA9R.jpg

xDDD

0

No wiem, że ten po prawej to Cantona.
Ale ja to taki śmieszek jestem trochę, więc zażartowałem.

23

Który to Ty?

0

Teraz mamy sędziów zawodowych; kiedyś byli to często np. dorabiający sobie dentyści :)

1

prawie 6 paczek ^^
ale przyznaję, piękna jest

0

Bardzo ładny herb. Pozdrawiam.

4

To takie dopowiedzenie, by janusze futbolu wiedzieli gdzie to jest ;)

13

When Ronaldinho introduced Kobe to 17 year old Leo Messi:

0

I będzie nam smutno, że Złotą Piłkę zdobędzie w barwach innego klubu :/

0

nieeeee?? :((((

0

Justina chciałbym z sentymentu do jego starego ;)
Wiem, że w obecnej sytuacji kadrowej nie ma na to szans.
Niemniej fajnie byłoby móc kupić po latach koszulkę Barcy z nazwiskiem Kluivert :))

15

Jak Gomes wróci z wypożyczenia, to Rakitić nie będzie potrzebny.

0

Ten młody, co ma blog kulinarny? :)
Swoją drogą, chciałbym Justina do nas...

0

Solidny mecz w wykonaniu całej drużyny.
Suarez standardowo kopał się cały mecz po czole, żeby pod koniec pyknąć miodzio brameczkę.

1

Kluivert i Messi :)))

4

How was Spain?

0

Już można wystawiać oceny :)

0

Już można wystawiać :)

0

Niemniej my walczymy jeszcze w LM, co jest priorytetem, więc pewnie jakieś wtopy jeszcze będą, a materace będą chciały to wykorzystać ;)

0

6

Z tym Atlético się zgodzę. Kto zgarnie trzy punkty, ten zgarnia całą pulę.

0

Wiem, mega i do tego pierwsza bramka w barwach Barcy.
Niemniej ta przewrotka była tak nietypowa i finezyjna, że stawiam ją wyżej ;)

2

Ronaldinho przewrotką po asyście Xaviego:
Przyjęcie klatką - obrót - przewrotka - gol.


To było niesamowite.

0

no mega konstruktywna odpowiedź... co jest tu brednią?

2

Motyla noga, kiepsko u nas z linią ataku jak tak sobie pomyślę :/

Jedyna nominalna "9" ostatnio coś tam się budzi, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Z Suarezem będzie jak w ruletce - ciężko przewidzieć w jakiej będzie formie w następnym meczu.

1 skrzydłowy - kontuzja (daj mu Panie Boże zdrówko);
drugi gra jakieś ogony, więc jeśli miałby stanowić o sile ataku, to musiałby zacząć grać, a na to się nie zanosi (EV woli już 442 niż wpuścić Malcoma :(

Jedyny ofensywny pomocnik (Coutinho) gra piach, że ciężko wierzyć w to, że może być decydujący w końcówce sezonu.

Także jeśli Dembuś zacznie chorować, Suarez znowu wpadnie do studni z burgerami, Cou nagle nie dostanie w łeb magiczną różdżką, a Malcom nie wpadnie w oko EV, to zostajemy tylko z Messim.
I to jest jednocześnie przygnębiające i dające nadzieję, bo Leoś gra ostatnio taki kosmos, że naprawdę może nam sam wygrać LM...

Aha, Boatenga pominąłem, bo to jest jakieś nieporozumienie.
Myślę, że można było bardziej się postarać w zimowym okienku i sprowadzić gracza pokroju Van Persiego czy Rooneya, kogoś kto był kiedyś w czołówce i z tej ławki naprawdę mógłby coś dać.

Tyle, elo.

3

Ekspert nr 1 w tym kraju.

0

Prawdopodobnie Borek z Wichniarkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?