Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A żebyś wiedział. (poznałem po czcionce)
16
Tak odnośnie ostatnich wydarzeń w tym pięknym, nadwiślańskim kraju...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZJhQaFvUVUV2MOgLHDXJXjAWB5bubA9R.jpg
xDDD
0
No wiem, że ten po prawej to Cantona.
Ale ja to taki śmieszek jestem trochę, więc zażartowałem.
23
Który to Ty?
0
Teraz mamy sędziów zawodowych; kiedyś byli to często np. dorabiający sobie dentyści :)
1
prawie 6 paczek ^^
ale przyznaję, piękna jest
0
Bardzo ładny herb. Pozdrawiam.
24
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_bJJZxqePiXMdonz4pAFZxI1rfqanEdxq,w400.jpg
4
To takie dopowiedzenie, by janusze futbolu wiedzieli gdzie to jest ;)
13
When Ronaldinho introduced Kobe to 17 year old Leo Messi:
0
I będzie nam smutno, że Złotą Piłkę zdobędzie w barwach innego klubu :/
0
nieeeee?? :((((
0
Justina chciałbym z sentymentu do jego starego ;)
Wiem, że w obecnej sytuacji kadrowej nie ma na to szans.
Niemniej fajnie byłoby móc kupić po latach koszulkę Barcy z nazwiskiem Kluivert :))
15
Jak Gomes wróci z wypożyczenia, to Rakitić nie będzie potrzebny.
0
Ten młody, co ma blog kulinarny? :)
Swoją drogą, chciałbym Justina do nas...
0
Solidny mecz w wykonaniu całej drużyny.
Suarez standardowo kopał się cały mecz po czole, żeby pod koniec pyknąć miodzio brameczkę.
1
Kluivert i Messi :)))
4
How was Spain?
0
Już można wystawiać oceny :)
0
Już można wystawiać :)
0
Niemniej my walczymy jeszcze w LM, co jest priorytetem, więc pewnie jakieś wtopy jeszcze będą, a materace będą chciały to wykorzystać ;)
0
https://www.fcbarca.com/mecz/6836/villarreal-cf-fc-barcelona/oceny-za-mecz
Tylko mi nie działa??
6
Z tym Atlético się zgodzę. Kto zgarnie trzy punkty, ten zgarnia całą pulę.
6
Kaczki na Jowiszu.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UYlwH6GxzXziJJDrPiCQUxAPNL7iCdoV.jpg
0
Wiem, mega i do tego pierwsza bramka w barwach Barcy.
Niemniej ta przewrotka była tak nietypowa i finezyjna, że stawiam ją wyżej ;)
2
Ronaldinho przewrotką po asyście Xaviego:
Przyjęcie klatką - obrót - przewrotka - gol.
To było niesamowite.
0
no mega konstruktywna odpowiedź... co jest tu brednią?
2
Motyla noga, kiepsko u nas z linią ataku jak tak sobie pomyślę :/
Jedyna nominalna "9" ostatnio coś tam się budzi, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Z Suarezem będzie jak w ruletce - ciężko przewidzieć w jakiej będzie formie w następnym meczu.
1 skrzydłowy - kontuzja (daj mu Panie Boże zdrówko);
drugi gra jakieś ogony, więc jeśli miałby stanowić o sile ataku, to musiałby zacząć grać, a na to się nie zanosi (EV woli już 442 niż wpuścić Malcoma :(
Jedyny ofensywny pomocnik (Coutinho) gra piach, że ciężko wierzyć w to, że może być decydujący w końcówce sezonu.
Także jeśli Dembuś zacznie chorować, Suarez znowu wpadnie do studni z burgerami, Cou nagle nie dostanie w łeb magiczną różdżką, a Malcom nie wpadnie w oko EV, to zostajemy tylko z Messim.
I to jest jednocześnie przygnębiające i dające nadzieję, bo Leoś gra ostatnio taki kosmos, że naprawdę może nam sam wygrać LM...
Aha, Boatenga pominąłem, bo to jest jakieś nieporozumienie.
Myślę, że można było bardziej się postarać w zimowym okienku i sprowadzić gracza pokroju Van Persiego czy Rooneya, kogoś kto był kiedyś w czołówce i z tej ławki naprawdę mógłby coś dać.
Tyle, elo.
3
Ekspert nr 1 w tym kraju.
0
Prawdopodobnie Borek z Wichniarkiem.