2

Komentarz usunięty

3

@Kitek1640 Temat rzeka. Ale skoro bandyci i bandyci w mundurach mają, to ja jako porządny obywatel mam nie mieć?

0

@Piotr97 takim składem się najtrudniej zarządza. Pomijając tych, którzy przyszli i MY TU MAMY PINIONDZ WINC BEDZIEM WYGRYWAC. Niech giną.

1

Ech, znowu "Poranny" przegląd prasy. Trzeba się przestawić z browara na kawę.

0

@gapkinha Z Xavim to akurat zbijesz pionę na trybunach.

7

Teraz na pewno wyjdzie z cienia Messiego!

1

@Emhyr Ale musisz tam iść, bo chodzisz tam do pracy.

3

@MesQueUnClub96 Slim Shady

1

Easy 40. Tak ze 44 pyknie.

1

Marca, ale Ty mnie teraz zaimponowałaś.

0

@Rogo123 znalazłem metodą próbowania wszystkich, które były dostępne w sklepie. Przeglądarka nazywa się po prostu "Browser" xD
Znajdziesz ją po tym, że ma ikonkę jak zakaz wjazdu z tym przekreśleniem ukośnym. Blokuje elegancko reklamy i pop-upy.

2

@wasacz Mordo, Arda już u nas nie gra...

1

@OskP niech słuchają w radiu ćwoki xD

0

@robertocarlos76 no to taka próba generalna pierwszego składu przed nowym sezonem.

0

@OnlyCules wy tam się bierzcie za granie, a cyferki zostawcie statystykom.

2

@Aragorn33 to jeszcze część rozliczenia transferu za Neymara.

0

@tristan87 lepiej białego w czarnej niż czarnego w białej.

5

2023 rok, a niektórzy dalej nie potrafią sobie ogarnąć transmisji meczu xD

4

@ef u mnie w domu będzie, na strumyczku

1

@Artysta9 still better skrzydłowy than Ferran

0

@tomasthc ale jaki masz problem?

1

@pacior95 tudzież Smart tv / tv box i przeglądarka z blokerem reklam

20

Jak niby Barcelona się ośmiesza? Jeszcze miesiąc temu Dembele mówił tu czy tam, że "tylko Barca, chcę tu wygrać LM, bla bla bla", a potem nagle "elo, ja jednak zawijam. Na tym etapie Barca poczyniła plany budowy drużyny, wzmocnienia innych pozycji, nike nie spodziewał się - 1 na pozycji prawoskrzydłowego. Ta sytuacja mocno skomplikowała przygotowania do nowego sezonu, więc tak - komplikowanie odejścia Dembusiowi i PSG to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.

17

@Andy83 ...to ten, gdy założyłeś tu konto.

1

No i elegancko, można zamykać skład.

1

Le Cabaret xD

1

@MesQueUnClub96 3 różne = karny

0

@Artysta9 Silva może śmiało grać na pozycji prawoskrzydłowego z rolą cofniętego napastnika.

13

Gdybym zobaczył ten nagłówek 10 lat temu xD

0

Coś przegapiłem, czy w obecnym presezonie nie ma ocen pomeczowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?