Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
3
@Kitek1640 Temat rzeka. Ale skoro bandyci i bandyci w mundurach mają, to ja jako porządny obywatel mam nie mieć?
0
@Piotr97 takim składem się najtrudniej zarządza. Pomijając tych, którzy przyszli i MY TU MAMY PINIONDZ WINC BEDZIEM WYGRYWAC. Niech giną.
1
Ech, znowu "Poranny" przegląd prasy. Trzeba się przestawić z browara na kawę.
0
@gapkinha Z Xavim to akurat zbijesz pionę na trybunach.
7
Teraz na pewno wyjdzie z cienia Messiego!
1
@Emhyr Ale musisz tam iść, bo chodzisz tam do pracy.
3
@MesQueUnClub96 Slim Shady
1
Easy 40. Tak ze 44 pyknie.
1
Marca, ale Ty mnie teraz zaimponowałaś.
0
@Rogo123 znalazłem metodą próbowania wszystkich, które były dostępne w sklepie. Przeglądarka nazywa się po prostu "Browser" xD
Znajdziesz ją po tym, że ma ikonkę jak zakaz wjazdu z tym przekreśleniem ukośnym. Blokuje elegancko reklamy i pop-upy.
2
@wasacz Mordo, Arda już u nas nie gra...
1
@OskP niech słuchają w radiu ćwoki xD
0
@robertocarlos76 no to taka próba generalna pierwszego składu przed nowym sezonem.
0
@OnlyCules wy tam się bierzcie za granie, a cyferki zostawcie statystykom.
2
@Aragorn33 to jeszcze część rozliczenia transferu za Neymara.
0
@tristan87 lepiej białego w czarnej niż czarnego w białej.
5
2023 rok, a niektórzy dalej nie potrafią sobie ogarnąć transmisji meczu xD
4
@ef u mnie w domu będzie, na strumyczku
1
@Artysta9 still better skrzydłowy than Ferran
0
@tomasthc ale jaki masz problem?
1
@pacior95 tudzież Smart tv / tv box i przeglądarka z blokerem reklam
20
Jak niby Barcelona się ośmiesza? Jeszcze miesiąc temu Dembele mówił tu czy tam, że "tylko Barca, chcę tu wygrać LM, bla bla bla", a potem nagle "elo, ja jednak zawijam. Na tym etapie Barca poczyniła plany budowy drużyny, wzmocnienia innych pozycji, nike nie spodziewał się - 1 na pozycji prawoskrzydłowego. Ta sytuacja mocno skomplikowała przygotowania do nowego sezonu, więc tak - komplikowanie odejścia Dembusiowi i PSG to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.
17
@Andy83 ...to ten, gdy założyłeś tu konto.
1
No i elegancko, można zamykać skład.
1
Le Cabaret xD
1
@MesQueUnClub96 3 różne = karny
0
@Artysta9 Silva może śmiało grać na pozycji prawoskrzydłowego z rolą cofniętego napastnika.
13
Gdybym zobaczył ten nagłówek 10 lat temu xD
0
Coś przegapiłem, czy w obecnym presezonie nie ma ocen pomeczowych?