agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Szybko wrócił do gry
0
Medvedev "świetny " początek meczu
2
@FcPortoFan1999 No tak po prawdzie to ja zaczęłam jednym komentarzem i nie spodziewałam się, że tam rozpęta się burza xD
1
@FcPortoFan1999 Oo myślałam że ten set był najkrótszy
0
Tylko 27 minut trwał set xD
0
@Encore Też tak mi się wydaje. Chociaż Coco gra dobrze ale raczej nie pokona Sabalenki.
1
Sabalenka ekspresowo idzie po pierwszego seta
2
@adi7adi8 Gra na aferę ale na dłuższą metę z takim graniem nie ujedzie
0
@FcPortoFan1999 A Carlitos i Zverev dopiero o 2:30 a ja w czwartek o 6 do roboty, nie ma szans, że skończą ten mecz do tej godziny:/
0
@mekston Wiadomo ale życzę mu chociaż tego półfinału
0
@Encore Oby Tiafoe wygrał
0
@FcPortoFan1999 Pewnie, że nie ale co on odwala chwilami to głowa mała
0
Nie no Fritz to jednak jest cienki
0
Publiczność dalej nie ogarnia ,że Djoko nie należy tak drażnić np. biciem braw gdy on zepsuje pierwszy serwis bo jego to nakręca i zaczyna się z nimi bawić
0
Nie no ale gema ugrał, jest git ^^
0
@JimMorrisonFCB tyle wystarczy
@mekston i będzie 8-0
0
Fritz to czereśniak.
1
@Rust_Cohle Nope
3
Brawo Coco, niech wygra cały turniej.
1
@MesQueUnClub96 Ale przecież Hubert dzisiaj nie gra^
3
Dzisiejszy poziom gry Ostapenko to jakiś żart. Coco gra super no Jelena gra kryminał.
1
@mekston Zverev od 4 seta wyglądał już na maksa na wypompowanego i to dodatkowy punkt dla Carlitosa. Niech zagra swoje i powinno być dobrze.
0
@Piorun Komentator mówił, że oni się przyjaźnią i Rublev jest ojcem chrzestnym dziecka Meda ale czy to prawda to nie wiem.
0
Zverev wygrywa mecz w pięciu setach. Prawie 5 godzin gry potwornie zmęczony i to dobra informacja.
0
Zverev o seta od wygrania z Sinnerem. Alex musisz
1
Ciocia Jabeur ładnie baty dostaje póki co
0
@tbas Pełna zgoda. Dla takich zawodników chodzi się na mecze i ogląda je z uśmiechem.
1
@FcPortoFan1999 To prawda. A do tego z uśmiechem na twarzy. No cieszy się tym wszystkim i to jest najfajniejsze.
0
@FcPortoFan1999 Przyjdzie pora podbić korty Australii
1
@kuz Może i grał, zapytaj go ;)
@FcPortoFan1999 w jego przypadku taka zagwozdka jest fajna bo na każdej jest bestią :D