0

@FcPortoFan1999 Szybko wrócił do gry

0

Medvedev "świetny " początek meczu

2

@FcPortoFan1999 No tak po prawdzie to ja zaczęłam jednym komentarzem i nie spodziewałam się, że tam rozpęta się burza xD

1

@FcPortoFan1999 Oo myślałam że ten set był najkrótszy

0

Tylko 27 minut trwał set xD

0

@Encore Też tak mi się wydaje. Chociaż Coco gra dobrze ale raczej nie pokona Sabalenki.

1

Sabalenka ekspresowo idzie po pierwszego seta

2

@adi7adi8 Gra na aferę ale na dłuższą metę z takim graniem nie ujedzie

0

@FcPortoFan1999 A Carlitos i Zverev dopiero o 2:30 a ja w czwartek o 6 do roboty, nie ma szans, że skończą ten mecz do tej godziny:/

0

@mekston Wiadomo ale życzę mu chociaż tego półfinału

0

@Encore Oby Tiafoe wygrał

0

@FcPortoFan1999 Pewnie, że nie ale co on odwala chwilami to głowa mała

0

Nie no Fritz to jednak jest cienki

0

Publiczność dalej nie ogarnia ,że Djoko nie należy tak drażnić np. biciem braw gdy on zepsuje pierwszy serwis bo jego to nakręca i zaczyna się z nimi bawić

0

Nie no ale gema ugrał, jest git ^^

0

@JimMorrisonFCB tyle wystarczy
@mekston i będzie 8-0

0

Fritz to czereśniak.

1

3

Brawo Coco, niech wygra cały turniej.

1

@MesQueUnClub96 Ale przecież Hubert dzisiaj nie gra^

3

Dzisiejszy poziom gry Ostapenko to jakiś żart. Coco gra super no Jelena gra kryminał.

1

@mekston Zverev od 4 seta wyglądał już na maksa na wypompowanego i to dodatkowy punkt dla Carlitosa. Niech zagra swoje i powinno być dobrze.

0

@Piorun Komentator mówił, że oni się przyjaźnią i Rublev jest ojcem chrzestnym dziecka Meda ale czy to prawda to nie wiem.

0

Zverev wygrywa mecz w pięciu setach. Prawie 5 godzin gry potwornie zmęczony i to dobra informacja.

0

Zverev o seta od wygrania z Sinnerem. Alex musisz

1

Ciocia Jabeur ładnie baty dostaje póki co

0

@tbas Pełna zgoda. Dla takich zawodników chodzi się na mecze i ogląda je z uśmiechem.

1

@FcPortoFan1999 To prawda. A do tego z uśmiechem na twarzy. No cieszy się tym wszystkim i to jest najfajniejsze.

0

@FcPortoFan1999 Przyjdzie pora podbić korty Australii

1

@kuz Może i grał, zapytaj go ;)
@FcPortoFan1999 w jego przypadku taka zagwozdka jest fajna bo na każdej jest bestią :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?