agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jeszcze tylko niech Zverev wygra i będzie elegancko
0
@Encore On jest dobrze przygotowany mentalnie, zbytnio się nie przejmuje, że broni tytułu. Skupia się mecz po meczu i tyle.
0
@Encore No i git, grać swoje i będzie dobrze.
1
Brawo Carlitos. Zmieścił się w 2 godzinach gry. Pięknie się bawi grą i o to chodzi.
0
No i Carlitos laga w grze złapał,za prosto szło i się rozluźnił za bardzo
1
Piękna gra Alcaraza. Oby tak dalej
1
Ten forehand jest zabójczy
0
Zabawa Carlitosa trwa w najlepsze
0
@FcPortoFan1999 Mecze Carlitosa są zawsze ciekawe
3
@michal26 No musi mieć szerszy repertuar zagrań. Kilka piłek mocno zagranych, zaraz jakieś slajsy, potem drop. To musi być urozmaicona gra a nie walenie tylko jedno i to samo. Niech ona sobie serio pooglada mecze Djoko i Carlitosa, Federera jak jeszcze grał i popatrzy jak powinien wyglądać tenis kompletny.
2
@michal26 Zobaczę ten wywiad jak wrócę z pracy
1
@Popitek12 No way, dla dobra tego sportu musi być finał Djoko- Carlitos. Tylko oni są w stanie zapewnić show na nieosiągalnym dla innych poziomie.
1
@michal26 Może, akurat on jest idealnym przykładem jak nawet pod presją można się fantastycznie bawić meczem.
1
@tbas No właśnie ona gra jak za karę. Nie potrafi się przy okazji gry bawić.
0
Ładnie ją rozwaliła w tym secie . Ale żeby Igi nie było nawet w ćwierćfinale to lekki przypał
1
Iga jest taka jednowymiarowa. Tylko gra siłowa a gdzie jakieś dropy czy slajsy. Cokolwiek żeby zagrać inaczej. Trochę jak na liderkę rankingu przez tyle czasu to słabo pod tym względem.
0
Ostapenko już 4-0 i wszystko jej wychodzi
0
@tbas Mentalnie chyba siadła już
0
Oj Iga chyba już tego nie odrobi
5
Iga przegrała drugiego seta
0
Tiafoe pięknie już 2-0 w setach.
0
@karci0 Trzeba najpierw mieć mózg żeby mieć uszczerbek
0
Grają jak pipy. Banda cieniasów
0
Gra Barcelony to dno.
0
@barcelonaLM Jeźdźiec bez głowy .
2
Shelton w ćwierćfinale, świat się kończy..
0
@KacperVEB No trochę jakby mocy nie miał. Może ten set go nakreci pozytywnie.
0
Tommy Paul wraca do gry . Jest duża szansa na wygranie 3 seta.
1
@mekston Ja tak samo wolę Zvereva i trzymam kciuki za niego w 4 rundzie. Aczkolwiek mam wrażenie, że forma Carlitosa z meczu na mecz wyższa i jak utrzyma Swoją grę to sobie poradzi . Chociaż najpierw niech jutro wygra.
1
@mekston No Djoko to tam rozwali kogo by nie dostał . Ale Paul dzisiaj fatalna gra. Swoją drogą w części Carlitosa ci co powinni grać dalej to rękami i nogami się trzymają a w części Nole same przegrywy.