1

@FcPortoFan1999 Od stanu 3-0 w pierwszym secie gra dramatycznie. Nic mu nie wychodzi

0

@MesQueUnClub96 Ciemne ciemne

0

@FcPortoFan1999 Ale nie bądź taki pewny ,że obaj awansują do ćwierćfinału, równie dobrze żaden może tam nie dotrzeć. Niech najpierw wygrają 4 rundę

0

@MesQueUnClub96 Nie lubię go po prostu a lubię Stana .

0

Wawrinka już chyba bez sił. No on akurat wieku nie oszuka. Ale Sinner jest jak najbardziej do ogrania

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak

0

@FcPortoFan1999 Oby Wawrinka wyrównał

0

I Wawrinka oddał gema . Ciekawe czy go nie opuściły siły już

0

@takisobiektos Mi się podoba publika w Ameryce. Fajnie reagują.

0

@FcPortoFan1999 Albo nagle zacznie grać, różnie to bywa

0

Wawrinka wygrał drugiego seta 6-2 , oby wytrzymał fizycznie długo w tym meczu

0

Brawo Stanisław. Graj tak jak najdłużej się da

1

Gdyby Wawrinka był kilka lat mlodszy to by mógł Sinnera ograć ale dziś wydaje mi się, że niestety nie te lata żeby dać radę na długim dystansie wygrać. Chociaż dobrze gra póki co w tym meczu

3

@barcelonaLM Cała jego gra jest fantastyczna ale siła forehandu jest niesamowita. Tam szalone prędkości lecą.

0

@FcPortoFan1999 Dzięki twojemu kibicowaniu może też by wreszcie zaczął przegrywać

1

@FcPortoFan1999 Zacznij jeszcze kibicować Djoko ;)

0

@mekston Grzechem byłoby tego złotego losu nie wykorzystać:D

1

@mekston No po samym losowaniu latwa droga a już tym bardziej jak ci rozstawieni mu się sami wywalają po drodze. Nikt go w tym roku pewnie na Us open nie zatrzyma.

0

@mekston Djoko teraz już w ogóle ma autostradę do finału. A Paul jest w jego drabince? Może on sprawi niespodziankę

0

@FcPortoFan1999 Sinner raczej do ćwierćfinału dojdzie ,chociaż w 4 rundzie ma chyba Zvereva potencjalnie. A Zverev ostatnio gra coraz lepiej.

0

@Sysia11 Pośmiej się z własnej głupoty, a będzie z czego. Bez odbioru . Szkoda więcej mojego czasu na ludzi którzy nic nie wnoszą do mojego życia

0

@Sysia11 Nikt cię o tą twoją rzekomą prawdę nie pytał lamusie. I jak miło, że czytasz moje komentarze i żyć beze mnie nie możesz....

1

@Sysia11 Nieładnie tak obgadywać za plecami. Nie krępuj się i oznacz jak taka odważna w pyskowaniu jesteś dziecinko. I kto się tutaj spłakał bardziej ja czy ty o to, że ktoś polajkowal komentarz Rusta?

0

@MesQueUnClub96 Tego się nie dowiemy bo raczej nie przewala dwóch pierwszych setów

2

@MesQueUnClub96 Oo wyszedłeś z nory xD gdzie byłeś jak twoj miszcz przegrywał?

0

Hubercik już set w plecy

0

@FcPortoFan1999 No dokładnie

0

W meczu Medvedeva to emocje jak na grzybach. Chlop to się chyba nawet nie zdąży lekko spocić takiego ma mocarnego przeciwnika

0

@Medium Normalnie żyje, fajnie jest ;)

0

@Medium 50 km do wielkiego miasta, do mniejszego 30 km

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?