0

@Medium Na wieś nie dowożą, za daleko od miasta i im się nie chce jeździć

0

Podrzućcie jakiś pomysł na obiad bo już sama nie wiem co bym zjadła.

4

@Jonyx Ja już śpię pod kocem i kołdrą bo zimno xD

1

@mekston I trudność i dodatkowa motywacja. Ale aż ciężko uwierzyć, że nikt nie był w stanie przez tyle czasu obronić tytułu.

1

@barcelonaLM On wygrał w 2007 i rok później obronił tak? I od tego czasu już to się nikomu nie udało, dobrze pamiętam?

0

@mekston Wbrew pozorom to może być nawet pomocne. Na Wimbledonie też miał trudno a wyszło elegancko.

0

@mekston Im trudniejsza ścieżka tym ewentualnie późniejszy triumf smakuje lepiej

0

@mekston Med nie gra ostatnio nic wspaniałego a Sinner no wygrał by zaraz po tym odpaść pierwszej rundzie. Wcale nie musi być u nich tak kolorowo

0

Ruud uciekł spod topora ale wydaje mi się, że on na tym turnieju długo nie zabawi.

0

@Encore A niech sobie ludzie pierdziela, co im innego pozostało. Na Wimbledonie wyraźnie mu pokazał ,że nie ma podjazdu do niego.

0

@FcPortoFan1999 Okropny charakter. Słyszałam jakiś czas temu, że któryś z byłych zawodników byl jego idolem( nie pamiętam który) a jak przegrał jeden turniej to nagle sobie zmienił idola bo mu się to nie spodobało. No żałosne podejście ma ten koleś

2

@FcPortoFan1999 Jemu to wszystko przeszkadza jak zaczyna przegrywać. Chłop chyba myśli, że będzie jak Djoko.

0

Rune jeden gem i odpada. Świetnie

0

Dawaj Baena, już bliziutko wygranej

5

@Rust_Cohle A ta krzywa szczęka to po kim?

2

@Medium Aaa chyba ,że tak. Przeciwko niemu mogę nawet z urwaną nogą zagrać xD

0

@MesQueUnClub96 No zapytał o juniorów to napisałam co się mówi w środowisku tenisa. Widziałam trochę jak gra i talent jest. Zresztą wygrał niedawno jakiś turniej Nadala. Ty nie jesteś gotowy na dominację Carlitosa a tu za jakis czas jeszcze dołączy być może Jaime ;D

1

@Medium Dlaczego mam mieć od razu z marszu pod górkę grając z Dodim? To już wolę sama.

0

@mekston Z Djoko i tak nie mają żadnych szans więc mogą już teraz odpadać.
@Medium a co chcesz zagrać partyjkę?

0

@partymaker Jest 12 letni brat Carlitosa, ponoć też dobry jak na swoj wiek;)

0

Rune i Ruud to taki flip i flap. Oby odpadli po pierwszych rundach

0

Bublik jest nienormalny xD

0

Na Polsacie Kabaret Skeczów Męczących w koszulkach Barcelony:)

5

Szkoda tylko Mareczka,że gra z tymi frajerami w jednym klubie

1

@Medium To impreza uratowana xD

1

@Medium Ja kiedyś jak potrzebowałam coś szybko wysuszyć a nie miałam suszarki do prania to użyłam takiej do włosów xD Ale spodni raczej nie wysuszysz tym

0

@Medium No ja też mam ulubione ale w razie czego zawsze można założyć inne:)
@PawkoFCB u mnie w ciągu dnia upał ale zapowiadali deszcz i się sprawdziło

5

@Mixtape Tylko naiwniacy myśleli (albo wręcz życzeniowo pisali) ,że nie da rady.

0

@Medium Haha masz tylko jedne spodnie wyjściowe?
@Domin7777 na zadupiu pomorskim

3

Ale się rozpadało, nice. Świetnie kłaść się spać przy odgłosach deszczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?