0

@mekston I dobrze ,niech Djoko będzie faworytem. To tylko może pomóc młodemu.

0

@mekston I git;) Lepsza gra przyjdzie z czasem

1

@michal26 Trudno, nie da się być cały czas w kosmicznej formie. Iga ma to samo co Carlitos.

0

@Rust_Cohle @mekston gra jutro za mnie

0

@mekston I dokona tego

2

Brawo młody. Grając daleko od ideału tenis a i tak być w półfinale to wyczyn

1

@MesQueUnClub96 No no a zabójcze returny Carlitosa nieważne...

0

No Carlos kończ teraz ten mecz

0

Zamiast być 3-0 jest po 2. Oj Carlitos

1

Szkoda tego gema

2

@MesQueUnClub96 A ja ciebie nie pozdrawiam

0

Jak on do tych piłek dobiega

2

@MesQueUnClub96 I pomyśl sobie, że ty tak nas irytujesz

0

@Encore Bo grać słabo i wygrywać to trzeba umieć:)

0

Carlitos w porównaniu z tym co było w Toronto już zaczyna wyglądać lepiej. Mimo ,że tu też lekko nie jest ale poprawa jest

0

@MesQueUnClub96 Nie popłacz się

0

Carlosowi znudziła się zabawa i zaczął grać na poważnie ^^

0

Ale ten komentator w tenisie jest delikatnie zamulony

0

No Carlitos trzeba było tak wcześniej grać

0

Carlitos już laga w grze złapał...

1

@mekston Nie wiem ale chcę finał Carlitos-Djoko ;)

0

@cules100pro Wypłata zdecydowanie najpiękniejsze

0

Genialny tie-break... Jak tak ma grać w 3 secie to niech lepiej w ogóle nie gra

0

Już tragedię gra

0

Będzie 3 set zapewne. Niestety

0

Żeby te meczowe się nie zemścily

1

@Medium Nie dziękuję

0

Cud ,wygrany gem przy własnym serwisie.

0

@Medium Nie

0

Ten mecz jest chory. Weź Carlitos wreszcie wygraj swój serwis błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?