agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM @Encore Wiem ale jak jesteś w finale to zawsze chcesz wygrać
0
Młody psycha siadła. Będzie bolał ten mecz :/
1
Było miło ale to koniec
0
To już po meczu
0
Juz przestal serwować dobrze
0
Oj Carlos mloda głowa się czasem gotuje jeszcze.
0
Carlitos coraz gorzej na returnie gra
1
A ja muszę wstać o 5 do pracy xD jak ja to zrobię
0
Wydaje mi się, że Carlos już ten mecz odda całkowicie niestety
1
A ten se rozwalił palca ze złości;/
0
Djoko po kolejne dropsy poszedł. Zaś będzie cudowne ozdrowienie
0
No to raczej Djoko już tego meczu nie wypuści
0
Będzie 3 set zapewne
3
Mam wrażenie, że zawodnicy za bardzo dają się nabierać na te gierki psychologiczne Djoko
0
Nie no Carlitos jakie babole teraz
0
I podłączył go pod tlen. Aj sam sobie psuje sytuację
0
Ten co ma precyzję w tych lobach :D
0
Zaraz tam zawału chlop dostanie
0
No Djoko oddał gema w prezencie. Nie można już tego wypuścić
2
Vamos młody. Carlitos męczył się cały turniej ale w najważniejszym meczu gra świetnie. Już ma pewien bufor bezpieczeństwa w postaci seta.
0
Brawo Carlitos, kończ teraz seta.
1
No i wraca do gry. Bez walki nie odda tego meczu
0
Ojoj i się rozsypal
0
@Commando jak wy się podniecacie na każdym kroku Messim to ja was nie pytam czy jesteście homosiami.
0
@Commando A to nie można kibicować bez podtekstów czy jak?
0
Carlitos dzisiaj póki co nadspodziewanie dobrze serwisem leci. Oby jak najdłużej tak było
0
No to Carlitos lecimy z tematem. Jak uda się wygrać będzie wspaniale a jak nie to świat się nie zawali. No forma taka póki co ,że na finał może nie wystarczyć. Najważniejsze żeby bawił się grą jak ma w zwyczaju i żeby wciągnął z tego meczu kolejną lekcję na przyszłość.
0
@Encore To właśnie odróżnia jednostki wybitne w tym sporcie( Big 3 i Carlitos) od zawodników po prostu dobrych czy bardzo dobrych typu Hurkacz i cala reszta.
1
@VegetaPolska Że co? xD
0
Ci co mają psy : co kupić żeby zabezpieczyć psa przed kleszczami, jakieś obroże czy coś? Co byście polecili. Mój pies chodzi tylko po podwórku a często muszę mu wyciągać już powbijane.