4

@MesQueUnClub96 przed sekunda przełączyłam i jest ten wywiad.

12

@MesQueUnClub96 migracja, podatki, relacje międzynarodowe, polski złoty dla Dodiego nieważne. Najważniejsze mieszkanie XDD

15

@Kgorecki2500 moim zdaniem nie powinien się zgodzić :) na przekór i zobaczyć co zrobią. Szkoda

33

@MesQueUnClub96 wczoraj się do kogoś zesrałeś, że napisał cytat z wykopu (mimo, że był cudzysłów) i że czemu nie oznaczył autora i nie wskazał strony. Dziś nie widzisz nic złego w nielegalnym pokazaniu czyjejś wartości intelektualnej.

10

@Encore powinien na ekranie pojawić się napis o ukradzionej transmisji przez TVN. :D cóż szkodzi ukraść...

1

@NeroTFP1 powiem Ci, że bardzo. W rękę mnie pocałował, przytulił i powiedział wiele miłych słów. :D bardzo szarmancki. No ale to było 10 lat temu xzd

0

@NeroTFP1 ja jestem z siebie dumna, że nigdy nie głosowałam na jakieś wynalazki typu Nowoczesna, Kukiz czy Polska 2050 tylko od 18 r.ż na tych samych. Też było mi nie raz wstyd, więc się nie przejmuj :D PS. Mam zdjęcie z Januszem Korwin-Mikke xd

1

@Bykunn to dlaczego wczoraj zagłosowali przeciw ujawnieniu założeń paktu migracyjnego? Przecież wystarczyło by żeby Tusk wyszedł i powiedział to co Ty. Skąd ten strach? Całej Koalicji.

1

@lajcior nie ma za co. Nie dałam Ci ani jednego herba chyba. XD masz pierwszego

4

@Irmscher10 stawianie znaku równości między Palestyną a Izraelem jest skandaliczne. Oni latami byli prześladowani przez kraj, którego w ogóle tam nie powinno być. W końcu zareagowali, a teraz są niszczeni od dawna, odcięci od pomocy humanitarnej, zaraz zaczną umierać z głodu. Wstyd, że napisałeś, że są siebie warci. Nie, nie są.

13

@Roobo w ogóle to, że w więzieniu jest konsola to jedno wielkie ,,XD". Jedno radio na wszystkich i powinno im wystarczyć. Co za patologia

12

@Eto'o9 R10 jak za dzieciaka czytałam w książce o historii o tym co Niemcy robili Żydom to byłam pewna, że w dzisiejszych czasach by się to nie powtórzyło, bo każdy by zareagował. XD taaaa...

0

@AmigoBlancos panie, ale Real z dużych to nie tutaj

0

@GeneralXavi nie wiem, też się cieszę, że jest byłym. XD
@Eklerek ale serio, tak to w ogóle o Nim nie myśle, ale jak widzę jakąś spektakularną wpadkę ManU to wtedy tak. :D

1

@michal26 no ja miałam mega hardcorowe sytuację. Niektórzy mi mówili, że nie chce im się żyć, że nie mają do pierwszego. Jak zadzwoniłam do starszej babci która nie ma z kim pogadać to była masakra. ;/ czasami ze łzami w oczach kończyłam te rozmowy, bo niektórzy mega się otwierali kompletnie nie na temat. Niemniej cieszę się, że to już za mną ale wiem jak wygląda robienie takich sondaży. XD

9

Mój były jest fanem ManU, takie mecze zawsze gdzieś tam na dole serduszka mnie cieszą. XD

1

@michal26 no nie tylko sondaże, jak jakiś sklep wchodził to badaliśmy opinie publiczną czy podoba im się w tym sklepie, co by zmienili. Różne ankiety dla Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego. :D do firm, do prywatnych ludzi. No i jak był czas wyborów to przeprowadzaliśmy sondaże. Pracowało się spoko, super ludzie ale 8h na telefonie to była masakra. No ale przynajmniej uodporniłam się jak ktoś jest dla mnie niemiły i potrafię reagować w takiej sytuacji. Dużo mnie ta praca nauczyła w kontaktach międzyludzkich xD

0

@michal26 spoko, pracowałam kiedyś w takiej formie co robiła ankiety telefoniczne, sondażowe również. Mam doświadczenie xD

0

@michal26 otwieraj firmę robiącą sondaże i jedziemy z tym xD

1

@michal26 chyba na chybił trafił to obstawiał jak liczby w lotto

0

@AbelKabel masz rację. Kandydat na prezydenta powinien chodzić bez koszulki XDD co za bzdury. Jakby miał na głowie tatuaż i zakładał czapkę to by można było tak powiedzieć. Rozbawiłeś mnie, dzięki

7

@Popitek12 Rychu Peja rapu polskiego nadzieja

0

@partymaker czy bardziej przystępna to nie wiem, 600 zł za buty do biegania to nadal dość dużo (wiadomo są i takie za ponad 1000), ale dla amatorki wystarczy. :D przymierzałam w podobnej cenie New Balance czy Nike i były tragiczne.

0

Ktoś ostatnio polecił mi buty do biegania marki Hoka. Zamówiłam Hoka Bondi 8 i sprawdzają się doskonale. Dziękuję Ci dobry człowieku. :D

4

@AbelKabel UKRYWAJĄCY TATUAZE. HAHAHAHA :D

2

#gierkowo

Jak ktoś lubi wspinaczkę w grach albo bardzo lubił stare Assassin's Creed właśnie ze względu na nie takie oczywiste wspinanie (szukanie rozwiązań itd) to pojawiła się dziś w przecenie na Storce mega gra ,,Jusant". Bajkowy klimat, chodzi o to by się wspiąć na zagadkową wielką górę, a po drodze rozwiazać logiczne zagadki związane ze wspinaniem. Pograłam godzinę i jest relaksująco, przyjemnie i póki co bez stresu. Bardzo satysfakcjonujące jest to, że lewa ręką to L2, a prawa R2 więc ,,czuć" to wspinanie bo dużo od Nas zależy + mamy też wytrzymałość postaci. :) Kilka miesięcy czekałam na tę grę i w końcu wpadła promka z 114 zł na 39,90 zł. Polecanko!

0

@PatrychoO ja mam bilet na ZORZE i się zastanawiam czy iść, czy sprzedać. XD trochę mnie nie przekonuje ten skład tam.

6

@Kinginiesta ona pracuje od 22 lat w KAS więc raczej wie co mówi. Jak ma ją zweryfikować niby? Zresztą ona krytykowała pisowski Ład więc raczej nie jest polityczna.

0

@PatrychoO no właśnie się zastanawiam, kosztuje 35 ziko. Sama nie wiem :D a Ty? Niby kod do kupienia mam

2

@July_6_BcN wiem ale nie powiem bo pewnie komentarz poleci xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?