clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN chyba mu ulżyło, że już to koniec tego wszystkiego
1
@Kgorecki2500 może nie lubi pierników
0
Ale go Mazurek bierze pod włos xdd
0
@gumaz niee, dieta od dziś :D
3
To odpalamy Sławka w Kanale Zero
1
@Kgorecki2500 tylko tytułem naukowym, trzeba było sprawdzać w indeksie kto jest profesorem, kto doktorem itd bo się potrafili obrazić XD
0
@Barcafan2020 ja wytrzymałam 20 minut xD
0
@Barcaa12 jak duża część mężczyzn ma problem by założyć prezerwatywę to myślisz, że zrobią wazektomie? Chodzi o to, że jak mężczyzna chce się ,,bawić" bez konsekwencji to może, kobieta nie.
1
@Zoker tylko w wypadku zagrożenia życia jak kobieta zajdzie w ciążę nastepną np. profilaktycznie nie można legalnie tego zrobić. Czy to powinno być zmienione? Pewnie tak. Czy to powinno być najważniejsze przy wyborze Prezydenta? Nie
0
@wyrek no ale możecie zrobić wazektomie a kobiety nie mogą. To też podobno jest najważniejsze xd
4
@Olo14 bo kobiety chcą równych praw względem mężczyzn, a jak mówię, że przecież przechodzimy wcześniej na emeryturę to słyszę, że to się nie liczy bo chodzi o aborcję.
6
@Roobo jestem dumna, że kto zareagował zanim zamordował te psy.
Edit; aha, czytam, że tylko dostał mandat a psy nadal są pod jego opieką. W fantastycznym kraju żyjemy.
11
@michal26 nawet jakby Trzaskowski podpisał cokolwiek, w nic mu nie uwierzę. Przy pierwszej lepszej okazji się z tego wykręci, Sławek też pewnie zdaje sobie z tego sprawę ;)
0
Najlepsze jest to poczucie, że nieważne kto przyjdzie to Hansi wyciśnie z tego piłkarza jego najlepszą wersję, a nie jak wcześniej, że przyjdzie genialny piłkarz i jak szybko zacznie się kopać po głowie... Po miesiącu czy dwóch. :/
1
@Popitek12 @Kgorecki2500 opinia
23
@lekkafuszera ludzie mają dość Żydów, Ukraińców i Uni Europejskiej. Wystarczy.
0
@VegetaPolska jak umiesz sam sobie wymienić to kup analogi halla. Oddaj na rękojmię jak jeszcze masz czas, a jak nie to się kompletnie nie opłaca. Ja kupiłam pada dualsense edge który ma wymienne analogi, że szympans je wymieni i to jest jakaś alternatywa. Jedyne co możesz zrobić to sprzedać go za 80-100 zł i dołożyć do nowego. Naprawianie nie ma sensu.
0
@wojopancer a czy w więzieniu będzie dostęp do La Rambli? Mało konkretów.
5
@Luciano99 ładnie Lucek, piękna wędka
12
Najlepsze fikołki są takie jak pani Matyldy Damieckiej (aktorka 2 planu), córki znanego aktora Macieja Damięckiego który przez 16 lat współpracował z SB. Dodaje jakieś rysunki, że kto nie za Trzaskowskim to w głowie ma swastyke, jest antyunijny i jest nazistą. xD niektórzy to mają tupet.
0
@Beztroskii przecież tu nawet nie chodzi o Dudeła, oni stworzyli koalicję gdzie mają tak skrajne poglądy że to hit xD z niczym się nie dogadają
0
@QuaReL nie wolę ale PiS nie wróci do władzy jak KO zrealizuje część swoich obietnic wyborczych. Bo dzięki Nim wygrali.
9
@michal26 bardzo dobra decyzja o odsunięciu Korwina i dopuszczeniu do głosu silnych kobiet z charakteru które nie dadzą się przekrzyczeć jak Zajączkowska. Młodość a nie 70-letni politycy za sterami swoich marionetek...
3
@MessiForeverTheBest ale czemu ma mieć jednowladze skoro koalicja zrealizuje swoje obietnice wyborcze przez które wygrali wybory? Bo zrealizuje prawda?
1
@D10SLEO mam nadzieję, że Trzaskowski przegra, włączę TVP by zobaczyć mordę tej pseudodziennikarki
0
@nitey a gdzie Ty to wyczytałeś w moim poście? Mamy dość swojego bydła, przestępców i patologii, nie jest Nam potrzebna jeszcze ukrainska. Trochę nadinterpretowałeś to co napisałam, bo nigdzie nie napisałam, że Nasi rodacy są lepsi. Niemniej, to Ukraińcy są tutaj gośćmi i wypadałoby się jakoś zachowywać.
1
@alone49 oczywiście, że lepszy Ukrainiec niż inżynier ale powinni być bardziej krytyczni i odsyłać tych którzy tutaj stanowią zagrożonie.
1
@AlphaNumeric bo niektórzy Ukraińcy zachowują się jak bydło? potrafili demolować mieszkania którym ich użyczono, w Poznaniu nie chcieli się wyprowadzić z hotelu bo stwierdzili, że nowe miejsce jest za daleko centrum. Są roszczeniowi, wszędzie myślą, że są uprzywilejowani, że wszystko im się należy. Ukraińcom którzy żyją tu dość długo jest wstyd za to co wyprawiają ich rodacy. Pomijam już fakt powodowania wypadków po pijaku i awantur. No i śmiecenie w miejscach publicznych, łapy za to im połamać to mało
11
@AlphaNumeric czyli Ci sami Polacy którzy są ksenofobami pomogli Ukraińcom, użyczyli im swoich mieszkań, robili zbiórki pieniężne i żywnościowe i pomogli najbardziej jak mogli? A teraz po 3 latach im się odwidzialo i to wina ksenofobii Polaków a nie np zachowania Ukraińcow? :D jakbyśmy byli ksenofobami to byśmy ich zapakowali w pociągi i wywieźli z kraju albo zamknęli granicę. Polacy okazali serce jak nikt, a i tak zawsze na końcu to my jesteśmy tymi uprzedzonymi i najgorszymi. xD
3
@beter2 zero wyciągniętych wniosków.