clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nitey a gdzie Ty to wyczytałeś w moim poście? Mamy dość swojego bydła, przestępców i patologii, nie jest Nam potrzebna jeszcze ukrainska. Trochę nadinterpretowałeś to co napisałam, bo nigdzie nie napisałam, że Nasi rodacy są lepsi. Niemniej, to Ukraińcy są tutaj gośćmi i wypadałoby się jakoś zachowywać.
1
@alone49 oczywiście, że lepszy Ukrainiec niż inżynier ale powinni być bardziej krytyczni i odsyłać tych którzy tutaj stanowią zagrożonie.
1
@AlphaNumeric bo niektórzy Ukraińcy zachowują się jak bydło? potrafili demolować mieszkania którym ich użyczono, w Poznaniu nie chcieli się wyprowadzić z hotelu bo stwierdzili, że nowe miejsce jest za daleko centrum. Są roszczeniowi, wszędzie myślą, że są uprzywilejowani, że wszystko im się należy. Ukraińcom którzy żyją tu dość długo jest wstyd za to co wyprawiają ich rodacy. Pomijam już fakt powodowania wypadków po pijaku i awantur. No i śmiecenie w miejscach publicznych, łapy za to im połamać to mało
11
@AlphaNumeric czyli Ci sami Polacy którzy są ksenofobami pomogli Ukraińcom, użyczyli im swoich mieszkań, robili zbiórki pieniężne i żywnościowe i pomogli najbardziej jak mogli? A teraz po 3 latach im się odwidzialo i to wina ksenofobii Polaków a nie np zachowania Ukraińcow? :D jakbyśmy byli ksenofobami to byśmy ich zapakowali w pociągi i wywieźli z kraju albo zamknęli granicę. Polacy okazali serce jak nikt, a i tak zawsze na końcu to my jesteśmy tymi uprzedzonymi i najgorszymi. xD
3
@beter2 zero wyciągniętych wniosków.
7
@Michael24 Duda też był wyjęty z szafy a wygrał z Komorowskim xd
0
@Irmscher10 nadal nie przedstawiłeś dowodów. Dziękuję za merytoryczną dyskusję
0
@draxidox stare dziady i stare baby na front. :D
0
@Irmscher10 napisałeś, że jest przestępcą - czekam na wyrok skazujący. A ja znam samego papieża, który mówi, że Trzask to przestępca. I co? Poproszę dowody a nie jakieś historię kogo znasz. :) był zarzut więc masz dowody, prawda? Prawda? A jak jesteś taki obeznany w temacie to idź do telewizji, na pewno zapłacą za Twoje rewelacje wywracajace stolik II tury
1
@Irmscher10 poproszę jakiś link do wyroku skazującego Nawrockiego, bo jak go nie masz to znaczy, że jesteś farmazonem. I to ,,wiem, co mówię". :D możesz wysłać tu albo na priv
1
@MarFan za stołki się sprzedali i wyborcy pięknie ich zweryfikowali. Holownia na śmietnik polityczny a Biejat przegrała z Zandbergiem który jest konsekwentny i nie sprzeda poglądów. Dobrze Zandberg tę panią wypunktował.
6
@mkord no faktycznie, Hołownia który od razu przekazał głosy na Bążura a mówił, że zrobi to jak ten wyjaśni finansowanie tych spotów i bezpłciowa Biejat która przegrała z Zandbergiem, bo nawet wśród lewicy nie ma poparcia
1
@DeXt3rVeB na pana Sławka
1
@don'T.R.I.P.e sugeruje, że on nienawidzi każdego kto nie wpasuje się w jego idealne poglądy. :) tak samo mogę powiedzieć, że w gronie lewicy są komuniści i co? Znaczy, że wszyscy lewicowcy tacy są? Nie. Nie generalizujmy.
0
@Senyer sorry przeczytałam, że co skłoniło mnie do głosowania na mojego kandydata. Nie głosowałam na Brauna :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Maciak musi wrócić na awatar, nie dyskutuj!
7
@Senyer nie pozwoli wpuścić imigrantów do Polski
4
Trochę połącze dwa uniwersa ale myślę, że Grzegorz Braun parę głosów po wczorajszej Eurowizji zyskał. XD
17
@AlphaNumeric ,,nie wiem z czego to wynika". Udajesz? :D
1
@kamiVeB jak Ty to liczysz? Serio myślisz, że połowa tych co zaglosowała z Mentzenem czy Braunem czyli mocno prawicowo pozwoli żeby wygrał Trzaskowski?
0
@ArcziArtt u mnie się matczyne uczucia uruchamiają a nie...
1
Raphinha ma tak słodką córeczkę, że nie mogę ;(
6
Nie zapomnę tego ego Hołowni jak go Stano zapytał coś w stylu, że miał 3 oparcie w kraju a teraz jest na dnie i jak się z tym czuje. XD Szymuś czuł się wyśmienicie, pyszny jak zwykle. Oj ciężka noc się szykuje u pana Marszałka i pani pilot.
19
Komentarz usunięty
97
@Comentateiro ale jesteś tolerancyjny. Miłość aż kipi z tego posta.
15
Parę lat temu wszyscy się śmiali z Konfy jak mieli po parę %, a teraz nagle okazuje się, że to 3 siła w kraju i ciągle im rośnie. Cieszy wysoki procent Adriana Zandberga, prawdziwa lewica ma się lepiej niż ta sprzedajna.
15
Najbardziej to się skompromitował Hołownia. XD ale ze Braun tak wysoko to jestem w szoku. Ciekawe co Szymonek powie, jeszcze miesiąc by potrwała kampania to by go Senyszyn i Krzychu wyprzedzili
5
Braun o boże hahahahahahaha
7
Najlepsze jest to, że Ter Stegen sprawia wrażenie takiego pewniaka, że on wraca i od razu 1 skład. XD kubeł zimnej wody by mu się przydał, on jest gorszy od Peni